Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hlavne tohle se neresi ted po euro volbach,ale az kdyby eventuelne vyhrali na podzim a to jeste kdovi jeslti, sami rikaji, ze zatim sliby nebudou plnit. Tak at jdou rovnou do prdele
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych nektery rovnou zastrelila !!!
Odpovědět
Profilova fotka
vid? zadny vejce, rovnou bouchacku
Odpovědět
Profilova fotka
jojo... treba by mi dali nejaky mensi trest, kdyz bych rekla, ze jsem byla trochu mimo
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, uvidime, jak to dopadne. Ja o tom nechci ani premyslet, je mi z toho blivno
Odpovědět
Profilova fotka
bre ranko, to je zase krasne, musim toho vyuzit jeste... Roba bude cely den doma, toz to nemam moc radost, musim varit i obed... pak taky musim do Palladia jeste pro naky knizky, pac Roba na to nema cas a taky Mie naky kratasy, no uvidime, co kde vyberu. a jako uz me serou, vcera jeste nevedeli, v kolik letime, to doufam, ze dneska uz budou. a zase mi neprislo oznamko z posty, to me fakt stve, kdybych nevedela cislo baliku a necekala ho, tak jako co? to je uz podruhy za posl. tyden...
Odpovědět
Profilova fotka
brééééééééé rááááááááááááááánko Kristi: máš doma metr?
Odpovědět
Profilova fotka
mam, co potrebujes?
Odpovědět
Profilova fotka
mohla bys mi změřit: výšku kuchynské linky: prostor mezi dolní a horní skřínkou: výšku horní skřínky: hloubku horní skřínky: dííííííííííííííky moc
Odpovědět
Profilova fotka
výška - mám co nejvýš to jde, 92 cm mezi horni a dolni 76 cm horni skrinka vyska 35 cm hloubka 35 cm
Odpovědět
Profilova fotka
a celková linka je vysoká jak? myslím až po horní skřínky od země
Odpovědět
Profilova fotka
jo vlasntě to si sečtu sama, že jo 203 cm
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj tak dobrý my budeme mít celou linku cca 200 cm dolní 90 cm horní 50, hloubka 40 prostor mezi d a h 60 cm tak jsem to jen chtěla porovnat
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ono tam to stejne jde navysit jen o par cm
Odpovědět
Profilova fotka
díky moc dneska jedem za Hladíkem...Bobík se už naštěstí umoudřil :-D , tak jsme se nějak domluvili včera, tak uvidíme co u něho ještě vymyslíme...tak už s tím přestanu snad otravovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
prosim te, to vubec neotravujes preci, aspon mame co resit. Jsem zvedava,jak to u vas dopadne. Ja si vcera koupila povleceni v Ikei, sice se mi tam nehodi, ale kdyz ono je tak prijemny na dotek a spi se v nem luxusne... fotku dam do alba na strechu
Odpovědět
Profilova fotka
v ikee jsme byli v sobotu jen na skok tchýni pro dárek k svátku a maj tam super židle na balkon, tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
ty kristi a ty jak jsi chtěla ty uchyty zapuštěné, tak tys je chtěla i nahoru?
Odpovědět
Profilova fotka
no to nevim, jeslti i nahoru, asi jo.....mne se ten system co rika Hladik nic moc nerika....jako mi prijde, ze si o to zlames nehty
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.akcniceny.cz/letak/5042/p/6/ u nas maji na jedne terase toto, super, jak se to da slozit a nam to asi bude stacit. Jen pockame na slevy, 10 se mi zda dost
Odpovědět
Profilova fotka
no mě na tom spíš vadí, že ty dvířka u horní skřínky by přesahovaly o 1,5 cm horní skřínku (právě proto, abys to za ten přesah mohla chytnout a otevřít)....což by mi normálně nevadilo, ale my tam máme tu vestavěnou digestoř a bála bych se, že to tam tomu bude prsotě vadit....jinak samo bez úchytů horních to vypadá líp že jo
Odpovědět
Profilova fotka
tjo nábyteček hezkej, ale na mě moc neskladnej
Odpovědět
Profilova fotka
mne se to zda prave dobry, jak to das na sebe, to normalni stul nedas, ze jo. Myx bez sklepu, to budeme mit na terase cely rok, akorat v zime zakryty nakym igelitem, no... no, s tim presahem fakt nevim, asi ma Hladik jako pravdu, ze to bude vypadat dobre, ale nevim, jak moc je to prave prakticky
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, jak to bude praktický... jako dohodli jsme se, že dole budou ty zápustný, ale co nahoru to fakt nevím...kámoška má zápustný i nahoře a prej dobrý...mě napadlo tam dát nějaký úchytky fakt nenápadný, spíš jen takový placatý plíšek, aby nešel moc vidět, ale zase aby se to dalo za to chytnou....úplně jiné uchyty se mi moc nelíbí
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych to dala jak to ma kamoska, neboj bude to hezky
Odpovědět
Profilova fotka
no a nezlámu si nehty spíše na tomhle?
Odpovědět
Profilova fotka
hele ja nevim, nemuzes si to nekde vyzkouset?
Odpovědět
Profilova fotka
no dneksa už to musíme rozseknout, takže už nejspíš ne no něco vyberem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to urcite jo, no....se leda stavit jeste nekde cestou
Odpovědět
Profilova fotka
to už nestíháme
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?