Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooj
Odpovědět
Profilova fotka
dovolená byla supeeeeeer byli jsme v adršpašských skalách. měli jsme pronajatou chaloupku. chodili jsme po skalách, 1 den v zoo a 1 den jsme relaxovali doma protože pršelo. no nějak to tu těch 14 dní budu muset vydržet ... pak mám další dovču
Odpovědět
Profilova fotka
měli jsme sebou 2,5 letou holčičku takže to chození nebylo moc náročný, taková vysloveně relaxační dovča
Odpovědět
Profilova fotka
tak hlavne, ze jste si to uzili
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo užili, jen cesta zpátky byla strašná ... odešlo nám asi ložisko u kola a začlo to strašně hučet, bylo to jako by jsme v autě měli zapnutej vysavač takže než jsme dojeli tak nám všem třeštila hlava :-(
Odpovědět
Profilova fotka
aj aj, tak jste to ale prezili jejda, na HBO davat Moulin Rouge, tak si tady rvu
Odpovědět
Profilova fotka
jj přežili jen to teď švagr musí do té další dovči opravit protože dalších 2x 700 km bychom asi nezvládli ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
a kam jedete na pristi dovcu?
Odpovědět
Profilova fotka
jedem na týden do budapešti jedem se kouknout na závody letadel - Redbul airrace a pak se budem courat po památkách a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
manža se švagrem jsou do letadel děsní blázni a m ty závody taky docela baví tak jen doufáme že vyjde počasí.
Odpovědět
Profilova fotka
ja se na to divala nekolikrat v telce, jsou to borci...a naky lazne a termaly budou?
Odpovědět
Profilova fotka
jo, Roba se me vcera ptal, prej jeslti by se nam ten golfac nahodou nehodil, az budeme mit druhe ditko....vtipnej
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj máme to v plánu i nějaké to tokajské si dáme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak zrovna si hřeju o ahoj jajíí
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz jsem po o mela jsem polivku a šopák....
Odpovědět
Profilova fotka
šopák jsme měli včera na véču
Odpovědět
Profilova fotka
já mám jen hlad ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jaji to je blbý, to se ani nedá ohřát co :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hladím ho a říkám mu malej
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to jsem dneska říkala mimi...ležela jsem ráno na boku a cítila jsem jak kopká, tak jsem si dala ruku na podbřišek a mimi se mi v té ruce začalo otáček...paráda x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, ty mas vlastne sebou porad takovaou malou hracku ;-) x-) my to zatim zkousime jen po telefonu, ale nejak to neni ono :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no zatím kope nepravidelně, ale myslím, že kdyby se Bobík víc snažil, že už ho cítí včera mi hladil břicho a říká: máš ho nějaké teplé...to bude asi tím svetrem (chlupy) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teeda, to je drzoun....
Odpovědět
Profilova fotka
jj to je, ale má recht no...mám fakt hrozně chlupaté břicho, už jsem to říkala i dr., prej je to normál
Odpovědět
Profilova fotka
je to normalni?? =-) a to potom zase sleze a nebo ti to uz zustane ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no prej to sleze, já v to jako věřím, bo esi ne.... je to těma hormonálníma změnama
Odpovědět
Profilova fotka
jsem nevedela, ze se z tebe hormonalnima zmenama stane medved :-N ale asi to sleze, kdyz to rikaji, kdyztak si do holiciho programu pridas jeste břuch ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no Bobík hned říkal, at to oholím, jenže já si tukala na čelo, že pak budu muset nosit sponky a gumičky na břiše :-D i dr. říkala at to určo neholím
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ja mela taky chlupaty, ne moc, ale normalne tmavy dlouhy chlupy :-D :-D asi dneska Miu zabim, je zlobiva az beda se mi stala vec, na krizovatce na Miraku stojim za autem a ono misto dopredu jelo dozadu, takovej ten fiatek polskej, no tak me lehce tuknul, za krizovatkou jsme vystoupili a ona v tom byla Anna Polivkova s nakym klukem, chudera mi bezela pro znacku, strasne se omlouvala atd...no sranda. A ja vcera odpo prave koukala na Ucastniky..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to urcite nehol.... to je blbost, ono to pak opada :-D Kristi... te naborila Polivkova??? to je dobry ... tak hlavne, ze s toho nic vic nebylo a co vyvadi Miuska??? neverim, ze zlobi ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?