Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
no já jen, jestli se mi to jenom zdá, nebo je to realita ... ale dle tvých reakcí tak nezdá |-| maso co?
Odpovědět
Profilova fotka
Vojtik je zvire a ne clovek... to rikam porad... a co ma v puse nevim, to mu hlida mamina (moje mamina) odbornice na vsechno ;-) ale na to jak je malej ma fakt hubu plnou zubu....
Odpovědět
:-D) nj tak je v zoubkách napřed ;-))
Odpovědět
Profilova fotka
husta fotka :-o
Odpovědět
Kristi, tak to mrkni na ty ostatní .... jako taky nemám nohy jak laňka, ale určo bych si tohle na sebe nevzala a neukazovala je !
Odpovědět
Profilova fotka
kolega dobrej, aspon se priznal...
Odpovědět
jj no ono mu nic jinýho nezbylo, jen psal šéfovi z cizího telefonu ... tak sem zvědavá jak to š vzal ;-) jako lepší nedojít a napsat že je pod obraz, než jít do práce a slítnout np z 20ti metrů ... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
žjooo Elis, mám tě pozdravovat od Lenky a Justýnky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky :-)
Odpovědět
Ahoj holky, obcas k vam nakouknu - dnes chci podekovat za ten odkaz, takhle jsem se dlouho nenasmala :-D Nejvic me na tom bavi to, ze maminka zenicha me ucila nejake predmety na VS...a za to, jak se nekdy chovala, se ted uprimne smeju jejich rodince :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my mame u nas dalsi tehuli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
matyskova: šiš tak to je dobrý :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kristi.... jakou tehuli?? kde u vas??? ty??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne, u nas v Unorovkach, ja nic, o mne se nebojte.
Odpovědět
Hlavne ze se maji mladi radi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: koho?
Odpovědět
Profilova fotka
akcul :-) maji uz holcicku Natalku
Odpovědět
Profilova fotka
dneska je nase ditko normalne na zabiti, zlobi az beda
Odpovědět
Profilova fotka
ja se loucim... jdu dom... zitra budu na mereni, tak budu az ve stredu ... mejte se .)
Odpovědět
Profilova fotka
fááááááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
pa, at vam prace odsejpa
Odpovědět
Profilova fotka
bré ránko sákra, satyy dneska není co jsem se chtěla poradit ohledně fotáku
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko, ja jsem az ted, byl tu muz, a za chvilku se oblekneme a padime na hriste, pac ji musim utahat, nebo ji rovnou zabim, zlobice jednoho.. co s fotakem?
Odpovědět
Profilova fotka
jako mazec na tom hristi, uplne mi to stacilo, hlavne ten odchod byl libovej. Mia je tam probihala pod takovou latkou z ktery prskala voda, asi jako kdyz zavalzujes travu, takze durch mokra..ale dostat ji tam odsud bylo skoro nemozny
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky :-) Filípek už je venkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu x-) narodil se ve 14:35, má 47cm a váží 3320g
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee, tak vyvolavacka zabrala.....tak to bylo rychly. Gratulujeme x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
proste je to dobrej kocarek, kdyz ho ma i Maxova http://revue.idnes.cz/tereze-maxove-s...
Odpovědět
Profilova fotka
dobry den... dorazila jsem domu, trochu jsem zmokla.... gratuluju k Filipkovi :)) a vic napisu zitra, su mrtva
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uz jsem si trochu odfrkla, tak pisu jeste dnes.... v pondeli mi volala babicka, ze mi prisel dopis z Vojenskyho utvaru v Pardubicich, tak at si pro to prijedu =-) koukala jsem jako blazen, co mi jako muzou chtit, muze mi jeste nezastrelili, tak co??? no a ona to pozvanka na tu patecni slavu na namesti :)) ale mnohem lepsi cteni bylo na druhe strane pozvanky.... pisou tam ze nasi blizci jedou uplni dulezity ukoly, ceka nas dlouhe odlouceni (jeste ze mi to pripomneli :-D ) a budu jedina s kym bude Petan sdilet sve radosti a strasti.... a tak kdybych potrebovala s necim pomoct, mi poslali cislo na vojenskyho psychologa :-. a kaplana :-N no, hned mam vetsi klid, ze :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak teda doufam, ze to nebudu potrebovat.... preci jen by me prijdet v zari na dovolenou... doufam, ze to stihne tak, abychom mohli jet na vinobranni 8-) no ale taky je tu dalsi vec...armada se rozhodla ze bude propoustet cca 5000 lidi.... po lonske mega naborove akci ted zase vsechny vyhazi... nebo nevim.... asi krize nebo co... no, Petra se to snad zatim netyka... nic nevi, ale predpokladam, ze kdyz ma jet pryc, tak odjede a letos se ho teda vyhazov netyka.... uvidime co prijde pristi rok :-x ale prijde mi to trochu na budku 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?