Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to potom neivm, kdo vas bude osetrovat :D
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, v prave poledne...takze v 10 mame byt na letisti Satyyy, no...spadnem na hromadu a zavolame si zachranku
Odpovědět
hola hola nesu novinky od 8jedniček ... další členka se dere na svět ... Markétce rupla voda, tak jeli rodit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
super, super.. tak doufejme, ze to bude rychlovka :-)
Odpovědět
jak něco bude, dáme report ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
budu cekat
Odpovědět
Profilova fotka
jsem si trosku privstala :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak se jdu pochlubit, muz maji novy web http://www.nextreality.cz/ obrazky a ikonky jsem vybirala ja :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... jsi nejak nemohla dospat, co??? vime neco o mmaky??? uz je Betka venku???
Odpovědět
Profilova fotka
no, trosku....a to jsem sla spat o pulnoci :-( vsak ja to dospim na dovce :-N zatim nevim, nikde zadny info neni
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja myslim, ze uz venku je... jen holky jeste spi, tak nam to nedaly vedet :o( pokud se nic nezmeni (coz se teda zmenit muze), tak k vyroci svatby dostanu od armady odlet sveho manzela na pulrocni vylet... tak jsem zveadva, jestli to klapne to uz za chvili razite, ne???
Odpovědět
Profilova fotka
pul roku, jo? ty blaho, by me jeblo :-o ;-( po 9 nas odveze Roman
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak on by mel dvarkat na 10dni prijet na dovolenou :D ... tak nerikam, ze me nejebne, ale porad si to nepripoustim, protoze vim, ze taky nakonec nikam jet nemusi... to budu potom asi hodne prekvapena az doopravdy zmizi uz za dve hodiny??? rychle dojist zbytky v lednici a huraaaaa za slunickem 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hehe :-D :-D :-D zbytky ani nejsou..vsechno jsme sezrali ty jo, vcera jsme meli super spinn, jak uz vidim, ze mam lepsi kondicku. Vcera jel Ales ale skvele :-)
Odpovědět
Dobré ráno. U nás se ještě spí. Celou noc jsem čekala na SMS od Mmaky, ale nic
Odpovědět
Profilova fotka
to by se pak vratil az po vanocich, jo? stejne jsi dobra, ja bych nevedela, jak se s tim srovnat
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Evi... diky za info... japato, ze porad nic??? asi nemaji silu psat... to uz musi byt venku, ne??? =-) nema dneska nahodou Max svatek??? Kristi - ja taky nevim, jak se s tim srovnat ... ted si rikam, ze se porad muze stat,ze mi zustane doma, tak se tim nechci trapit dopredu.... kdo vi, jak se budu tvarit, az naskoci do letadla
Odpovědět
Ahoj Kristý. JJ Max má dneska svátek :-) jak ten od Dedul tak ten v boudě u nás. To s Filipem budou slavit ve stejný týden - to bude pařba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ufff, chudak Mmaky, tak snad jsou uz holky spolu Kiki, no musi to byt tezky, no
Odpovědět
Kristi, přeji hezkou dovolenou, hezky si to užijte 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
dekuji, dekuji x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, taky preju stastnou cestu, klidny let, uzijte si slunicka, foť jak o zivot ;-) a az se vratis, tak vyrazime na to pivko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, mas doma Marianne??? jak je tam rozhovor s Robertem R.? ... zajimavej chlap a je tam moc pekne vyfocenej... me se libi x-)
Odpovědět
Profilova fotka
bréééé rááááááánko ještě jsem zastihla kristi, to jsem ráda, tak příjemnou cestu a užijte si to moc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kiki, mam ji v kufru sbalenou, tak urcite prectu.... holky dik, budete mi chybet x-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukám mmaky furt nic
Odpovědět
Profilova fotka
achoooj Eli :)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky, Mmaky ráno poslala MMS s Bětkou, má 50cm a 3520g x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ooooooooooooooooooooooooooooooo tak gratulace obrovská x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeee, tak gratulaceeeeee a kdy teda vykoukla??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?