Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak co ty fotkýýý
Odpovědět
Profilova fotka
tady porad nikdo nejni .(
Odpovědět
Profilova fotka
no já čekám přilepená n a mailu na fotky jako :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, ale ja mam pocit, ze Kristi vyrazila nekam ven.... kdyz nema doma ditko .... takze se asi nedockame :((( co mate o vikendu v planu??
Odpovědět
Profilova fotka
jááák ven, kua tak já tu šekám jedeme do PCE, po delší době vy se budete válet co?
Odpovědět
Profilova fotka
my se budeme valet a prat pradlo.... snad bude teplo, aby to do nedele uschlo.... Petr povede naklad pradla, co se poveze do Kosova.... :P dneska jeste musime vyzvednout to auto potom ale uz jen budu lezet a lecit se :)
Odpovědět
Profilova fotka
včera jsi pro to auto nebyla?
Odpovědět
Profilova fotka
nebyla .... se mi nechtelo :-D dneska tam zajdu s Petanem.... at si to uzije se mnou
Odpovědět
Profilova fotka
a kde jste to kupovali?
Odpovědět
Profilova fotka
na kraji Prahy v bazaru...
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem jela na nakup....ze jo. Mam neco sobe? nemam. decku jsem koupila mikinu a svetrik, ale kraaaaaaaaaasny, v Zare. sobe podprdu a ponozky, to se nepocita....
Odpovědět
Profilova fotka
podprda a ponozky se nepocitaji????? ale pocitaji!!!! lepsi nez nic ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
uz to hazim na facebook neúpocitaji, byly ve sleve :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
uz se muzes podivat, na kvalitu nehled, jsou z dalky
Odpovědět
Profilova fotka
ja si vcera koupila jen kalhotky ve sleve... takze to se taky nepocita :D :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
no jasne, ze nepocita, to neplati...to co je ve sleve jako neni
Odpovědět
Profilova fotka
jako fotky super....ten tvuj fotak se fakt nezda.... dost dobry :)))
Odpovědět
Profilova fotka
supr fotky Kristi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, nektery jsem musela smazat, kdyz to hodne zoomuju, tak to neudrzim rovne, ze jo
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim, ze na to, ze nemas zadny dalekohled... tak fotky super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu dneksa dřív tak hezký víkend fááááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
mej se kraaaasne a odpocin si o vikendu :)) paaaa
Odpovědět
Profilova fotka
pa, Eli.....fotky ti zmensim, i kdyz na fb bys je asi taky videla...
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja uz taky mizim... pa v pondeli :))
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... jaky byl vikend??? ja se lecila, snad to pomohlo, protoze v krku konecne dneska rano neboli :)) jinak jsem prala a zehlila maskace... Petr si vcera zabalil a odjel ... ve ctvrtek mu odlitaji veci smer jih.... v sobotu vecer jsme byli u sousedu... oslava svatku Petru a Pavlu.... hromady jidla a piti.... jsem se opijela boruvkovym likerem :-D ... takze docela fajn vecer.... vcera vecer mensi depka, ale jinak v pohode ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, dobre ranko...ja se dneska tak blbe vyspala, ze by jeden .... no des. Robovi to taky neslo, tak jsme svorne cumeli 3 hodiny do zdi, asi tlak, teplo, vsechno proste. Tak davam kafe, snad to pomuze. nakonec v patek jsme sli vecer na jidlo a pak do Bugsy´s na koktely, v sobotu nam privezli Miu na obed, ak jsem musela uvarit, ale nastesti se mi to povedlo. Mia rvala, kdyz odjizdeli, chtela byt s nimi, takze jako dobry... vcera jsme chteli jit do zoo, ale Mia se vzbudila az ve 4 odpo, a to uz jaksi nemelo cenu. pocasi me zacina stvat, ale neuveritelne... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
bréééééééééééééééééééééééé
Odpovědět
Profilova fotka
achoooj... pocasi je na budku, vedro a slunicko nikde .((( taky me to nebavi...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Eli :-)
Odpovědět
Ahoj holky, můžu na chvíli za váma ... u nás je poněkud opět mrtvo :-( jinak, v pátek měli naši čínu. Kolem 22hod to začalo - hrozná průtrž, bouřka bez větru, vracela se snad 5x. 50mm během 1,5hod ... ve vedlejší vsi to vyplavilo mlýn, baráky - zasahovali i profi hasiči |-| v sobotu dopo sem volala taťkovi, páč mi nikdo nezvedl mobil - brácha, mamka .... bydlí v blízkosti řeky :-| ta během 1hod udělala 10cm a stále stoupala - tak sem volala zda nepotřebují něco vyklidit, vynosit či odvést do relativního bezpečí =-) naštěstí se vylila jen z břehů mimo naši vesnici - takže to odnesly pole, louky a lesy .... ale i tak - ten strach byl hroznej
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?