Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a projektant vám něco nenavrhl?
Odpovědět
Profilova fotka
kajka: to je byt, novostavba, to my si navrhujeme sami a oni to schvalujou
Odpovědět
Profilova fotka
aha... no tak leda k té příčce dát na kolno ještě jednu na ty azšupovačky (pokud sem plánek dpbře pochopila) a nebo ten závěs... ten by byl asi nejjednodušší.. pač teď už vám tam asi nic nepřistaví....
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidíme ve čt
Odpovědět
Profilova fotka
elis: tooož gratulujííí! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kujííí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuva, boli me ucho
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi... uz jsi vyrazila pro to povleceni??? jinak jsem po cesta na obed potkala Daru Rolins s kocarkem.... to je drobek hubenej
Odpovědět
Profilova fotka
ne, nevyrazila, cekam, az mi prijde rodicak :-( Dara je straslive hubena, potvora jedna
Odpovědět
Profilova fotka
je to potvora... a hubena k tomu ... ale je to kocka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, to se musi nechat
Odpovědět
Profilova fotka
no, asi zacnu trochu cvicit, abych ji aspon trochu dohnala :-D ve ctvrtek jdu na spinn, tak jsem zvedava, jestli se dokopu... a az se vratis z dovolene, tak to rozjedeme ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nevim, zda jsem rikala, ze v patek u zubare ok, nemam zubni kaz, jen dost zubniho kamene - jsem cune, nekdy se mi nechce cistit. Roba cisti peclive, i mezizubakama a stejne ma zuby naprd a nabeh na dalsi dva kazy.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, az dorazim, tak valime....uz se tesim, fakt mi to chybi a ze jsem mesic bez pohybu je fakt znat, mam bricho jak patraci balon, kuwa
Odpovědět
Profilova fotka
teeda, to je dobre, ze pouziva i mezizubni, to me nebavi :(( ale taky se musim objednat k zubakovi... ale nechce se miii :(( no, tak ja mam kolem pasu pneumatiku, mi to tak pekne teče pres ty kalhoty ... no fuj :-p
Odpovědět
Profilova fotka
je to dobre, ja si to tam nenarvu, nemam mezirky a sere me, ze bych si je tam udelala, je to hnusny a boli to... ja mam taky micheliny, fuj hnus....
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja obcas pouziju zubni nit, protoze tam taky kartacek nedostanu, ale rozhodne to nedelam kazdy den ... to me nebavi.... ale PEtr to dela, pekne cisti vsema moznyma kartackama....
Odpovědět
Profilova fotka
hresim na to, ze mam proste dobry zuby
Odpovědět
Profilova fotka
jsem zpět já čučala včera na superstar a Dara fakt kočka, ale Jandová taky
Odpovědět
Profilova fotka
na Jandovou cumel Roba, ze je prej moooc pekna - musim uznat, ze ma vkus, je to pekna baba
Odpovědět
Profilova fotka
no z ukázek mi přišlo, že bude dost ve stínu Dary, ale čéče ne, je fakt dobrá
Odpovědět
Profilova fotka
my nemame Novu, tak jsem zase mimo :((
Odpovědět
Profilova fotka
a Palo taky fešááák x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak Petr vzkazuje, ze se mu taky libi Jandova... ma pry pořádný prsiska :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Palo je moc fesak. mnam
Odpovědět
Profilova fotka
oki... asi si to najdu nekde na netu, at si taky muzu zaslintat... ale fesak to je, to viiim
Odpovědět
Profilova fotka
no ale jak ukazovali ty jeho staré záběry, tak jsme se s Bobíkem řachali jak svina :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to konečně dohledala a Elis gratuluju. :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky mmaky, díky díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele a tohle jste chtěli? nebo vám to bylo jedno? Já jsem totiž chtěla holku a vůbec jsem si kluka nepřipouštěla a naštěstí to vyšlo. A myslím že by mi to asi jinak bylo i líto.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?