Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no joooo to je nejlepší... anebo až přijede na dovču ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tojo, to bude za dva mesice.... uz ;-) tak uvidime ... ale s mym stestim budu mit akorat MS a nic si neuziju :-S
Odpovědět
Profilova fotka
vy máte teda oslav :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a už jsi viděla ty oblečky z anglie od bráchy pro vojtu?
Odpovědět
Profilova fotka
jeste jsem je nevidela..... bracha ma porad kufr u taty v aute.... vcera mazal na koncert ... tak snad dneska vybali a ukaze... ja vcera koupila v CA tricko za 40,- ... s autickama x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj v CA maj dobrý ceny i věci
Odpovědět
Profilova fotka
bre ranko v CA maji veci na hubeny decka, takze Mie to je, kdezto Nelle to pne a skrti. Na dlouhy zizaly super
Odpovědět
Profilova fotka
hoj kristi, já myslela na mimina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kristi... veci na hubeny decka :D
Odpovědět
Profilova fotka
mne boli hlava, od Martiny jsme vcera dorazily okolo pulnoci
Odpovědět
Profilova fotka
a co nového u nich?
Odpovědět
Profilova fotka
konecne jsem videla byt, maji to fakt kraaaasny :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
už jsou komplet zařízený jo?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, az na par obrazku, a stenu do obyvaku. Maji sedacku na miru od AAAsedacky nebo jak, krasna....fakt moc peknej byt
Odpovědět
Profilova fotka
jéé od nich jsme chtěli taky sedajdu, dělaj fakt super a co maj z astěnu?
Odpovědět
Profilova fotka
a ne tak my chtěli tady od těch http://www.sedacisoupravynamiru.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
no, jeste nic vybrano ale ma, neco na styl Decolandu, dole dve prekryvajici se skrinky nizky a nahoru desku na telku a vedle toho takovy dve kostky poveseny
Odpovědět
Profilova fotka
teda my to tady flakame :-x tak dorazil bracha, dneska jsem s nim jela pres hodinu autem domu.... pekne v kolone na magitrale a na D1 ... tak jsem si ho uzila.... bylo vedro, sedel tam jen v trenkach a udelal mi z auta diskoteku :-D privezl mi nejaky rockersky tricko... cerny s bilou lebkou a nejakym podivnym napisem :-N a Votovi privezl hromadu hadru: tricka, kalhoty, teplakovku, kratasy ... od Nextu, Umbro, Lonsdale apod. a jednu super bundu s kapucou s kozesinkou.... fakt mazec, uz se tesim, ze to jednou snad vsechno podedime :-D jinak teda super ceny, tricka tak 3libry, nejdrazsi byla ta bunda za 15liber ... zitra to zkusim vyfotit sice to je teda vsechno na 2-3roky, takze si na to bude muset chvili pockat, ale on je obrik, takze to zas tak dlouho nebude... a porad lepsi vetsi nez maly, ze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://picasaweb.google.com/misakovi/... nejaky fotky z dneska..... ufuf, bylo to narocne
Odpovědět
Profilova fotka
krásný fotečky z oslavy :-) my jsme o víkendu taky slavili ...všechny narozeniny a svátky dohromady a taky to bylo náročný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... foto ze svatby na které jsme byly před měsícem
Odpovědět
Profilova fotka
dobry vecer.... ahoj Jaji, teeeda to je stylova fotka ze svatby x-) vikend je za nami, moc me to nebavilo, nejak mi chybel Petr :(( zato moje sestra mne neprestane prekvapovat.... ja vymyslela, co Vojtovi k narozeninam, mama nakoupovala, babicky, vsichni prizubni... mama kupovala i dort a vsechno... a moje segra nedala svymu diteti k narozeninam nic :-N teda pry tisic polibku
