Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, to je skoda, mohly jsme usetrit....ja uz nechci cekat, vcera jsem ji to zkuosela v krame a uz se tesim na podzim. jdu si dat kafe, jinak se neproberu
Odpovědět
Profilova fotka
jj škoda no, na velký UTZ jdem ve středu
Odpovědět
Profilova fotka
sakraaaaaaaaaaa, to zase by to privezla az nekdy v zari...no nic, treba ason budes mit od koho brat, ja ji vyzkousim a bude to
Odpovědět
Profilova fotka
no né, to si objednej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
treba pak budu chtit jeste neco
Odpovědět
Profilova fotka
s tím počítám 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz je telka doma a jde, jupiiiiiiiiiiiiii
Odpovědět
Profilova fotka
sláááva
Odpovědět
Profilova fotka
jj, dobry....i kdybysme to platili tak to nebylo tak strasny....ale zlate ze je to v zaruce
Odpovědět
satyyy ... můžeš za náma - na minutku?
Odpovědět
Profilova fotka
co zase kutíte? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
hojky... holky měly ste něco na svatbě na převlečení, pokud jo tak co.... váhám... buď béž. šatky, nebo je to v kempu tak 3/4 s bílou halenkou a šup z lodiček do žabek nebo tak...anebo zajít ještě na lov nějakých bílých šatů.... help
Odpovědět
Článek se načítá
eli, známý má čtyřicet tak mu chci vtipně nazdobit pulčák slivovice .... tak vymýšlíme etikety
Odpovědět
Profilova fotka
já neměla na převlečení nic.....předpokládám, že budu mít svatební šaty na sobě jednou za život, tak jsem si je chtěla užít ivi: aha
Odpovědět
Profilova fotka
já to ebru jen jako zálohu... taky bych chtěla vydržet až do padnutí...ale nechci riskovat, že mi šaty během evčera znepohodlní a znepříjemní zbytek dne... přeci jen v saloně je máš na sobě pár minut, na svatbě celý den...trochu rozdíl...
Odpovědět
Profilova fotka
no rozdíl to určo je, ale já s tím neměla problém, neměla jsem je těžké, nepadaly mi, vlečku jsem si připla, pohoda
Odpovědět
Profilova fotka
dobry den, oznamuji,ze se mi dnes narodil bratr Matěj, 3,8 kg a 52 cm. Cisarem a je samo zdravej.
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... Kristi, tak to je super, gratuluju x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé kristi - gratuluji! x-) to jsem ani netušila, že budeš mít brášku! ;-)
Odpovědět
kristi, gratuluji x-)x-)x-)
Odpovědět
Profilova fotka
bré ránko kristi: gratulace veliká x-) x-) krásné míry a hlavně, že je zdravý x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... jak je?? jaky je plan na vikend?
Odpovědět
Profilova fotka
dneska ráno mě nějak divně bolelo břicho, asi bych měla víc odpočívat my jedem dneksa na chatu k PCE, vůbec nevím kde tam budem spát, nejspíš ve stanu, navíc má být vedro, takže se děsně těším
Odpovědět
Bré ránko ještě raz ;-) u nás bude asi mrtvolno - Kajuška užívá poslední den svobody tak tu sem sama a opuštěná :-N Eli, kdy nastupuješ MD? Jééé ve stanu sem už nespala ani nepamatuji. My dnes odpo frčíme ke známému na čtyřicátiny - nakonec dostane vodní dýmku, sranda toal. papír, slivovici s originální etiketou a mražený dort - tvarově opravdu jako dort - pak fotnu.
Odpovědět
Profilova fotka
ivi: MD nevím, ale pracovat budu do konce září
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, asi bys fakt mela vic odpocivat... a to spani ve stanu, neni to blby?? aby ti nebyla zima, nebo tak.... mela bys spat v poteli!!! Ivi, ty se z toho piti nedostanes ;-) u nas taky bude mejdan, konecne slavime Vojtechovy narozeniny.... do toho segry narozeniny a brachuv prijezd na dovolenou.... takze to bude velkyyyyy fotak mam pripravenej, tak snad se fotky povedou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, to uz ti moc dni v praci nezbyva.... fiiiha... asi zacinam zavidet ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
satyy: tak tam je nějaká chata, ale pár lidí je tam už dýl, tak nevím jak to bude obsazené a zase spát s někým cizím v pokoji se mi fakt nechce, no uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
ten konec září je takový první termín, uvidíme jak to bude se stěhováním
Odpovědět
Profilova fotka
asi reknu Misakovi, aby prijel hooodne nabuzenej a vlitnem na to hned na letisti :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?