Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
bré ránko dneska mám odpo půl dne dovolenou
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: jsi ukápla slzu na Době ledové :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, to poznas, az budes mit dite.....budes rvat i u zprav :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to se mi ted taky stává :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... Eli, jak pul dne dovolenou?? nekam razite??
Odpovědět
Profilova fotka
ja brecim i u zprav i bez ditete :D za to posledni dva tri dny mi je tak nejak šoufl :-/ ... asi to pocasi nebo nevim
Odpovědět
Profilova fotka
ja se blbe vyspala, to bude den na hovno, zase zacli o pul 8 kutat nad nami, tak jsem tam pekne v zupanu sla, pac mi slibili,ze vvydrzej do 9
Odpovědět
Profilova fotka
Bobík si potřebuje v PCE v bance vyzvednout novou kartu, tak musíme vyjet dřív
Odpovědět
Profilova fotka
achaaaaa, tak to jo.....
Odpovědět
Profilova fotka
vcera jsem se byla s kamaradkou podivat v Decolandu, libil se mi moc jeden konferencni stolek a vim, ze tam se da nakombinovat podnozi a deska, tak se ptam ty holky, jestli maji nejaky vyssi podnozi, ze proste stolek vysoky 27 cm je malo, kdyz ma clovek dite a vubec prakticky to neni a ona, ze prece si nebudu porizovat neco, co se mi nelibi, ze se tedka to tak nosi a je in. Vubec nepochopila, ze proste nechci takhle nizkej stolek, tak jsme sly radsi pryc.. tak se divam, zda nekde nemaji samotne podnozi, to zase jsem nasla jen na jidelni a restauracni stoly, na konferencaky to nemaji snad nikde, ach joooooooooooo.
Odpovědět
Profilova fotka
hele jdeme o víku vybírat ty rolety nějaké tipy na barvy? chci to bez vzoru (asi) do obýváku jsme mysleli nějakou slonovou kost do ložnice čokoládovou do děcáku nefim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: šiši koza
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky ... mrkněte na www.iviska.estranky.cz záložka Bessy + fotogalerie x-) náš nový chlupatý uzlíček :-) dlouhosrstý červený jezevčík - fenečka x-) už pěkně začíná skotačit - a poznatek : granule pro štěňátka jí nechutnají, zato pedigrie - telecí masíčko v sosu jí jede jedna báseň 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, cokolada je fajn, prijemny pritmi i pres den do obyvaku i svetle seda by sla decak taky nevim, to az budete vedet, co to bude, zelena jde ovsem k obema
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: no prvně jsme mysleli do děcáku světle tyrks, jenže pak mě napadlo, jak to bude vypadat z venku ...
Odpovědět
Profilova fotka
ivi: jéééézisi to je kuášné chlupaté mimi x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi... to je ale malinkatyyyy
Odpovědět
Profilova fotka
krasna :-) Eli, zvenku to je jedno, to bych fakt neresila
Odpovědět
Profilova fotka
tak, a uz kutaj....mi fakt jebneeeeeeeeeeeeeee
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi... a co u vas porad delaji???? se nekdo stehuje, nebo co??? =-)
Odpovědět
Holky, krásná to ona je - a po dnešní noci i zdá se pěkně vyčůraná - rychle pochopila co se bude dít když zakňučí. To vystřelím z pelechu, jdu s ní na 5min ven a pak si ji vemu do náruče a uspávám :-D mám pocit, že se budí jen skrz to chování a to že si řekne o čůrání je jen zástěrka :-D :-D :-D jak sou ti hafani chytří co?
Odpovědět
Profilova fotka
Kiki, no snad uz brzo...nad nami
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: no to je vopruz, já doufám, že se všichni nastěhují, než se mimi narodí
Odpovědět
Profilova fotka
no ty jo, jako fakt me serou a to hodne.
Odpovědět
Profilova fotka
u nas byl rachot skoro cely ty dva roky...porad nekdo neco vrtal 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
mam objednano http://zenaazivot.cz/predplatne/ za 319 Kc, docela super darek, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, stolky od Nadopu uz jsi videla http://www.nadop.cz/165-0-konferencni... ???
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: jj viděla
Odpovědět
Profilova fotka
nic, letime na nakup a do Obi, musim uz koupit to sezeni ven
Odpovědět
Profilova fotka
tak fafa já jdu máknout a pak letím hezký víkend, možná budu na netu v PCE papapa ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?