Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, Elis je to taky lito... ale uz si zvyka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D mě by teda pindík nevadil, ale Bobík chtěl moc holku, ale vesměs nám to bylo jedno já ale s holkou počítala, páč Bobík má dycky z prdele kliku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kua, ja jsem zjistila, ze tam mame i kurt a ted nevim, zda si mam vzit raketu a kecky, nebo jen raketu, nebo nic....???
Odpovědět
Profilova fotka
a máš tam s kým hrát?
Odpovědět
Profilova fotka
Marketa, Robac :-) mame rakety dve, do kufru se mi vejdou...i chlapi by si mohli zahrat, ze jo.
Odpovědět
Profilova fotka
vem raketu i kecky... lepsi to mit navic, nez vubec ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my do egypta tahali komplet sportovní výbavu a byli jsme hrát squash jednou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
squash bych taky nehrala, ale dat si rano pulhodinku, to bych asi mozna jo.....uvidim, jak bude mista v kufru
Odpovědět
Profilova fotka
njn, tak to záleží že jo, my bysme zase nehráli tenis
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, za chvili pujdu z prace... mas nekam namireno a nebo ti tu knizku mam hodit domu??
Odpovědět
Profilova fotka
elis: a já ti na srazu tipovala kluka... :-N ...ale je fakt, že já ase málokdy trefím! :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja a Kristi jsme taky tipovaly kluka... a to aj se trefim docela casto.... ale 80 jsou proste holcickovy :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
satyyy: ty budeš mít taky holku, jo?! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ted uz musim mit holku... prece nebudu trhat partu, ze ...
Odpovědět
Profilova fotka
ded: nejsi sama, všichni tipujou kluka...rodičové, kamarádi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale všichni si byli 100% klukem jistí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jdu domu a Kristi nikde... musim na mobil...
Odpovědět
Profilova fotka
já už se taky loučím zítra mám dovolenou tak budu až ve středu fááááááááááááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, uzij si volnoooo ja uz taky mizim paaaa
Odpovědět
Profilova fotka
paaaaaaaaaaaaa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravim po víkendu nějak se mi sem nedařilo z práce připojit .... uvidím zítra :-( kristi: přeju krásnou dovču ... taky bych někam jela, vůbec mě to v práci nebaví sem se těšila o víkendu na ten pilsner fest a nakonec bylo hnusně a ještě část úplně zrušili, protože se báli že jim to odnese stany ... no jo to je vždycky když se na něco těším :-|
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko :) ahoj Jaji, skoda toho pilsner festu :((
Odpovědět
Profilova fotka
dobé ranko no viděli jsme aspoň monkey business a Bártu ... tak aspoň něco
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, bre ranko. Jaji, to je teda pekne blby :-| Kiki, tak aby toho nebylo malo, pristi tyden maji v Tchibu kombinezu, kterou nutne,ale fakt nutne potrebuju. Jelikozu ale davaji ve stredu ty veci na web, snad to dneska v noci stihnu objednat
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... tak hlavne ze se povleceni povedlo :) jakou zase kombinezuuuuu??? o co prichazim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pro Miu vis? fakt suprovou, kazdej rok s ni vylezou. Zvlast kalhoty s ksandama a bundu, prave ze jen za litr
Odpovědět
Profilova fotka
Loni byla takova, letos je vic ruzova + fialova http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2...
Odpovědět
Profilova fotka
no pekne... no, tak uvidis, jak se v noci zadari... kdyztak nech v IP instrukce, co mame pristi tyden koupit ;-) ja potrebuju vyrazit do mesta, potrebuju kabat, nejakou vestu na podzim, kozacky a mikinu ... a taky nejaky tricka, nejak se mi vyparily ze skrine :(
Odpovědět
Profilova fotka
s trickama jsem na tom podobne, ja pujdu do tech svetriku do vecka ze Zary, ty jsou super. Kozacky mam uz vybrany, ale cekam, jeslti vyleze jeste neco hezciho. Kabaty maji krasny vsude, nejvic se mi libi jeden cernej lesklej v Orsay.
Odpovědět
Profilova fotka
tak uvidime, jestli neco poridim v sobotu, kdyz jsou ty dny marianne. .... a vecer jdu na ty Kabaty, tak to bude narocny den
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?