Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdááááár
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rnako... tak co u doktora?? jak uz je slecna velika??
Odpovědět
Profilova fotka
holky nebyly ste někdo na spinu v růžovce???
Odpovědět
Profilova fotka
v Ruzovce ne e ... ale obcas mi od nich pisou,jestli nechci vzit nejakou hodinu na zaskok :D ... jsem tam driv chtela jezdit jako instruktor... ale pak z toho sešlo proč? máš tam namířeno?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, kámoška chce změnu, tak se ptám stli nemáte zkušenosti s nima... v duchu se modlím že se vrátíme do Axy :-) já tam byla jednou před asi třema rokama na badminton a od té doby jsem tam nebyla....
Odpovědět
Profilova fotka
a co se vám na Axe nezdá, že tam nechodíte.... já byla včera.... výýýborný
Odpovědět
Profilova fotka
já do Růžovky před těhu chodila a spokojenost oooo zase maj všechny nové foto x-) u dr. dobrý, dneska to bylo rychlý, takže jen zkontrolovala srdíčko, změřila mi břicho a hotovo, ted mám zase na měsíc pokoj
Odpovědět
Profilova fotka
no mě se právě v Axe líbí, moc, nevím proč touží po změně... :-( navíc tam mám plnou permici...
Odpovědět
Profilova fotka
překecat... přece nebudeš mít plnou permici a budeš chodit jinam :-N
Odpovědět
Profilova fotka
si myslím....
Odpovědět
Profilova fotka
si taky myslím
Odpovědět
Profilova fotka
prý tam chodí do fitka tak co prý i spinn, no nadšená nejsu, sem zvyklá na Axu... tak doufám že je jí tam moc nezalíbí...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
idu makat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... hlasim se ziva a zdrava po Kabatech.... fakt jsem si tu "hospodskou" pařbu užila... super akce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko holky jen hlásím, že mi dnes nastupuje náhrada za mě, takže tady budu tak max ráno a během dne skoro vůbec páč budu zaučovat, tak jen abyste se nestrachovali, že rodím :-D ....
Odpovědět
Profilova fotka
nesnáším Kabáty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Eli... oki, bereme na vědomí x-) tak já se budu snažit dneska taky pracovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to budeš pracovat tak 3 týdny, páč my tu budem ve dvou nejmín tři týdny a u jednoho PC, páč jí budu všechno ukazovat a tak, ale snad to nebude tak horké, ale tento týden tady určo moc nebudu
Odpovědět
Profilova fotka
tak Barbie je zde, tak já se loučím ;-) zatím fáááá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko přeji
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Jaji... tady je ted trochu pusto... Eli zaskoluje novou kolegyni a Kristi se porad jeste opaluje u more ....
Odpovědět
Profilova fotka
zdárec
Odpovědět
Profilova fotka
jj já mám taky práce až nad hlavu .... plníme novej firemní web a dělám to po večerech i doma ]-( takže se sem vůbec nedostanu
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky... jak jste na tom s platbou kartou pres internet... ja potrebuju zaplatit letenku a neivm, jestli to umim :-N nebo spis, jestli to tou moji kartou jde
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: já mám visa elektron a platí normálně přes net...mělo by tě to nějak navést a používáš normálně internetové bankovnictví?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, internetovy bankovnictvi pouzivam.... no, tak ja to zkusim, max. se to nepovede :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no nic, barbie je tady, jdu zase makat zatím
Odpovědět
Profilova fotka
paaa
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju hezký den práce mám až nad hlavu tak jen zdravím, a ještě se mi to sem nechce napsat ]-( teda ty naši poslanci mě pěkně s....
Odpovědět
Profilova fotka
Jaji... taky od rana nadavam na ten nas Kocourkov.... fakt na palici.... ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?