Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdyz ja se v Orsay skoro do niceho nevejdu.... svetriky od Zary?? mknu na to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
svetriky normalni do vecka asi tak milion barev a maji i rolaky ve stejnym stylu, vcera jsem tam byla. A jeden krasnej kabat fialovej tam meli, ten by mi asi slusel. dneska jsou kabati?
Odpovědět
Profilova fotka
nene, v sobotu jsou kabati....
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, rolak bych brala, je mi v zime porad zima na krk.... svetrik do vecka, k tomu bych potebovala salu... jo, vlastne jeste potrebuju salu, cepici a rukavice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
saly maji vsude, krasny, asi si taky poridim takovou tu pasminu
Odpovědět
Profilova fotka
Elis ma dneska dovolenou, tak tu asi budeme samy... a ty uz balis, co? kolik je vubec na Krete stupnu?? 30? kolega se vratil v pondeli z Rhodosu a nadaval, ze je tu zima, asi o 25stupnu min :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jeste nebalim, zacnu odpoledne...mam to v maliku. na Krete je asi tak 24-29 st. dneska jasno, zitra ma byt snad i polojasno, coz doufam,ze je pitomost
Odpovědět
Profilova fotka
co rikas na tuhle kabelku? mam tedka tu modrou v oblibe http://www.bata.cz/artikl/80315
Odpovědět
Profilova fotka
hmmmm, na me moc blejskava...
Odpovědět
Profilova fotka
to chapu :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
uz balim, no....jeste musim do banky vymenit prasule
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych balila hned... snad neco vymyslime na jare, az se Petr vrati... musime spolu nekam utect x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
na jare je vsude krasne
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem jeste jela vymenit penize a koupit casaky, protoze rano jeste nebude nikde otevreno
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, zasoba musi byt ... :))) ja se ted prejedla rajskou omackou od maminy... mnam
Odpovědět
Profilova fotka
mnam, my meli vcera papriku s rajskou a ryzi, dneska budou spagety, at nemusim uz nic moc delat...
Odpovědět
Profilova fotka
chudak kluk http://www.beremese.cz/album/view.php... jmeno po tatinkovi
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, Lumir... ale neni to spatny jmeno... jen teda po tatinkovi je to blby
Odpovědět
Profilova fotka
se mi vzdycky vybavi Lumča z Divčí války a hotovo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, božsky moudry Lumir :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
super, tak jsme se zase s muzem chytli po Skypu... on si porad stezuje, ze me blbe slysli, ze mam blby mikrofon, blbe mluvim... vsehcno delam blbe... tak me nasral... a potom to vypnul, ze pry musi jit, protoze je prece v praci... tak jsem mu rekla, ze az teda za 4 tydny nebude mit tyden praci, tak se uvidime a do te doby teda nic.... 8-( boze, to byl zas rozhovor
Odpovědět
Profilova fotka
na to ser, nektery lidi proste neumej mluvit a jednat po telefonu...ja vidim Robace, s klientama mluvi jak Buh a se mnou asi tak podobne...
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem nasrana, pac mi mely prijit 3 balicky a mam jen jeden a ted jedem pryc, tak se to urcite vrati, ty zensky jsou nespolehlivy
Odpovědět
Profilova fotka
to je na pest... ale tak na poste to sedi 14dni, tak to by na tebe pockat melo, nebo jak dlouho vlastne budete pryc??
Odpovědět
Profilova fotka
jen tyden, tak doufam...ale vis jak. Jedny jsem poslala penize 3.9, dneska je 8.9 a nic, ani oznamko, to jako mi prijde uz dyl... v patek jsem posilala penize za dres Mie a uz ho ma tedka na sobe
Odpovědět
Profilova fotka
hele s kym jdes na ty Kabaty? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, nektery lidi jsou fakt spolehlivy :-p na Kabaty jdu s kamosema ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahaaaaa, tak si to pekne uzij, asi to bude mazec, co? my se vratime a hnedka v patek jdeme na tiesta
Odpovědět
Profilova fotka
no, mazec to asi bude, protoze listky jsou snad skoro vsechny pryc, bude tam mraky lidi ... vyhrozujou ze pres 40tis. ... takze ja se asi leknu a utecu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a to je tam kde byla Madonna nebo kde?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?