Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nene, je to na Vypichu... taky na nejaky louce zeleny....
Odpovědět
Profilova fotka
ahaaa, to bude asi sranda, kdyz ja znam tak 5 pisnicek a ty ozraly pivari me moc nelakaji..... zjistila jsem, ze jak si R pronajal to sedadlo v O2 arene, ze v tom sektoru maji i detsky koutek, tak asi Mia bude chodit s nim na hokej
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je supeeeer... a nemuzu do detskyho koutku na hokej jaaa??? ;-) vcera me dostalal mama, mi rika, ze si mysli, ze bych nemela chodit na spinn, ze to neni sport pro mne, ze mam delat neco jinyho.... treba pilates 8-( takovy rady fakt potrebuju
Odpovědět
Profilova fotka
a jako jak na to prisla???
Odpovědět
Profilova fotka
no, ze potrebuju zpevnit brichi (no to nerikam ze ne) ... a ze z toho spinnu nic neni a mam z toho jen tlusty nohy.... no, fakt me pobavila... ale ja proste chodim na to, co me bavi a basta...
Odpovědět
Profilova fotka
jo a zacinam mit depku... pomalu zacinaji rodit 85tky a ja porad niiiic ... bude ze mne stara matka 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jezkovy voci, to je na bednu....mne by zadny pilates a joga proste nebavilo, je to pomaly.... depku? no hele...vsak az prijede Petan, tak neco bude, ne? jak jsi na tom s cyklem apod?
Odpovědět
Profilova fotka
aaale cyklus je porad nejakej pomatej ... ale je to lepsi, nez to bylo.... cca tak 38-44dni ... takze zadna slava... ale merit tu blaznivou teplotu, takze asi telo pracuje jak ma, jen to neni super na den pravidelny... tak uvidime ...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je furt lepsi nez nic :-) ja dozehluju posledni kousky, i kdyz smysl to nema, pac se to stejne zmacka. Ale jinak uz to mam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak parada.... a muzete vyrazit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
neresim, jsem zvykla na dva kufry a ted bereme 3 kusy, pac jeden je Mii a hracek, bazenu, nocniku apod...
Odpovědět
Profilova fotka
Kiki,prosim te, kdybych to v noci nestihla http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... to je ona, vel. 98/104, cena 999 Kc.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
takze jak... zkusis to v noci objednat pres internet.... kdyz se to nepodari,tak mi das vedet a ja mam delat co, zkusit to rano a nebo vyrazit v pondeli od obchodu??? podej mi presny pokynyyyyyy ...
Odpovědět
Profilova fotka
zkusim to objednat nejak po te pulnoci a kdyby to tam jeste nebylo, tak ti dam sms vedet ( dej si phone potichu,at te nebudim), protoze predpokladam, ze kdyz se pripojim z dovci cca ve 14h, uz budou davno pryc. kdyztak ti to vse pisnu do sms
Odpovědět
Profilova fotka
oki... budu cekat na povel :)))
Odpovědět
Profilova fotka
ja nic jinyho nedelam, nez te otravuju :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je v pohode.... si to jednou vyberu ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jezis, budu hlidat Roberta mesic v kuse???? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, to neni spatny napad... hned si to pisu, abych toho nezapomnela vyuzit.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty voe, to jsem si zadelala, ale jo, proc ne, dokud bude malej, zadny problemy v tom nevidim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty uz jsi zkusena, te nic takovyho nemuze rozhazet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mne by rozhazel kluk, bych nevedela, jak toho pindu utrit
Odpovědět
Profilova fotka
neumíš to s pindíkama?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
moc ne :-D :-D :-D :-D s tema malejma vubec :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čim menší, tím mín starostí ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D no,to je dobra rada, to nekdy pouziju
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja to za chvili balim.... v noci budu cekat na smsku vy si uzijte dovolenou, udelejte pekny fotecky, at se muzeme kochat... mejte se faaaajn x-)
Odpovědět
Profilova fotka
diky, diky. Ja jsem vytuhla s Miou a vzbudila se az tedka, mam nakej deficit. Napisu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... tak Kristi mame na dovoleny ... Elis bude snad dneska po dovoleny ;-) a ja mam jeste mesic do dovoleny 8-( Kristi mi v noci nenapsala a nebo napsala a ja jsem to precetla a zaspala... takze vim, co mam delat.. jestli kupovat kombinezu a nebo ne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsme vcera s maminou premysleli co bude o vanocich... ze segra bude asi doma a ne s nasima... a co jako ja?? a vymysleli jsme, ze nabalim kufr cukrovim a salatem a pojedu k brachovi na vanoce, kdyz tu nebudu mit Petana... takze uvidime, jestli s tim bude souhlasit a kdyz jo, tak jdu kupovat letenku :))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?