Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
me to taky jde... kdyz si to zkopiruju .... jako odkaz mi to taky nejde...
Odpovědět
Profilova fotka
vcera byl bozi spinn, fakt se mi skvele jelo, asi se dostavam do formy...teda do kondice :-o
Odpovědět
Profilova fotka
o sportu se ted bavit nehodlám :-D jéééé už máme travičku kolem baráku http://www.czstavhold.cz/projekty/par...
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, dobra travicka, hned to vypada lepe.... Satyyy, mrkni prosim na tuhle fotku, to je rozostreny v nakym upravovacim programu, nebo je to tak rovnou vyfoceny s nakou tou clonou?? http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto....
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi... ja myslim, ze je to delany v nejakym programu.... to snad ani nejde vyfotit takhle z fotaku.... by bylo rozostreny vsechno, co je ve vzdalenosti tech aut... i ten chodnik...
Odpovědět
Profilova fotka
ja si to myslela, ja si totiz hrala s tim nastaveni, a to foti rozmazane cely, takze se musim naucit to takhle hezky delat
Odpovědět
Profilova fotka
nojo je to trochu neumely... protoze je videt, ze ma trochu rozostrenou i tu cepici.... a zase pod ksiltem to rozostreny neni..... je to vsechno o cviku.... a o tom, co ktery program umi....
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja za chvili mizim... jdu si uzivat manzela.... a taky se jdeme kouknout po nejakym aute.... no, pocasi jsme si teda moc nevybrali, ale co se da delat... tak pa zita....
Odpovědět
Profilova fotka
papa my jsme rychlovka byly na poste, pak v krame, pro casak a jidlo a ted uz jsme pekne v teplicku doma
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... jsem tu .... pocasi me uz fakt se** ... a boli me stale v krku :((( jinak mame autooooooooooooooo, uz nebudeme muset vlakem.... dneska pro nej asi pojedu .... takze mi zacnou starosti :-S
Odpovědět
Profilova fotka
nazdar bazar mi to včera odpo zase nefungovalo
Odpovědět
Profilova fotka
satyy: no neke, jaké jste vybrali?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
achoooooj, uz jsem myslela, ze tu budu sama :/ auto mame obyc Fabii kombika.... rok 2005, 49tis. najeto... pekna :))) tak v poledne pomazu vybrat penize a odpoledne ji snad vyzvednu....
Odpovědět
Profilova fotka
bre ranko, my vstavali az ted...vsichni. Eli, beres si fotak?? Kiki, auto super, obcas je to fakt potreba
Odpovědět
Profilova fotka
a barva?
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: no nevim čéče, asi místo fotáku přibalím spíš svačinu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hm, hm.....ja ti nevim, nechci se vracet. Jdu jeste mrknou, zda nejsou nahodou povoleny
Odpovědět
Profilova fotka
hlavne si vemte plastenku ... a barva auta? takova svetla... jako bezova x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: myslíš, že je tahle podložka dobrá http://www.i-kram.cz/59-Prebalovani/6... v tomhle krámu maj 50% slevy, jinak byhc se na to vysrala
Odpovědět
Profilova fotka
krist: no já už četla na netu a nic tam o fotácích nepíšou
Odpovědět
Profilova fotka
fotak je audio-video zarizeni??? podlozka dobra, tu jsemmela taky, skoro stejnou
Odpovědět
Profilova fotka
satyy: tjo to bude asi taková jakou jsme měli první fabii, ta barva se jmenovala béžové sahara metaliza bych řekla, ža audio-video zařízení je kamera
Odpovědět
Profilova fotka
fotaky taky natacej, ze jo.......ja tam asi nekam zavolam
Odpovědět
Profilova fotka
uz se docela tesim teda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak prset prestalo, tak snad vam trochu vyjde pocasi....
Odpovědět
Profilova fotka
hlasim, ze jsme uz 3 dny bez dudliku
Odpovědět
Profilova fotka
já se těším dneska do postele :-D , jsem měla v noci zase přestávku na spaní od 2 do 4 rána 8-( a začíná tam svítit oskar 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, ono rikali, ze ve ct uz to bude ok... ja se nejvic tesim na zitra, den sama.....rano pojedu nakkupovat, pak se stavim nekde na obed, vecer bud budem s Robikem nebo pujdu cvicit
Odpovědět
Profilova fotka
ja se tesim na vikend do postelee.... je mi cim dal tim hur :(
Odpovědět
Profilova fotka
tak aspon, ze mas vikend pred sebou a vylezis to
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?