Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
jééé, jenom jdem na návštěvu dojdou všechny!!! Hoj Veru a Markys !!! Eli, jasan že chceme vědět novinku ;-) Jinak, nám chybí cca 1/2 z poslední 1/4 střechy ;-) je to hodně složité - náročné na řezání -- jako netuším proč sme chtěli takovou střechu?! ]-( Ale až bude, bude krááásná a jen a jen NAŠE! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kikiny to samo ví...sice teprve od včerejška :-D včera jsme byli na NT screeningu, vše je ok, mimi je zdravé, 6cm velké (od hlavy k prdeli)
Odpovědět
ahojky Ivi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
od hlavy k prdeli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééé tak to je krásný, Vendelín je za pár venku a my se můžem těšit na další mimi :-)
Odpovědět
eli: tak to jsou dobré zprávy :-) jen tak dál x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Eli, gratulaceeeee x-)x-)x-) to jsou krásný zprávy při pátku!!! Hele Kiki, tak teď je řada na tobě! Pak půjde Kajuš a naposledy já ;-) Veru, malá už spí? Nechceš jí udělat odvar z makovic?
Odpovědět
a kdopak bude další ??? Ivi??? Kaj??? Satyy??? holky jste na řadě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a jak se cítíš, nevolnosti a tak?...
Odpovědět
Profilova fotka
Satyyy je mladší než já, tak má ještě čas ;-) jinak díky moc za gratulace x-)
Odpovědět
tož tady fakt probíhá baby boom! ;-)) Eli, budeš dávat něco na koně?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Eli, jinak jako 2010 je hezci, tak budes muset pockat pres Silvestra... Veru, ja nic...ja mam splneno, ufffff
Odpovědět
Profilova fotka
já už na tom doma pracuju :-D 8-) drahý tvrdí přístí rok a já do toho, takež v lednu začínáme jo? :-D no ale uvidíme, furt visí ve vzduchu ta Bratislava :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi... tys nam to ale naplanovala... japato, ze jsi posledni??? u nas to asi jen tak nehrozi, jestli mi muz na pul roku odjede... to by tehotenstvi nebyla radost, ale mega pruser :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ivi: zatím asi ne, možná až budu doma a budu se nudit :-) jj taky doufám, že to vydržíme do ledna, prosinec nebrat :-) jinak blbě je mi od začátku celý den, i v noci, nespím, co dvě hodiny musím jíst, takže parádička :-D , aspon že už nebliju
Odpovědět
kristi: no tak druháááá vlna :-D ještě mám chvilku ... tygřík ještě zabral :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jinej stav je proste jinej.....
Odpovědět
Profilova fotka
tak doufej že si to nejhorší vybraly Mmaky s Evikem a nás ostatní už čekají jen dobrý průběhy :-)
Odpovědět
Já se klíďo obětuji ;-)) vzhledem k tomu, že se mi ještě nechce se vidím jako na posledním místě! Ale přiznám se vám .... v těch 29 bych to chtěla stihnout. A to mi bude od 18.1.2010 - 17.1.2011 takže času dóóóst, navíc pokud budeme finišovat se stavbou netuším jak bych to stíhala. Chci mít vše tip ťop a pak si těhu jen a jen užívat ;-)) Satyyy, ó jé ... P jde na misi?
Odpovědět
Profilova fotka
Eli GRATULUJU x-) x-) x-) to je krásná zpráva, něco pro mé šestinedělní hormony
Odpovědět
kaj: zrovna jsem chtěla napsat něco ve stejném duchu ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych chtela priste byt tehu s nekym.....teda ne jako s chlapem, to je jasny, ale s nakou kamaradkou
Odpovědět
Profilova fotka
mmaky, nebreeeeeeeec :-D
Odpovědět
kristi: no já bych to taky tak chtěla, ale pochybuju, že by se mi to splnilo ... aspoň bych měla potom i s kým lítat s kočárkem ...teď dradím furt sama ... :-(...
Odpovědět
Profilova fotka
jj to mi říkala včera dr. taky, že bych se měla už přehodit na jinej stav a ne se pořád tvářit, jako že nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak když na to te´d vlítnete , tak můžeš být s Elis :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kristy ještě neukáply zatím jsou v očích :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak mě moje kámošky utekly... jedna už má 2měsíční mimi a druhá čeká za měsíc OliveroVerunku ta další tu nemám moc v lásce tak tu neřeším... ostatní jsou buď daleko nebo to plánují až na kdoví kdy... možná holky z býv. práce ještě...
Odpovědět
Profilova fotka
já to ted vychytala, většina kámošek ted plánuje už druhé :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?