Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak jsem jeste obtelefonovala vsechno mozny a jsem zvedava,co zitra dojde nebo nedojde
Odpovědět
Profilova fotka
bych potřebovala Bobíkovi sehnat za doboru cenu Armaniho Aqua
Odpovědět
Profilova fotka
z xparfemy.cz, melil ho tam nejlevnejsi... pockej, poslu ti cenu na armaniho
Odpovědět
Profilova fotka
no, maji tester 100 ml za 1360. az mi prijde nabidka na VOC, dam ti vedet, bude urcite jeste levnejsi
Odpovědět
Profilova fotka
jj tak já počkám, díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
to je trapak http://www.novinky.cz/domaci/169802-l...
Odpovědět
Profilova fotka
ježiši to je děs fakt, trapárna na entou
Odpovědět
Hojte kocky Kristynka ( satyyy ) tu neni????
Odpovědět
Jo jinak Kristi pribory jsou vyborny... vymazlena zalezitost x-) x-) x-) x-) x-) ty lzice jsou trosku jine nez jak jsme my zvykli, ale jsou bombovyyyy x-) x-) x-) x-) takze neprohloupis jestli koupis x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti,zlaticko. Dekuju, mrknu na to...ja si koupila novy talire, tak nevim, zda se mi k tomu budou siknout... jo, a tu podprsenku vydrz po dovolene, ja uz tedka nestiham
Odpovědět
Profilova fotka
dobry den... jsem doma :)
Odpovědět
Profilova fotka
dobry vecer, ja taky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dobre ranko... tak zase v rpaci... ufuf ale dneska mi prijede domu muz, byl ted pres tyden na nejakym cviceni, tak ma zitra volno ...
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste??? rano to vypadalo, ze bude pekne... modra obloha... a ted je to pryc :((
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, my spali dlouho a vubudila me vrtacka, ch jo..
Odpovědět
Profilova fotka
se to vyspava.... kdyz uz mas na dovolenou zabaleno ;-) a v kolik teda letite??? Eli, koukala jsem na Strese na kuchyn... ja bych teda do te cerne nejsla, jsem srab a taky bych nechtela to uklizet :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zitra ve 12, v 10 mame byt na letisti :-) jeste tam par veci pridam, mame jen dva kufry :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeden kufr pro Miu a jeden pro vas dva ;-) co sebou taky, plavky a opalovaci krem 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
juuuu, tak posta po vcerejsim extempore funguje, ted tu byl, balik mam....tzn. mam se cim navonet :-) presne jak rikas, jeden kufr je Mii a my mame jeden vetsi spolecny
Odpovědět
Profilova fotka
ted vam musim neco rict..... Mia se vykadila do nocniku, sama a dobrovolne, jupiiiiii
Odpovědět
Profilova fotka
premyslim, ze si jeste zajdu koupit tyhle boty http://www.bata.cz/artikl/77342
Odpovědět
Profilova fotka
pocasi na Ibize http://www.ibiza-spotlight.com/extern...
Odpovědět
Profilova fotka
sikula... :))
Odpovědět
Profilova fotka
jo, fakt cumim
Odpovědět
Profilova fotka
tak je na case, ne?? v kolika uz to deti umi sami??? tak volal muz, ze dneska neprijede... tak zas nic :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak nejak ted by samy mely pochopit, co a jak a vycitit to. Vse co je driv, je sice super, ale je to spis o vychytani toho casu, ze vis, kdy asi kadej a tak. Ona na nocnik nidky nechtela a dneska tohle...
Odpovědět
Kristi, jasne vydrzim. hele muze uz mam, tak zase tolik ty kozy honit nemusim :-N :-D :-D :-D :-D Zitra letite???? Tak si to poradne uzijte a uz se tesim na foto x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, jasan....vsak ja to mam stejne :-) :-) :-) jj, zitra. Dekuju, uzijeme si to, hlasej pekne, tak akorat...
Odpovědět
Profilova fotka
jako kozy????? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozy no.....nasla jsem totiz uzasnou gelovou podprsenku, jako fakt mazec super vec....tak az ji koupim, musim ji Marte nafotit a tak a pak koupit a poslat, pac ji jinde nemaji nez tady na vaclavaku
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?