Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rulandske sede jsme pily, mnam..
Odpovědět
Profilova fotka
sim te, www.rolrols.cz, mam 7 ks, priplatek za vysku oken, a vse za 18t. vceetne montaze. v obyvaku je bila, v loznici hneda a v koupelne bila s kostickama
Odpovědět
Profilova fotka
jo a taky mi pani doktorka rikala, ze ty prasky, co ted budu brat, nejsou rozhodne antikoncepcni, ale spis obracene.... takze kdyz si nebudeme davat pozor... tak :-x
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeee, takze to dopadne treba
Odpovědět
Profilova fotka
no, bylo by lepsi, kdyb to nedopadlo... v breznu mam jeste to ockovani a rikaji, ze je lepsi, kdyz nebudu tehu, protoze nikdo nevi, co by se stalo... neni to jeste vyzkoumany... jedine, ze bych byla zkusebni vzorek
Odpovědět
Profilova fotka
tak s timhle bych asi neriskovala
Odpovědět
Profilova fotka
satyy: jak se to jmenuje ty prášky?
Odpovědět
Profilova fotka
jsem si jeste stihla koupit v HM krasny sako za 500 Kc a taky novou Elle s krasnym diarem
Odpovědět
Profilova fotka
diarek v Elle jsem okukovala.... a prasky se jmenuji Duphaston
Odpovědět
Profilova fotka
jééé jaký diářek, já ci taky diáááář
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, o tom sjou naky diskuze na konovi, myslim...tak si to procti
Odpovědět
Profilova fotka
takovej peknej, cernej... ze bych si taky poridila Elle... nene, uz nejaky obyc doma mam... to mi staci... jdu to zkusit najit na Konovi
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, cernej....mne staci, i kdyz je prtavej, zase tak nabitej program nemam :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tady to mas: http://www.modrykonik.cz/forum/show.p...
Odpovědět
Profilova fotka
v M&S měli pěkné diáře akorát jsem neměla čas
Odpovědět
Profilova fotka
nevim, jestli ho chci brat ... Ahojte dievčatá! Ten Duphaston na mňa zapôsobil ako zázrak. Dnes som bola u doki a povedala mi, že som v 5 týždni. Super, stačilo vybrať len jedno balenie, teraz ho beriem na udržanie mimi. Teším sa a vy tiež pekne jedzte všetky predpísané liečiky a buďte dobré, určite to čoskoro výjde.
Odpovědět
Profilova fotka
:-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak to teda nechapu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no koukám, že na každého to působí jinak
Odpovědět
Profilova fotka
no, ma to nejaky hormon a on jakoby zlepsuje to uhnizdeni vajicka nebo co... proste by me to melo nastartovat... jen nekdo to pouziva pro to, aby otehotnel... takze musime davat bacha ja jsem ted zacala zase spinit... takze zacnu pocitat dny... a budu to prat 16. den cyklu deset dni a potom prijde MS... takze po tu dobu, co to budu brat, budeme asi davat bacha... aby naaahodou... uz se vidim, jak pocitam dny, kdy to mam zacit jist... jeste ze ty mobily uz jsou tak chytry a da se tam nastavit upominka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nejlepší recept z mimibazaru pro rok 2008 : # # Rychlé rumové pralinky # # # # Vezmeš dutou čokoládovou figurku, ukousneš jí hlavu a doliješ rumem. # # A je to připraveno ke konzumaci (rychlé)!! # # # # A pak že pečení na vánoce zabere hodně času !!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, to je teda fakt husty, jednomu to pomuze v tom a druhymu v jinym..to je dryak
Odpovědět
Profilova fotka
jaji se nemůže dostat na beremko, tak vám přeje vše nej
Odpovědět
Profilova fotka
no, myslim, ze horsi nez HA to byt ani nemuze... tak uvidime, tri mesice to vydrzim a potom to nechame jestli to bude fungovat samo o sobe ... a kdyz ne, tak se zacne vymyslet neco jineho....
Odpovědět
Profilova fotka
jo, uvidis..treba si telo vzpomene,jak ma fungovat
Odpovědět
Profilova fotka
no ja doufam....
Odpovědět
Profilova fotka
jezis, mne se tak nehce ke tchyni,jesteze zitra valime zpatky... dokonce jdu ke kadernici, nechat si to vyfoukat, at jsem vecer kocka
Odpovědět
Profilova fotka
teeeda, tak se nam vyfot ;-) no, me uz domu dorazil muzicek po nemoci, jeste se uplne neciti, tak uvidime, co bude o vikendu... jinak uz u nas byli ty zajemci na byt.... maji pred sebou jeste dalsi ctyri byty, tak jsem zvedava, jestli se jeste ozvou...
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis, tak fajn..hlavne neslevujte, vsak se nekdo najde... vyfotim se, mozna.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no, zatim zadny slevy nebudou.... to az by uz jsme potrebovali rychle pryc...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?