Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jen jsem se bala, aby ho o mne neotřel :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jak jsme byli minuly tyden ve Svetozoru... tak tohle me teda dostalo: http://www.youtube.com/watch?v=hn3fqO... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
psala kristi, že jim umřel monitor, takže dneska zítra nebude, mám pozdravovat
Odpovědět
Profilova fotka
umrel monitor :((( no, tak to uz ji do dovoleny neuvidime....
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobrý ten světozor :-D jéžiši no jo vlastně, oni ve čtvrtek fičí
Odpovědět
Profilova fotka
fici ve stredu.... vcera vecer to psala....
Odpovědět
Profilova fotka
ahááááá, no tak to už se s ní asi neuvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
co nakupy vcera?? poridilas neco??
Odpovědět
Profilova fotka
já nic, ale Bobík má košili psala jsem ještě nevěstě, jestli je nějaký dress code na večer a psala, že ne, ale že džiny asi ne, což jsme ani neměli v plánu, takže pohoda a dokonce budem i ladit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak parada... :))) my vcera byli akorat na zmrzline ....
Odpovědět
Profilova fotka
no já musím sehnat nějaké ty korále zmrzku jsme měli taky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko.... tak jsem vcera s Petanem posedeli na zahrade se sklenickou vina .... fajn vecer x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bré ránko oooooooooooo parádička, já už se těším na balkonek
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj, tak ja se loucim. Vcera PC a dneska nejde televize, fakt super. mejte se, jdu balit. notase si neberem, takze se snad uvidime v pondeli. papa a uzijte vikend i svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi... uzij si vylet :))) snad budete mit lip, nez jak je ted venku... tam je tma, leje a vypada to na konec sveta :(((
Odpovědět
Profilova fotka
kristi fáááááááááááá užijte si to
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak jsem si našla chvilku abych si dočetla jak žijete, dovolenkujete atd
Odpovědět
Profilova fotka
my jsem byli od uterka v českým ráji , pod stanem na kolech 1,5 dne nám sice pršelo ale jinak to byla pohoda ale asi už stárnu .... to spaní ve stanu mi nedělá dobře (jsem nějaká celá rozlámaná a hrozně poštípaná od komárů a mravenců)
Odpovědět
Profilova fotka
a navíc vypadám jak blázen ... opálená podle kraťasů a rukavic :-) pokus se najít si příští týden chviličku abych se sem dostala až tu budete
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, ahoj.... jsme zpet od vcera, vse super. Budu pak vypravet zatim jsem bez PC, telka jde zitra do servisu, tak uvidime, co a jak. opalena jsem, zaparili jsme dost dobre. zitra se ukazu az vecer, tak mejte pekne pondeli. Jaji, tebe zdravim specielne, ukaz se casteji
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano.... ahoj Jaji, rada te zase vidim :)))) spani ve stanu chapu, taky jsem uz asi na to stara.... jeden dva dny jeste mozna, ale potom uz radsi do postele :))) Kristi - parada, ze jste si to uzili a brzo dejte do kupy pocitac, at tu muzes byt s nama... ja tu budu dnes, zitra mam dovolenou a vezu muze na letiste ... pak uz vam tu budu jen truchlit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja se loucim, jsme toho tady dneska ale nakecaly :-D ukazu se ve stredu rano, zitra na me myslete, snad to vsechno zvladnu v relativnim klidu ...
Odpovědět
Profilova fotka
drzim palce, nebrec, zvladnete to urcite Eli byla asi u mudry, ne???
Odpovědět
Profilova fotka
bré ránko dneska mám dopo hodně práce, jdu i na soud, tak budu snad kolem oběda kristi: jj včera jsme byli u mudry ;-) vše OK, pošlu maila ;-) pošli taky fotky z minidovči ;-) zatím
Odpovědět
Profilova fotka
tak já tak myslím na satyyy, že jsem si místo ní dala dnes na o psa :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj zdravim.... Eli, diky za toho psa... ja dneska skoro nic nejedla, tak aspon takhle na dalku ;-) Muz je fuc, rano jsem ho odvezla, poprali jsme si krasny vyroci svatby :-D a zmizel za branou, v devet letel, pak prisla zprava ze pristal a ze je vedro... ja se stavila u babi ve Svojsicich na chate na caj, potom do Prelouce na urady, potom do Milovic, aby mi realitka udelala jeste danovy priznani... a kafe s kamaradkou (jsem s ni kecala snad tri hodiny)... ted jsem dorazila domu... nalada nic moc, zvlast, kdyz jsem tu ted sama .... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... bude tu dneska nekdo???
Odpovědět
Profilova fotka
bréééééééé rááááááááááááááááno chudášku, tak už jsi sama, neboj ale to uteče ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre dobre.... jak je to s Kristi?? bude dneska?? nebo porad maji nemocny pocitac??
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj, tak dneska uz jsem. Roba mi prinesl notas z prace, uffff. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?