Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, copak jsi chtela s fotakem??? to musis na Jaju, ja tomu zas tolik nerozumim.... Kristit... nerikej, ze nemas doma andilka ;-) takova hodna holcicka, vsude si najde kamarady, ze ji ani hlidat nemusis... tak nerikej, ze zlobi x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a jeste jedna poznamka k tomu, jakyho mam muze.... nejak prisla řeč na ten koncert DM ... a on mi povida, ze tam byla nejaka kolegyne... blabla... az z nej vypadlo, ze listky byli od "firmy" .... :-. :-. :-. jen jsem koukala a rikam: A proc je nemame taky??????? .... jako takovyhle listky se berou vzdycky!!!! a on mi na to rekne, ze ho TO nezajima (TO = depešáci) 8-( tak tohle mi hlava nebere.... jako nejsem takovej fanda, abych plakala pred hotelem ... i bych tam mozna nesla, protoze v takovy mase lidi je mi spatne... ale kdyz by byla moznost ;-) ... nebo by se to dalo nekde pouzit jako uplatek :-D :-D :-D a jeho to nezajima :-S
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano :)))
Odpovědět
Profilova fotka
brééééé rááááááánko jéééé tak Filda bude mít nakonec narozky na výzo bobek, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem x-) x-) krist: story s hřištěm dobrá :-D satyy: ty voe, to je hustý ten psychouš
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Eli.... uz jsem myslela, ze tu dneska budu sama 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
bre ranko, my uz jsme taky tady :-) :-) :-) kaplana snad potrebovat nebudes. O tom propousteni jsem jiz cetla. my jdeme v 11 k zubari, bojim, bojim
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kristi..... drzim palce u zubare, at to prezijete :)) tak ja doufam, ze propusti ty papalase nahore... je jich tam mraky, kdo na me na delat.... kdyz na to prijde, tak oni by na povodne makat nejeli :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jj, bude sranda, doufam teda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jako to je mazec ale, prvně je naberou a pak propustí ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jdu se objednat na gyndu, se mi teda chce...
Odpovědět
Profilova fotka
to je mazec, ja chci byt taky poslanec http://zpravy.idnes.cz/mistopredseda-...
Odpovědět
Profilova fotka
a to je to socialni demokrat.... bych je vsechny kopla do pr **** ... zmetky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
asi tak, no... Hele, Eli, jak dlouho chces byt doma????
Odpovědět
Profilova fotka
jé ted o tom mluví v rádiu o tom Sobotkovi kristi: myslíš jako s dítětem potom?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jako potom
Odpovědět
Profilova fotka
no to nevím, jako mateřskou si dám asi na 3 roky, já bych chtěla zfouknout hned druhé
Odpovědět
Profilova fotka
a tak kdyz chcete hned druhy... stala by za to ta dvouleta???
Odpovědět
Profilova fotka
no, taky bych o tom premyslela, je to prece jen lepsi mit na dve deti 11200
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to určo, ale nepředpokládám, že se nám druhé podaří hned ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a hlavně, ta druhá mateřská je automaticky na 4 roky, tu si už vybrat nemůžeš
Odpovědět
Profilova fotka
jak druha materska je automaticky na 4 roky??? proc?? jsem nejak mimo.... to uz jako nemuzu jit na tri??? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? to jsem nevedela teda......a teda to muzes dostavat 2 roky na jedno dite 11200 a pak kdyz se ti to podari navazat tak na to druhy 3800 po dobu 4 let???
Odpovědět
Profilova fotka
ta ctyrleta neni za 3800, ne?? to jen ten posledni rok.... ja jsem koukam pekne nevzdelana
Odpovědět
Profilova fotka
ty voe, tak ja nevim.....ja jsem to nekoumala.....asi mas pravdu
Odpovědět
Profilova fotka
no tu první si můžeš vybrat jakou chce, ale druhou máš automaticky na 4 roky jenže já nemám jistotu, že to druhé do dvou let stihnu že jo
Odpovědět
Profilova fotka
a hlavně, to si myslím ted, že budu chtít hned druhé, ale kdoví co bude až porodím
Odpovědět
Profilova fotka
no,to je taky pravda
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je vec, ze si clovek muze vybrat jen tu prvni.... to jsem fakt netusila... :-S a s tim druhym mas pravdu, taky si rikam, ze budeme muset sfouknout dve za sebou... ale kdo vi, jak se mi potom bude chtit.... ale nam se nepovedlo jeste ani to jedno,takze druhy zatim neresim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no takže tak jinak jsem se byla ráno zaregistrovat na Podolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ouuuu, takze uz mas rodit kde, tak parada x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?