Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, mej se a uzivej volna :))
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsme tady, no mazec vsude...aspon ze Mia byla hodna
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem tu taky.... ale nejaka mrtva :-p
Odpovědět
Profilova fotka
nevyspana? unavena nebo to pocasi???
Odpovědět
Profilova fotka
ani nevim.... asi pocasi... mame tu vedro, kdyz otevru okno, tak je pruvan a litaji mi tu veci :(
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych spala, ach jo.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jdem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jo, to beru. Co vikend, co mas v planu?
Odpovědět
Profilova fotka
budeme doma... mozna pojedeme zitra do Rataji nad Sazavou, Petruv bratranec tam hraje na nejakym divadelnim festivalu... posledni vikend pred odletem u nasich, pristi tyden jedeme do Kralik, tak nic vyraznyho uz neplanujeme co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
my tento doma, Roba si prej potrebuje koupit oblek a asi vyrazime i s Miou nekam na papu ;-) jinak nic moc, asi si jen sepisu veci s sebou, dneska jsem si koupila model v kterym tam pujdu, pac tam bude vedro v klubu, tak abych nechcipla
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... jaky byl vikend??
Odpovědět
Profilova fotka
u nas vikend v pohode.... v sobotu jsme nakonec nikam nejeli, ja byla nejaka mrtva a porad jsem spala :-N ... teda krome uklizeni a prani :)) v nedeli jsem hlidala VOjtecha a na vecer jsme jeli na Slapy navstivit Petrovyho byvalyho kolegu z prace a dneska po 45dnech dorazila MS, tak je mi zle :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a Petruv odlet mame za 8 dni :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no tak nic, tady se spi, tak ja jdu jinam :(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, ahoj....uz jsem vzhuru, je krasne, tak se hnedka lepe vstava. my jsme sobotu stravili opravdu nakupovanim, ja nemam nic a Roba ma vsechno, vcetne obleku a asi 7 kosil. 5 tricek, rifle, pasek, bundu.....ach joooooooooo. pak jsme si vecer dali pizzu, vinko a davali Vetrelce, to jsem nevidela asi 10 let, tak jsem z toho byla uplne hotova, to byl jeden z mych nej filmu. a vcera dopol doma, odpoledne jel R neco pracovat a na tenis a my jsme byly s M venku na hristi atd. A vecer spinn, takze super
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kristi... tak nakupovani super.... aspon Roba nemusi rok nakupovat a budes nakupovat jen pro sebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to jediny me drzelo pri zivote, byl otravnej az beda. Ale dobry
Odpovědět
Profilova fotka
brééé ránko
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: kde jste byli nakupovat? my jdem dneska
Odpovědět
Profilova fotka
=-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi mi zabrala ruzova pilulka... a zacina mi byl lip
Odpovědět
Profilova fotka
bré ránko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak co víkend
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, jste si užívaly nakupování
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... kde jsi??? jsi zaspala???
Odpovědět
Profilova fotka
no, hodne veci ma z S.olivera, pak dziny z Pepe jeans, bundicku od Hilfigera, naky veci z Markse a oblek a kosili od Bosse, tam meli -40% slevy,t akze super. Oblek zlevnenej jak novej od Blazka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj jsem řešila tu páteční svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
jste byli na Chodově?
Odpovědět
Profilova fotka
kristi, vy jste toho ale prolezli :))
Odpovědět
Profilova fotka
to my mame doma takovu hromadu maskacu, ze si asi otevreme army shop :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?