Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
Profilova fotka
my byli vybírat podlahu někde v podlahovém studiu u Sazka Areny
Odpovědět
Profilova fotka
jdu na o ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja jsem sla Mie koupit bazen, tak ho ma na terase a koupe se a ja mam svatej klid....
Odpovědět
Profilova fotka
jsem zpet po o
Odpovědět
Profilova fotka
cos mela? ja jdu dat cockovku na plotnu
Odpovědět
Profilova fotka
ja mela spenatovou pizzu, jeste mi pulka zbyla na svacinku.... a veceru jdu za Robertem na spinn ... ouuuu
Odpovědět
Profilova fotka
ja jdu taky vecer....uz se tesim. Mne vzdy da nejvic zabrat prvnich 15 minut, to proste se mi delaj i mzitky pred ocima, nebyt ty hudby,t ak to nikdy nedam...pak uz byvam v pohode...
Odpovědět
Profilova fotka
proc se tam tak mucis??? to ja jedu na pohodu.... sice ze mne leje, ale nedavam si tolik, abych mela mzitky... hlavne to mi potom uz nic neda... chodim tam pokud mozno spalovat a to musi jet clovek tak, aby u toho byl schopnej mluvit ... a ja si zpivam :D
Odpovědět
Profilova fotka
to ja si taky zpivam, snazim se jet,ale nekdy se proste musim prekonat, ze jo....
Odpovědět
Profilova fotka
a je po slunicku
Odpovědět
Profilova fotka
koukam na to, ze se nejak zatahlo :(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kua, eli...to je dobrej fusak 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
pocebuju krabici na kocarek, uz je prodanej....sakra, to budu muset nekam do elektry
Odpovědět
Profilova fotka
jak ji potrebujes velkou??? ze bych zjistila od maminy, jestli nemaji neco v praci... by sis pro to mohla dojet na Synkáč
Odpovědět
Profilova fotka
cca by ocko asi 110x45x30 cm. Dik za optani
Odpovědět
Profilova fotka
jezis, to je hnus http://revue.idnes.cz/madonna-ukazala... krabice dobry, to by stalo postovny cca 100 kc, jinak za neskladnej balik je to kolem 500
Odpovědět
Profilova fotka
tak ta Madonna je teda hnus..... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak mamina rikala, ze tam krabici ma... sice trochu vetsi, ale to se pry da seriznout... tak co?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, super.....zitra bych uz mela mit auto, muzes mi rict presnou adresu?? Vetsi nevadi, nemel by byt soucet vetsi jak 300 cm
Odpovědět
Profilova fotka
oki... adresa je Delta Light, Vlastislavova 11, Praha 4 ja ji to nahlasim, at to ma pripraveny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, zlaticko.....a tam se budu ptat na koho??
Odpovědět
Profilova fotka
jasny, uz vim...to je prodejna, takze v pohode. Super, zitra se tam stavim nejak behem dne....spis dopoledne DEKUJU MOC :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, tam zazvonis... a asi ti prijde otevrit mamina.... kdyztak budes chtit pani Seidlovou (tu poznas, ma na noze ortezu a pajda :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to poznam. Tak fajn, jsi zlato :-) mas u me pivko
Odpovědět
Profilova fotka
guten tag.... vtip: jak se na Moravě hodnotí víno: 1.kategorie - Dá sa 2.kategorie - Nedá sa 3.kategorie - Dá sa Pražákom :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... Kristi - mamina ti vzkazuje, ze maji pred firmou dve parkovaci mista pro zakazniky, tak tam zaparkuj... ono tam jinak moc mista neni.... a stale pajda, jen uz nema ortezu (nechala ji potvora doma)
Odpovědět
Profilova fotka
jasan, ja se jeste musim poptat ROby, kudy tam dojedu, pac jako asi vim, ale nejsem si tim jista.....
Odpovědět
Profilova fotka
no, tam je to takovy blby, samy jednosmerky....
Odpovědět
Profilova fotka
bréé ránko tak jsem si volala na výsledky tripple testů a naše mimi je zdravéééééééééééé x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?