Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne ne, já ci leden :-D
Odpovědět
no hele Kozoroh to bude tak jak tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je mi jedno, hlavně, že to nebude LEV :-D
Odpovědět
:-D :-D hihi, my jsme čekali, až se nám vrátí babi s dědou z dovolené, včera přiletěli a dneska začal Rak, tak já už fakt nevím na co jako čeká :-D :-D :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jak lev??? kozoroh je faaaajn, to jsem ja x-) a leden das.... prece mimino neni tak blby, aby se narodilo poslednich 14dni roku... to je takovy blby cas, ze nechce mit narozeniny nikdo.... ani ja :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, asi na povel :-D já su taky rak a nechtělo se mi 28. ale až 3. :-D, venku je ima, u maminky teplo.... :-D 8-)
Odpovědět
Peťa si včera dělal srandu, jestli mu tam má posvítit zeleným světlem a mávat startovací vlajkou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D vy máte nápady :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a sex jste zkoušeli?
Odpovědět
no jestli to bude závodník po tatínkovi tak by to třeba mohlo i zabrat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já bych teda mávala radši cílovou vlajkou :-D :-D
Odpovědět
no vidíš, zkusíme změnit fáborky :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jdu jíst nebo umřu hlady
Odpovědět
Profilova fotka
nejak me to tu dneska nebavi... sla bych domu a spat :(
Odpovědět
Profilova fotka
jj to jsem dvě
Odpovědět
Profilova fotka
nojo... ale ty mas omluvenku..... ale ja ne :( i kdzy kdo vi :-x ... ba ne, Petr prijede az zitra, teda jestli dostane ve stredu volno.... podle posledniho planu by mel chodit do prace do konce pristiho tydne... a potom az do odletu bude doma....
Odpovědět
Profilova fotka
no tak si ho aspon na chvilku ještě užiješ
Odpovědět
Profilova fotka
no trochu jo.... aspon vecer po praci bude doma.... to bude nezvyk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to my bysme se pozabíjeli stačí, když nejsme spolu o víku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no toho ja se taky bojim..... jako ted ten prijezd zitra... nebyl doma pres dva tydny a prijede jen na jeden den, to vidim, ze se akorat stihneme pohadat a zase pojede.... :-N vzdycky potrebujeme min. den na aklimatizaci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj přesně ale my to máme jen když jsme oba pryč z domu když já jsem doma a on mimo, tak je to v poho (nebo naopak)
Odpovědět
Profilova fotka
jo?? tak to u nas je to vzdycky kdyz nejme spolu.... a vic teda, kdyz ja jsem doma a on pryc .... jako ze prijede a je narusitel toho klidu, co jsem tam mela.... no nemam to jak kamoska, co po vikendu bez manzela proziva prival lasky a touhy z toho, ze se tak dlouho nevideli :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no u nás je to asi tím, že když já jsem doma a on příjde, tak se bavíme o tom co prožil o víku (já byla doma, takže jsem neprožila skoro nic :-D ).....kdežto když se vrátíme odněkud oba, tak jeden očekává, že se bude druhý dotazovat jak se měl a když je druhý unavený, tak je jeden nasraný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D ja kdyz se dotazuju jak se mel, tak mi nic nerekene, protoze nechce mluvit o tom, co se deje v praci.... asi je to tajny nebo co.... a ja mam potom pocit, ze tam vlastne nic nedela .... 8-( a ja tady samozrejme strasne dřu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj takto Bobík rád vykládá co a jak bylo, ale jemu stačí na jeho dotaz jak jsem se měla, moje odpověd: dobře... a dál se neptá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsem zpatky, obed v pohode a jeste jsem si koupila SUKNI.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to byl vyvedeny obed :)))
Odpovědět
Profilova fotka
no moc ne, holky se dlouho nevidely, tak to bylo docela drsny, ale at si zvykaji, ze?
Odpovědět
Profilova fotka
s kým si byla na o?
Odpovědět
Profilova fotka
s Marketou a Nellinkou
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?