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: to se ti nedivím ... mě manža chybí po jednom dni ... vidíme se prakticky 24 hodin denně , nedovedu si představit že by byl na tak dlouho pryč segru už neřeším ... ta moje nás dokázala všechny vytočit ještě dřív než vůbec na tu oslavu dorazila ... taky kapitola sama pro sebe
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rankoooooooooooooooo
Odpovědět
Profilova fotka
brééé ráánko omlouvám se, že jsem v pátek zmizla, ale byli jsme neplánovaně s mimi u dr. od rána mi bylo divně, bolelo mě víc břicho a hrozně moc záda, volala jsem dr. a ona, že to nemusí být nic, ale že raději 30x přijít zbytečně než jednou nepřijít, tak jsem se ve dvě sbalila a jela radši na kontrolu překvapilo mě, že to nebral vůbec na lehkou váhu...já vešla do ordinace a hned jsem se mu omlouvala, že ho tam v pátek otravuju, tak on hned, že to není žádné otravování, tak jsem mu pak popsala co mi je, tak mi říkal, že jsem měla přijít hned ráno, když se mi něco nezdálo, mohli mi vzít krev....tak mě trochu vylekal, já myslela, že to prostě nic není, že jen hysterčím...tak mě prohlídl, pak mi udělal UTZ, mimi v pořádku, jen je prostě hodně živé...pak se mě ptal co dělám za práci, tak jsem mu odpověděla, načež mi řekl, že musím být aspon týden doma, že to chce víc klidu a že to nevadí, že nemám žádné stresy, ale to dlouhé sezení a tak tomu prostě neprospívá, napsal mi pak magnesko (mám brát 3x denně 2 tbl, což mi příjde šílená dávka, tak beru jen dvě tbl denně), za týden jdu ke svojí dr. tak se s ní mám pak domluvit, jestli mě nechá doma už dokonce.... pak jsem šla k sestře, která mi měla vypsat tu PN, tak jsem jí řekla, že si to o víku rozmyslím, že zkusím víc ležet a kdyžtak se pro to v pondělí stavím no tak samo jsem tam nebyla, četla jsem si včera nějaké ty chytré knížky o těhu a tam bylo napsané, že od 21 týdne můžou být silné bolesti zad, takže jedu přesně podle tabulek...záda mě bolí furt, i břicho mě bolí víc, ale už nemám tak debilní divný pocit jako v pátek (já měla ještě ve čt i pá ráno náběh na zvracení, tak možná proto mě to i tak vylekalo) no takže, hlavně, že je s mimi vše ok a já už to nějak doklepu, Bobík se o mě vzorně stará, sice mi nepříjde, že bych ležela víc než předtím, ale já to prostě neumím, to by mě museli zavřít do nemocnice
Odpovědět
Profilova fotka
dobreeeeeeeeeee :-) segra husta, ze mu niíc nekoupila, zvlast, kdyz vy jste nakupovali, to nejak nechapu. Fotky krasny. my vikend super, pohodicka....badminton, grilovacka, pout a tak....aj na disce jsme byli
Odpovědět
Profilova fotka
satyy: fotky z oslav super jinak můj brácha, když byl v Anglii před těma dvouma rokama, tak mi dovezl taky tričko, černé s růžovým nápisem Barbie is slut (Barbí je děvka) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ségra hustááááááááááááááááááááááá já fotku od Jaji nestihla
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, ty jsi potvuuurka, japato, ze jsi v praci... a mas se tam kde natahnout?? abys cely den nesedela??? trochu se šteři, jsi tehotnáááá ;-) jeste ze ten Bobik se o tebe stara... i kdyz se divim, ze te do prace pustil :-D a spalas v tom stanu??? Kristi - taky paradni vikend ... byli jste na disce?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ve stanu jsem nespala, normálně v pokoji v posteli, takže pohoda, počasí taky super, svítilo slunko ale foukal vítr, takže nebylo vedro...zato jsme přijeli včera do Prahy, tak jsme tady málem chcípli, jak tu bylo děsně
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?