Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to uteče neboooj
Odpovědět
Profilova fotka
tak utece... ted jedu na vikend s 81, potom jsou dny Marianne ;-) , pak mama prudi, ze budeme myt okna a potom jedu ke kamosce na svatebni mejdan... a pak uz bude vikend pred priletem... no a potom uz to nebude tak dlouhy, dalsi dovolena za mesic... a navrat za dalsi mesic a pul cca a mezi tim se jeste narodi maly Elisaček ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty dny marianne jsou o víku?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo... 12.9. myslim sobota a nedele...
Odpovědět
Profilova fotka
do prdele
Odpovědět
Profilova fotka
copa??
Odpovědět
Profilova fotka
no že to jsme zrovna v PCE a já chtěla využít nějaké slevy
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak vybrat v patek, zamluvit na pokladne, v sobotu rano pokoupit se slevou a potom hura do PCE
Odpovědět
Profilova fotka
no to těžko, my máme zrovna spicha s rodiči v PCE, oni se schází každý rok na výročí naší svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fakt?? jako vasi i Bobikovi rodice maji sraz na vyroci vasi svatby???? ... to je peknyyyyy nasi se od svatby asi nevidely :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jj dělaj to každý rok, jednou se jede do PCE, jednou k našim do Těšína
Odpovědět
Profilova fotka
no tak jedine, ze si to zamluvis na tech pokladnach a ja ti to dobehnu vyzvednout s tema slevama ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jaaa nevim, ta vase rodinka je jak z nejakyho filmu... ja chci takyyyyyyy
Odpovědět
Profilova fotka
no hele, nebýt našich, tak to tak neudržujou....tchýně by na to zapomněla no já se na to kuknu doma co tam jsou pořádně za slevy, jsem to jen proletěla ;-) díky
Odpovědět
Profilova fotka
ale udrzujou.... to moje tchyne snad i zapomnela ze mam rodice... nebo mozna i na to, ze jsem... Petr je pryc 6 tydnu a oni mi ani jednou nevolali... jen jednou mi tchyne napsala smsku, ze prisli fotky, co jsem jim posilala... tak tak
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem rozhodnuta, ze proste o Petrovy dovoleny tam nepojedeme... ze na to proste nebude cas... at si trhnou... si pockaji do ledna, az se vrati!!!
Odpovědět
Profilova fotka
no je fakt, že v tomhle máme já i Bobík rodiče normální nebo spíš nenormální, když to tak poslouchám oni jsou si naši rodičové hooodně podobní, maj stejný zájmy, tak si hodně rozumí
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je pekny.... a nenormalni nejste, mam kamaradky, kde to taky takhle funguje.... ale u nas to teda tak neni... jako vim, ze kdybych odjela ja, tak by mama Petrovi volala... to by ji nedalo.... ale me zatim dvakrat pres Skype psala svagrova a jinak nic... ale co, jde to i bez nich
Odpovědět
Profilova fotka
tak ti nevím čéče, jestli by naši volali Bobíkovi, kdybych byla pryč...oni jak jsou zvyklí bráchu neotravovat, tak by to brali asi stejně...jako, že je to chlap tak nepotřebuje takovou péči...ale mě tchýně volá hned :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky mám dotaz ... když si koupím v O2 aréně ty nejlevnější lístky - 4 patro, uvidím na podiu vůbec něco? Nikdy jsem tam nebyla, moc na ty davový akce nejsem, a vůbec si nedokážu představit jak je to tam velký.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Jaji... a na to tam jdes??? na hokej???
Odpovědět
Profilova fotka
chceme jít na Toma Jonese - trochu nemoderní ale nám se hrozně líbí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to nevim... ja tam byla jen na hokeji... a dolu videt bylo a kdyz, tak tam byly u stropu ty obrazovky... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jaji, no když si vemeš dalekohled a budeš čučat na obrazovky, tak jo
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidíme jestli uvidíme - snad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já to balím jdeme na pivko fáááá zítra
Odpovědět
Profilova fotka
kua, vy jste ukecany, zrovna kdyz tu nejsem. Jdu docist
Odpovědět
Profilova fotka
ja na Marianne taky nebudu, ale nevadi mi to, pac aspon tolik neutratim
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak jsem tu.... jednak jsem nasrana zrusenejma volbama... doufam, ze je to jen zlej sen a rano se vzbudim a nebude to pravda... a taky jsem si psala s Petrem... resili jsme co podnikneme az bude mit dovolenou... jsem mu rekla, ze se mi nechce do Kralik, jestli tam musime jet... a on ze ne, ze tchyne vymyslela, ze se za nim prijedou o vikendu povidat k nasim.... proooooooooc ja se tesila, ze je neuvidim a ono toto :-S to mam asi za trest ze zlobim |-|
Odpovědět
Profilova fotka
na Marianne tu budu, ale zas nic moc nepotrebuju, tak uvidim... Kristi, ale ty jsi rikala, ze to jde si to vybrat si veci predem, zamluvit a jit si to koupit az v den D se slevou, je to tak?? ze bych si to pristi tyden vyhlidla a potom se tam uz tolik nemackala....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?