Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ivi: plánované ;-) my se ted v létě stěhujem, tak to vyšlo akorát
Odpovědět
Kristi aha - tak to sem netušila |-| holky, tady furt leje :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych rekla, ze moc planovany nebyl... kdo by si naplanoval porod na 31.12. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ivi, tady taky prsi
Odpovědět
Profilova fotka
IVi... tady uz taky leje... a ja mam dneska zabky :((
Odpovědět
Profilova fotka
satyy: to je fakt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi tak pííma víkend, v rámci možností s počáskem :-) Eli a dlouho ste zkoušeli nebo to bylo hnedka? :-)
Odpovědět
Eli, tak já bych mimi taky chtěla až do nového ... takže pokud bychom se stěhovali léto 2010 tak mi neva když budu těhu od podzimu-zimy
Odpovědět
Kristi, já je mám taky .. ale sem za ně vděčná ... takhle mi ta voda vyteče hned ven ;-))
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy no coooo aspoň budou mít napínavý stli ještě rok 2009, či 2010... :-D nebo říkat s velkým břichem... já si porodím až příští rok... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ženy za hodinu mizím z práce, tak jdu něco popracovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak paaaaaaaa :-) a 81 alou domů :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Eli mej se krasne... prezij cestu domu busem... a v pondeli paaaaa ja jdu za chvili na obed, kluci maji dneska velky hlad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj taky si užijte víkend :-) papapapa
Odpovědět
Profilova fotka
hezky vikend, holky.....v ramci moznosti
Odpovědět
holky pa pa a krásný víkend ;-) a díkec za kafčo, máte to u nás ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jůůů, co to čtuuu, Elis - moooc gratulujííí! To je paráda... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
brééé ráánko dedul díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bre ranko vsem, tak jaky byl vikend?? Eli, jak dopadlo oznamovani?? ;-) my fajn, kino bylo SUPER, moc se mi Andele libili, fakt fajn film. Sobota byla fish § wine party, nakoupili jsme ruzne ryby v Makru a pekne grilovali a vcera domu, spinn, zehleni a pak jsem odpadla do postele..
Odpovědět
Profilova fotka
tjoo super víkend teda já se u našich měla skvěle, akorát počasí nevyšlo, ale i tak dobrý jj kámoši čučeli, sranda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, takovej akcni trosku...... Miu tam zase vezu ve ct, pac jdeme na ty DM, ze? ono to zacina uz v 18h. ani nevim,dkko je predkapela. a v patek jsem sama doma, to nevim, co vymyslim, Miu mi dovezou az v sobotu na obed kamosi cuceli? ze to jako necekali?
Odpovědět
Profilova fotka
jj nečekali :-) jj DM, vůbec nevím co si obleču hele ten přebalovák, máš ho teda ještě? v jakém stavu? a za kolik bys ho prodala?
Odpovědět
Profilova fotka
kote, nemam ho uz....vzala si ho naka znama sestrenky cca pred mesicem :-( kdybych to vedela driv, nechala bych ti ho... taky nevim, co si oblecu, snad nebude prset, ze jo...
Odpovědět
Profilova fotka
jéééééééééééééééééééééé to je škoda šakla, tak niš
Odpovědět
Profilova fotka
no, to je teda......stejne tipuju kluka....a tam byly ruzovy rohy
Odpovědět
Profilova fotka
tak to by šlo přemalovat ne :-D no nic, asi koupím komodu a nechám tchána vyrobit tu desku na to
Odpovědět
Profilova fotka
to vis ze jo, bych se s tim neprdela...a jak je? vyspala ses aspon trosku?
Odpovědět
Profilova fotka
blázníš...v sobotu jsem vstala v 3,30, čučela na net, pak kolem sedmé jsem to ještě zalomila včera před pátou, tak jsem vzala psa a šli jsme ven, ten čučel jak puk :-D , venku ani noha, tak se super venčilo a dneska zase kolem páté je to děs prostě
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, to je desny, to musis byt unavena....snad to casem bude lepsi
Odpovědět
Profilova fotka
no unavená fakt jsem, ty víkendy ještě jedou, to se přes den i prospím
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?