Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
datum je pekny... ale Kat byla vcera u doktora a ten rekl, ze se nic nechysta a ze se asi uvidi za tyden :( ale kdo vi, treba se Zdik dneska uraci.... a nebo pristi tyden ve stredu by mohl, to bude taky pekny datum ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
o barosovi jsem slysela vcera
Odpovědět
Profilova fotka
jj 9/9 je super datum 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baros??? tak to tom nevim nic... Baros je tehotnej?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Barosova jo, v Turecku nebo kde, vcera ji vezl do porodnice
Odpovědět
Profilova fotka
jj přesně tak
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, uz jsem si to nasla... jsem nejak mimo, fotbalisti jsou mimo mne :D no, myslim, ze pristi stredu by to Zdik mel fajn... by mel rodny cislo 090909/**** ... to je dobry x-) ty kluci to maj fajn, jak jim ten datum nekazi tou 5 v mesici
Odpovědět
Profilova fotka
jo, to teda maji...ja kdybych se narodila o dva dny driv a byla kluk tak mam 801020
Odpovědět
Profilova fotka
no i Mia by měla lepší r.č. být kluk ne
Odpovědět
Profilova fotka
no, Mia by mela bozi
Odpovědět
Profilova fotka
mimino se dneksa brutálně vrtí už od rána jinak jsme včera byli na pivku s Bobíkem a řešili neřešitelné, a to jména :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aj aj, vcera bylo krasne, to jsem zvedava, co vas napadlo.....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mě nic, já mám celkem jasno, jen Bobík furt myslí a myslí a včera z něho vypadlo....(ip)
Odpovědět
Profilova fotka
mimino ma taneční středu?? ;-) ajaj, po pivu resit jmena... a co jste vymysleli??
Odpovědět
Profilova fotka
cekam
Odpovědět
Profilova fotka
jo zítra ráno nebudu jo jdu na test těhu cukrovky a pak na kontrolu na endokrinologii, takže budu až kolem o
Odpovědět
Profilova fotka
ja nebudu v patek... jdu na skoleni...
Odpovědět
Profilova fotka
ja asi budu, ale ja si teda kdyztak vystacim normalne ROba zase hledaji asistentku, kdyz mi vcera ukazoval CV, tak jsem malem lehla, co se je schopny prihlasit. A zase pulka z nich bez fotky, tak ty sly rovnou do kose
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: vy to vyžadujete v inzerátu, aby poslali cv s fotkou? to mě přišlo asi 25 CV a jen tak 5 s fotkou
Odpovědět
Profilova fotka
jo hele a Roba je teda spolumajitel té realitky?
Odpovědět
Profilova fotka
jo, vyzaduje to, proste to musi byt aspon trosku uchazejici holka ano, R je spolumajitel
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, ja jsem taky pro to posilat i fotku... at clovek vi, co je to za zjev :-D a proc hledaji asistentku??? kam jim porad mizi?? ja se snad fakt prihlasim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
páč kámoš v PCE ted s někým z NExtu jednal v PCE a říkal, že ta holka byla děsná, že ani nevěděla, kde ten byt je :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zjisti jmeno, predam to dal, tohle je dobry vedet. ona jim nezmizela, jen devenka nestiha
Odpovědět
Profilova fotka
no to né, to já nechci bonzovat, jen že bylo zřejmé, že v tom bytě ani nebyla, že jo
Odpovědět
Profilova fotka
no, to kolikrat ani nemusis, majitel ti posle fotky, rekne dejte si to na web a zkuste mi nekoho privezt. Jinak pardubicka pobocka funguje pry velmi dobre, tak nevim. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no ono to bylo asi i tím, že oni ti kámoši koupili byt v našem baráku, a ted tam je těch novostaveb více, tak ona prostě nevěděla kde to je, přišla pozdě, on jí nakonec volal a jel pro ní autem vedle k baráku, páč ona tam byla ztracená chuděra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
boze muj
Odpovědět
Profilova fotka
myslis tenhle? http://www.nextreality.cz/reality/pro...
Odpovědět
Profilova fotka
jj to je ono :-D ale nakonec vzali jiný byt ve 4 patře
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?