Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
oni jsou vazne debilove
Odpovědět
Profilova fotka
to je asi jak dala ta ženská kočku do mikrovlnky a ona umřela a ona se soudila s výrobcem MKW, že v návodu není napsané, že se tam kočka dávat nesmí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, ale vynasi jim to.... asi se budu soudit s firmou Orion, ze jsem po jejich cokoladach tlusta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
stejne je to divny, prece ta porota musela vedet, ze kazdej kouri dobrovolne a navic vsechny ty nalepky na cigarach atd...
Odpovědět
Profilova fotka
jsou ti chlapi nekdy na zabiti, fakt.... vcera me stval, a dneska uspesne pokracuje...
Odpovědět
Profilova fotka
co ti provedl??
Odpovědět
Profilova fotka
zamlouvam auto na dovcu,ze jo....10x mi rekl,ze je mu jedno jaky a kdyz jsem teda vybrala normalni Fiestu nebo C3, tak ze je to prej maly, ze by chtel jiny....no nic, stejne uz to zamluveny je
Odpovědět
Profilova fotka
jo, a jinak od rana litam za Miou s nocnikem a teeeeed udelala bobeeeeeeeeek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no a vcera pichla Miu vosa do jazyka a kdyz mu to vypravim, tak na me vyjede jak jako se to muze stat.....jenze ona spadla Nelle do piti a nebyla videt, uz byla mrtva, utopena, ale asi do ni kousla nebo nevim....
Odpovědět
Profilova fotka
a trefila se do nocniku???
Odpovědět
Profilova fotka
trefila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vosa do jazyka.... ty voe ... a dobry??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj,dobry....ledovaly jsme, daly nanuka, chvilku rvala,ale pak ok
Odpovědět
Profilova fotka
tjo chudinka
Odpovědět
Profilova fotka
tak Mia chrni, jupi.....
Odpovědět
Profilova fotka
aby se vzbudila nez dorazime....
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, a ty jedes jako nekam autem? to si nedas pivko?
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, musim jeste popojet autem, tak budu jen nealko... stejne rano brzo vstavam, tak musim byt fit... ceka mne ranni cesta do UH :-p
Odpovědět
Profilova fotka
kuva, to ho/ji ani nezapijem, jo? das si jedno maly, te nezabije
Odpovědět
Profilova fotka
me to nezabije, ale policajti me potom zabijou... ja ho/ji zapiju limčou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mne vcera staveli, prej pane ridici a ja na nej tak snad pani ridicko,ne? :-D :-D vzali si doklady, sli to kontrolovat, v tom uvideli Miu a ze prej mam miminko, tak at jedu....
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis... jeste ze mas to miminko :D ... takova velka holka ... ale ja miminko nemam, takze mi nic neprojde... ale pane ridici je dobry :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pritom mladaci a sympataci, ja jela asi 60, tak jsem mela trosku bobky, ale jen kontrola. Jsem rada, ze me pustili, pac mame oddelanou N1 upravu, takze by me sebrali body asi
Odpovědět
Profilova fotka
jezis, me policajti jeste nikdy nestaveli... bych mela bobky...
Odpovědět
Profilova fotka
no, hlavne to bylo tady kousek pred barakem, asi se nudili
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja to pomalu balim.... zaparkuju zase pred barakem... uvidim jak bude plna magitrala, zitra to jelo v pohode... az budu cinknu paaaa
Odpovědět
Profilova fotka
ok, cekame...Mia je vzhuru uz
Odpovědět
Profilova fotka
já budu tak kolem 16 vycházet
Odpovědět
Profilova fotka
pockame te ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já prozvoním až se budu blížit a nesu ti to víno jo
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?