Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hooooooooooooooooooooooj teda baráček luxusní, přesně můj styl saty: doufám, že ti to jednání s firmou dopadne dobře, na Koryně si vyřvi slevu za zpoždění a topenář magor fakt kristi: zařízené to máte fkat blbě, já včera kecala se šéfem, ten pomáhá jak svina, fakt jsem čučela, všechno dělaj spolu
Odpovědět
Profilova fotka
hm, hm, no ja vim, co s tim tedka mam asi delat, ze jo....to se dalo cekat, kdyz to tak mel sam doma, no. To je fuk, cekam, ze lepsi to bude az pujdu do prace :-) :-) :-) taky sefikovi je asi o trosku vic, my jsme fakt byli mladi, kdyz jsme meli Miusku barak je bozi, ukladam fotky a priste neco takovyho.
Odpovědět
Profilova fotka
takt o není věkem, to je tím jaký si to uděláš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
podle me cloveka nejde az tak predelat, tak jednoduchy to fakt neni. On to ma takhle nastaveny z domu, ze jo....ja to zkousela, bez vysledku, tak si holt zvyknes, no...
Odpovědět
Profilova fotka
je to možný, ale možná kdybys vydržela a nutila ho se více zapojovat, tak by si zvyknul...ale ted je to stejně jedno
Odpovědět
Profilova fotka
mas recht, ted uz je to jedno....ze zacatku jsme bydleli v Cercanech, odjizdel jeste driv a vracel se jeste dyl, to proste nejde, nemam chlapa co chodi v 5 z prace, no. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, co planujete na vikend???
Odpovědět
Profilova fotka
jj já vím, já jen mám kolem sebe všechny páry, co jsou chlapci pěkně vycvičení, pomáhaj s dítětem....tak proto
Odpovědět
Profilova fotka
Bobík má závody na kolech, tak jsem sama, teda "sama", zítra mi přijede moje svědkyně co má ty dvojky s manžou, kluky hlídaj rodiče, tak si jedou do Prahy trochu vorazit
Odpovědět
Profilova fotka
ja vim, ze to neni normalni, no. Role jsou dany jasne, proste... se tesim do divadla. a taky jdu dneska do S. Olivera, zacly slevy a dneska maji cl. klubu jeste navic -20%
Odpovědět
Profilova fotka
jj mě to taky přišlo na mail s tím Oliverem x-) jinak čéče to vypadá, že konferenčák z Dřevotvaru bude....mi ted psala ta paní maila, že se jim tam ten co právě chci vrátil a že mu vůbec nic není a dá mi ho o tři litry levněji
Odpovědět
Profilova fotka
ty voe, to ma nekdo stesti..... ;-) ;-) ;-) super.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no poslala jsem to Bobíkovi, tak uvidíme co on na to, furt je to za pět a půl že :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no,t ak ale zase se vam hodi nejvic, no
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo, ten je úplně ideál
Odpovědět
Profilova fotka
za 5,5 uz to jde
Odpovědět
Profilova fotka
se mi libej http://nabytekriha.cz/bytovy-nabytek/... ty jsou tak uchylny az beda
Odpovědět
Profilova fotka
čéče na tom se bude hrozně pohodlně sedět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
asi jo vid? budes mit peknou prdelku pak az vstanes....ale krasny jsou. Maji na to i naky polstare, pisou
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem byla na o a musím ted máknout, páč za hodinu tu budu mít Hubíse na hlídání tak přeju mooooc krásný víkend, užijte si divadlo a v pondělí fááááááááááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj... jednani dopadlo dobre.... jela jsem domu s mnohem lepsim pocitem, nez s jakym jsem jela tam :-) jinak na Korynu seru... obrazek jsem si udelala sama.... a ted je nepotrebuju... si potom sezenu nekoho jinyho... a topeni nam udelaji primo tam na firme, takze topenare taky kopnu do ritky ;-) Kristi... ten domecek je peknej, takhle nejak to bude vypada u nas :-D :-D :-D a jak rikas, ja si taky myslim, ze je to dany tim, jak je ten chlap zvykly z domu, sice neco malo ho prevychovas, ale ja to taky vidim, ze ten Petr to ma nauceny z domova a spoustu veci dela sam od sebe, aniz bych ho nutila... a jsem za to mooooc rada.... ale zase na druhou strano o to vic se musim ja snazit v praci, aby bylo na dum ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme se tedka vratily z obidku, smajdani po obchodech atd....krasny dziny jsem videla. jj, kazdej je proste naucenej jinak, ja to vidim i na jeho brachach, oba jsou stejni, nebo aspon hodne podobni...holt je to tak trosku pruser. Ale my si to vcera docela hezky vyrikali, tak snad to budem dodrzovat. supr, ze jsi dopadla dobre :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mamina taky rika, ze se to ty chlapi maji naucene z domova... muzes si s nima sice domluvit nejaky pravidla... ale vyrazne je nezmenis 8-( tak hlavne, ze jste si to vyrikali.... a ted hura do divadla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, asi to tak trochu bude, no. jj, za chvilku pujdem, az dorazi v 7 Martina
Odpovědět
Profilova fotka
od kolika je to divadlo???
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko :))) jaky byl vikend?
Odpovědět
Profilova fotka
fotky ze sobotniho brusleni http://www.inlineschool.cz/aktuality-...
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, pondeli... Eli ma hromadu prace a Kristi dospava vikend ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bréééééé rááánko
Odpovědět
Profilova fotka
dobre dobre....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?