Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
x-) elis ;)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem zvědavá co vyhraje :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: no ty kroužky jsou právě super, akorát nevím, jestli je to na mimi ivi x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty krouzky jsou super... ale prave jestli to nebude moc veliky ....
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, no me to vyjelo jako detske, rozmerove to je asi velky, ja nevim...
Odpovědět
Profilova fotka
no, mozna jsou pro miminko velike... ale pro Kikinku by mohly byt akorat x-) jdu to poslat Petanovi :-D i kdyz jsem si uz k narozeninam objednala hodinky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
chichi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
totok chce Kikinka od jeziska http://www.axcent.cz/hodinky-axcent/k...
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem taky přemýšlela o nových hodinkách
Odpovědět
Profilova fotka
ja nevim, ja si asi budu prat brusle a kabelku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja si preju, aby letos vanoce zrusili... jako nevim, co budu delat, asi se od nekoho necham adoptovat.... protoze jsme ted byli s Petrem uz zvykly byt spolu sami doma... a ted budu sama s nasima a babickou... a kdo vi, jestli maminu nenapadne mit doma segru s Vojtechem a Tomasem... bych asi utekla.... |-|
Odpovědět
Eli, no jo stačilo se zeptat ... ale já měla pocit, že to nechcete zveřejňovat .... kua taky je u vás taková kosa??? Já budu ježurovi psát o rychlovarnou konvici, kráječ, ponorný mixér, lednici, indukční desku, troubu, sedačku, vybavení kuchyně :-D :-D :-D ale především o termín nastěhování se ;-) tj. jaro 2010 x-) x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ivi, to si u vas jezisek teda makne... :)) u nas rano 10stupnu, ale uz leze oskar, tak snad bude teplo
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, to bys ale musela byt sakra hodne hodna holka
Odpovědět
Profilova fotka
ivi: :-D tak první plán takový byl :-D , navíc to nebylo jisté, ale pak jsme si řekli, že dárečky v barvě jsou lepší než tajemství :-D a navíc se manža jaksi překecával kde mohl, tak už na to prdíme :-D
Odpovědět
Nj Ježíšek si mákne, ale po tomhle nejspíš vyhlásíme bankrot :-D ;-)) to nééé sem konstatovala, že bude lepší když nám rodičovstvo /tedy naši se dycky ptají a bráška taky/ nachumelí to co potřebujeme. Takže já si to vyberu, vytisknu jim to a bude na nich zda koupí či nekoupí. Furt lepší si to vybrat než mít pak věci co se ti nehodí popř nelíbí. No a kuchyň, sedačku apod si budeme chumelit průběžně po celý rok 8-) Jinak, holky odkud máte kuchyni???
Odpovědět
Profilova fotka
Libovicky :-)
Odpovědět
Kristi kují ;-)) já si budu volat ještě 3 a pak to rozsekneme
Odpovědět
Profilova fotka
moje pristi kuchyn bude asi cerna http://www.bilezbozi.cz/chladnicky-s-...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jako lednice pekna.... ale do cerny kuchyne bych teda nesla ...
Odpovědět
Profilova fotka
k bily s cernou by se ale taky hodila :-)
Odpovědět
já bych do černé nešla tedy vůbec, kdyby byly nějaké doplňky v černé tak možno i jo, ale jinak eeee
Odpovědět
Profilova fotka
hele dotaz myslíte, že by v šatně nemusely být dveře, ale jen japonská stěna místo dveří?
Odpovědět
Profilova fotka
jako vchod?
Odpovědět
Profilova fotka
tak do černý bych asi taky nešla.... takový ponurý... já nevím.... Elis já ymslím že by to nemusello být špatný...
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim, ze jooo ... zvlast, kdyz se vam tam asi nevejdou :-N stejne to mate v loznici, tak myslim, ze by to mohlo byt OK
Odpovědět
Profilova fotka
hodím plánek do alba
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.cz/album/view... pokoj 3.25 je ložnice a tam je ta příčka na šatnu
Odpovědět
Profilova fotka
jo, stena nebo zasupovacky
Odpovědět
Profilova fotka
no zasupovacky jsme chtěli, ale to asi neklapne, uvidíme co ve čt ale chci už radši mít i jinou variantu připravenou a ta japonská stěna mě napadla o víku, že by to možná stačilo
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?