Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
vse ok a neco noveho????? jako ze byste videli ocasek?? my uz dneksa valime pryc, docela se tesim. ted jsem byla v tescu, -30% na detsky obleceni, tak jsem pokoupila neco na podzim
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko.... jsem tu, uuuplne mrtva... melu z posledniho a tesim se na vikend, ze budu cely dny spat |-| v utery rano v sest jsme skocili do auta a jeli jsme smer UH, pracovali jsme do osmi vecer, potom do penzionu, vecere a spat... ve stredu rano v sedm jsme vyrazili z penzionu a zase jsme delali do osmi vecer... a vcera zase rano v sedm vyjezd, delali jsme do peti, pobalit veci a vyrazit smer domu... kam jsme dorazili v devět večer... je to strašně daleko, bylo vedro a strašně práce, kterou jsme ani všechnu nestihli, takže tam bude muset jet někdo ještě příští týden... ale já nejedu, na to nemám :-( stačí, že tam pojedu ve středu a čtvrtek se šefem to předávat lidem.... ani návštěvu u Dedulky jsem nestihla....
Odpovědět
Profilova fotka
stalo se tu něco důůůůležitýho??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bréééééé ráááááááánko kristi taky jsme byli ve středu v Tescu ;-) satyy: zdáááááááááááááááááááááár hele kdy plánujete to pivo příští týden?
Odpovědět
Profilova fotka
achooooj.... pristi tyden bych to videla na utery ... ja nevim, jestli jiny dny budu mit cas :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ok, tak úterý já se jen ptám, páč se mi to začíná brutálně plnit až do září, tak at na něco nezapomenu
Odpovědět
Profilova fotka
v listopadu jsou tu Prodigy.... ouuuu, premyslim, ze vyrazim x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, a uz teda vite, co cekate????
Odpovědět
Profilova fotka
tjo já ci jít v neděli na Radiohead ;-( ;-( ;-( jasně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasne??? a my uz to vime???
Odpovědět
Profilova fotka
ne vy to ještě nevíte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, to je sranda teda..... tak coooooooooooo?????????? kde se flaka Kristi .... at jsme na tebe dve ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no kde je kristi netuším teda
Odpovědět
Profilova fotka
jejej, ja uz to chci vedeeeet.... ale s Kristi jsme se v sobotu bavily o tom, ze jsme cetly clanek, ze hezci lide mivaji holcicky ;-) ... to by ale znamenalo, ze jsme hadaly spatne... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
hezčí lidé, že maj holky :-D :-D :-D to je síla teda, co se člověk nedozví já furt poslouchám kecy, že mám špičaté břicho, že to je jasný kluk pak že jsem přibrala jen na břiše a nikde jinde, takže taky jasný kluk a ted tohle :-D a jak jste se vůbec měly v sobotu?
Odpovědět
Profilova fotka
no fakt, uz nevim, kde to psali, ale pry hezci lide mivaji holcicky.... takze u vas je to jasny ... jestli se to pozna podle bricha, to teda nevim.... to jsou teorie teda :-N v sobotu jsme se mely baaajecne, nejdriv na hristi (Miuska je uuuzasne samostatna jednotka, byla snad hodinu na kolotoci :-D ), potom maly pivo a klobasa na zahradce a potom tri lahve vina doma .... a pred pulnoci dorazil Roba... takze pohodicka... my vydrzely az do tri do rana :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo jsi u Kristi i spala jo?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nechcete křečka? náš svatební dar se krapítko rozmnožil :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, jsem tam spala.... na gauciku x-) a rano jsem jela s bolehlavem domu :-N :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já křečka necu :-N satyy: plaše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kaji, ja hraboše taky nechcu :-D plaše??? neneeeee .... jen trochu vinečka a bolela hlavička :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jakýho hraboše? :-D tsssssssssssss
Odpovědět
Profilova fotka
tak kristi nikde 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi nikde a ja porad nic neviiiiiim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
vono je to stejně tajný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak jako tajny .... jako ze nam to nereknes????? to NAM prece nemuzes udelat :-.
Odpovědět
Profilova fotka
tak než kristi dorazí, tak o tom popřemýšlím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
premyslej premyslej.... je to tve zivotni rozhodnuti ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak kristi asi nebude co :-D jdu na o
Odpovědět
Profilova fotka
no nevim, kde se flaka.... se to asi nedovime :(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?