Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
97cm... to neni moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no bych řekla, že je moooc ráno mi poslal kámoš fotku, kde jsme s Bobíkem v pátek focení, jsme s něma byli na véču jo, já mám všechny těhu kila v břichu a ceckách, to je děs
Odpovědět
Profilova fotka
elis: no co bys chtěla...mrně teď začíná pěkně růst! x-) - aspoň se už pořádně cítíš jako těhule, ne! ;-) si pamatuju, že jsem byla min. rok v tuto dobu ráda, že už to na mě jde vidět a že vypadám jak těhule a né špekatě! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak porad lepsi bricho a kozy, nez aby ti rostly kejty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mě se zdá, že já měla těhu břicho od začátku, to ani špek nebyl :-D :-D v metru mě pouští sednout už tak měsíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
satyy: no to je fakt, já bych v poho dala normální džíny, ale už je nedopnu v pase no
Odpovědět
Profilova fotka
elis: pošleš mi foto na mail, když ti ho dám di IP ???
Odpovědět
Profilova fotka
jasan, pošli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je pohoda... jo, jinak Kat vcera volala Michal a kocarek ma nachystany v Praze... takze to do porodu stihli.... myslim, ze to bylo tech 12 nebo 13tydnu
Odpovědět
Profilova fotka
jj jsem to četla na konovi, myslím, že to bylo těch 13 týdnů
Odpovědět
Profilova fotka
ja to balim, jdu domu a spat... mejte se a pa zitra
Odpovědět
Profilova fotka
fááááááááááááááááááááá
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoooj, jsem tu
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko.... jsem rano vyrazila v kratasech a tilku... a malem jsem zmrzla... ona je tam rano uz docela kosa.....brrrrrrrrrrrrrrrr 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
uz docela kosa? to jako,ze uz je podzim? chodis moc brzo, no
Odpovědět
Profilova fotka
tak chodim brzo... ale fakt mi byla zima :(( a vcera mi volal muz, ze si doma zapomnel ridicak..... a on je tam jako ridic 8-( ... kdyby byl vcera nekde pobliz, tak ho fakt pretrhnu.... tak cekam, kdy mi ho poslou domu :-D ale kolega jede uz za dva tydny domu na dovolenou, tka mu ho dam a doveze mu ho tam.... ale fakt me tak nastval, ze neni schopnej si to ohlidat, ze ma vsechno, za bych ho vcera snad i zabila...
Odpovědět
Profilova fotka
jeeezis, to je vejce :-D :-D :-D ja mam dneksa zase litani, ach jo....a pak obed s Laz a Nellinkou odepsal mi predseda, ze jak zjistil dle dokumentace spr. firmy, tak ty zalohy patri jinemu domu, takze samo poplatky budou nizsi, navic pry vypsal vyb. rizeni na jiny dodavatele, tudiz to celkove asi bude daleko mene penez. Ja to rikala hned, ze Centra je draha jako prase....tak jsem spokojena.
Odpovědět
Profilova fotka
jezis u vas je taky peknej bordel.... zalohy patri jinemu domu :-D ale jo, my taky v baraku behem dvou let vymenili skoro vsechny dodavatele, aby to bylo za lepsi penize...
Odpovědět
Profilova fotka
no primo pry ty zalohy za ostrahu, no fakt dobrej bordel, mila Centra je 15 na trhu, nejvetsi firma a takovej bordel...
Odpovědět
Profilova fotka
muze na fotce jsem videla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:))) no, to je pry jeho auto, ale ted asi bude chodit pesky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak at to nikomu nerika, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
bracha si vybral darek k pristim narozkam.. http://nikeid.nike.com/nikeid/index.jsp vyber si boty, a udelej si je podle sebe, i jmeno ti tam napisou, mazec.....doufam,ze to posilaji z USA, pac takovy chci taky...
Odpovědět
Profilova fotka
brééééé rááánko satyyy: to je mazec s tím řidičákem :-D :-D fakt dobrý :-D kristi: tak to nakonec dopadlo dobře s těma zálohama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, jj....dobre, teda uvidime.
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... mazec to teda je.... zatim chtel velitel jen cislo ridicaku, tak to jsem mu poslala :D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, dobré ráno satyyy: ten tvůj muž je opravdu číslo! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
šikula :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mia jeste chrape
Odpovědět
Profilova fotka
cs, to je život
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?