Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
my teda taky svatky moc neslavime, je nas jak psu..... Mia ma vanoce, narozky v unoru, event. svatek v dubnu a to je vse....pak 3/4 roku nic
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: a víš, že má Mia svátek na MIu? mám doma knížku od té Knappové, jak odsouhlasuje jména v ČR a tam je, se kouknu kdy přesně u nás se to právě na svátky hraje no :o(
Odpovědět
Profilova fotka
ne, ma svatek na Izabelu -11.4...myslim, ze Mia v knizce neniiiiii
Odpovědět
Profilova fotka
teda nevim, ja to nikdy nehledala....
Odpovědět
Profilova fotka
jj určo tam je, jsem jí tam viděla, ale nepamatuju si už kdy má svátek, se čučnu
Odpovědět
Profilova fotka
nojo... tak bude mit hodne oslav ze sebou..... a pak bude mit klid... a nebo aspon ty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych se tim teda neridila, zvlast kdyz se vam to obema libi
Odpovědět
Profilova fotka
zdaaar ženy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych taky volila spis jmeno podle toho jak se mi libi nez kdy ma svatek... i kdyz svatek na narozeniny bych mu asi nedala..... :-x zdar Kaj :)
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidíme, ještě máme čas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kaji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás to nějak spíííííí koukám zas řešíte jména.... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
se divis, kdy je patek a jeste k tomu osklive my pujdem zitra na houbyyyyyyyyyyy
Odpovědět
Profilova fotka
jdu si dat jeste jednu kavicku
Odpovědět
Profilova fotka
já mám děsnou lenoru, šefici v čudu, na soudech to neberou a zbytek všecko hotový.... zítra máme jet na serfy, ale jak koukám ven... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi... na houby??? ja nebyla uz ani nepamatuju.... ale zitra nejdu, jedeme s holkama na majdaaaaan :))) ja mam taky lenoru, ale mam tu takovou praci akorat na patek.... kopirovani nejakyho geometraku... chteji 115kopii... tak mam co delat to naposilat na tiskarnu a plotr, narezat, poskladat.... sesit a orazitkovat :P jeste ze podepisovat to bude nekdo jiny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to vám vyšlo bezva počasí
Odpovědět
Profilova fotka
pocasi je na budku :((
Odpovědět
Profilova fotka
Satyy, se mas...mejdanek bude super. No, prej rostou a ja mam chut na rizky...
Odpovědět
Profilova fotka
jee houby bych si taky dalaaaaa :-) smážu nebo řízečky, jeeeee :-) nj,počasí na prd... ale jak znám kluky, vezmou neoprény a jdou, pro tu srandu, a my je s prckama budem sledovat a smát se jim a aby byla větší prča, jim udělám fotodokumentaci...ale já teda do vody nevlezu, brrr
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych do vody nesla...
Odpovědět
Profilova fotka
ja houby nejim.... jen me bavi je sbirat :)) do vody v tehle zime?? me to dela problem i kdyz je teplo.... totok NE!!!
Odpovědět
Profilova fotka
nj, přinejhorším dáme pár procházek a na serfy pojedem jindy..
Odpovědět
Profilova fotka
co včera pifson, dobrý? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já houby jim, ale nesbírám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pifson dobryyyyy ... my jsme pily a kecaly a Mia balila chlapy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja sbiram a jim, doufam, ze fakt porostou.... pivecko vcera dobry :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis nápodobně :-D já je prostě nevidím, nemít tch tak jsem bez hub :-)))))) Mia jo? :-D no jo, co se v mládí naučíš... :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
presne tak.....
Odpovědět
Zdar ženský! Možu k vám na kafčo??? Sem se právě vrátila ze města. PC už spravený, účto kompletní .. uf uf ale že mi to dalo!!! U nás ráno v 6,20 nádherných 20°c, ale jen sem vylezla před barák tak chcanec že sem byla na kost!!! :-p a další bude následovat, tady je teď hnusně dusno ale černo. A na divochovi to nevypadá též dobře.... koukám sem a vždy to vyjde : www.divoch.cz - počasí /radarová data, srážky/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?