Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
hi hi hi, Eli jak se přehazuje z normálního na jinej? A ukázal ti jak se máš tvářit??? Markys :-D) Leden je čupr měsíc ;-) vím o čem mluvím .. a na kdy máš TP? Jj taky doufám, že si to za nás vyzobly holky .. Peti bylo blbě, no a Evík s Marky si to vyzobly až moc
Odpovědět
Profilova fotka
ivi: no nějak kolem silvestra
Odpovědět
hele holky mě matete Eli a Kristi - jak máte podobné foto - móře, plavky a 8-) ... tak to mě taky utekly! ale nějako to neřeším, stejně budeme na vesnici a tam baby boom nehrozí ... max se s jednou trefíme možná do druhého ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
me kamaradky taky utekly... jedna ma deti dve Valerie 8let a Mikuláš 3 roky... a dalsi ma Kačenku 4 roky a Matěj 1 rok a tak dale.... ja spolehela na Eli a ono mi takhle utekla ;-) Ivi - jojo, Petr by mel za mesic odjet.... uvidime, jestli se zas neco nezmeni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja to taky rikam, ze maji stejny fotky 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
satyy a na jak dlouho?? taky se mě ty dvě matou....
Odpovědět
Eli, tak 1.1. je čupr datumek 1.1.2010 to vypadá moc dobře ;-)) Kristi, fíha - tak ono se to asi už moc nezmění, by musel záhadně onemocnět což mu tedy nepřeji. A kde bude sloužit?
Odpovědět
ty vado, tady zase leje ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
matou nematou já byla první :-D
Odpovědět
http://www.hzscr.cz/clanek/olympijsky... sem bych ráda mrkla, pokud pojede Romča jako že si to nebude chtít nechat ujít - frčím s ním 8-)) a v příštím týdnu nás čeká tohle to : http://www.hzscr.cz/akce/kalendar-akc... a jelikož Třebíč byla několikrát mistrem, tak to bude hódně prestižní a požární útoky se budou vysílat v TV ;-)) vše bude v areálu jaderky tedy EDU Dukovany (sportovní areál tady na Třebíči) ... asi budu mít jeden den dovču a půjdu na kluky mrknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tjo tak sem si u mamči teprv teď nechala říct mé váhy a průběh jejího těhu, holky můžu být klidná-... těhu naprosto v klídku, sotva tři kila a 50 cm :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
si zvykneme i na stejny fotky... jen si vzdycky musim presit, ktera z vas to psala :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak, ja mam opravenej drez, tak se sbalime a pojedem.....
Odpovědět
Profilova fotka
Kaj, jsi nevedela svy vahy pri narozeni??? to ja teda vim 52cm a 3,5kg :))) ukazkovy miminko :))))
Odpovědět
Profilova fotka
já měla 51cm a 3,5 kg
Odpovědět
http://www.ceskyhasic.cz/index.php?me... ... tady jsou kluci co sloužili s Romanem, teď jsou na C a R na A. Chodil s nima profi ligu ;-)) http://www.ceskyhasic.cz/index.php?me... Šťatný, Hons, Hopp
Odpovědět
já měla 50cm a 3,5kg :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi... uz frcite??? tatkovi se styska, tak si pospeste ;-) Kaj, muz by mel odletet 21.7. na nase vyroci svatby 8-( na pul roku do Kosova... vic nevim :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ee nevěděla, věděla jsem jen že v 11:11 dopo a že sem šla ven dva dny a že sem měla krk jak želva, váhy až teď :-)))) satyy elii neopičte se po sobě :-D
Odpovědět
já měla 3,30kg a 49cm ;-) prcek od mala ... ale mamča si zobla, kyretáž, porod KP 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
na půl roku? tjo.... ale furt lepčí než na rok....
Odpovědět
Profilova fotka
Kiki, no jeste to vezmem pres Ikeu, dame si nekde obed, vyzvednu si nove zaclony a pak teprve za tatinkem, je tak hnusne, ze stejne pojedem zitra vecer domu... moje mama byla na kyretazi 4x a pak terpve mela brachu
Odpovědět
Já se narodila v neděli 11,38 hod ;-)) Satyyy, tak Kosovo je furt lepší než Afgán :-p jako je to na pytel všude - ale tady je to relativně OKi. Jinak, buď ráda že víš jen základní věci - páč jak toho víš moc, moc přemýšlíš
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem v klidu, at si chlapec vylet uzije... ja nam tu mezitim postavim dum :-D to ja jsem se narodila pred vanocema :-D asi v 17hod. ... ale co to bylo za den teda nevim.... asi 23.12. :-D :-D :-D
Odpovědět
Kristi, to si taky zobla co? Nj mamce ju dělali 2x + velká stráta krve díky porodu KP, takže jí dávali i krev
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: tak si užijte kino a víkend, páááá
Odpovědět
Satyyy :-D) tak ono postavit dům je též mega úkol ;-) a jak jste to tedy vyřešili? Desku sami a zbytek firma? A dřevo či klasika zděný? Já nevím, mě příjde ten zděný furt lepší než dřevo
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, my desku, firma montaz domu (drevostasvbu) + okna + strechu, a my zase zbytek....
Odpovědět
Profilova fotka
ivi, to byly chteny kyretaze :-( jeste si stahnu a vypalim par setiku a valime, moc se mi neche...
Odpovědět
Kristi, tak to je super řešení ... jednak budete mít komplet záruku na celý obal a pak vnitřky dle svého. Kristi páááááá a dobře pokup ;-) Eli, můžu se ještě zeptat? A těhu bylo plánované, nebo jste do toho šli jen tak ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?