Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, darek super. To jsem zvedava co vyberes. jedeme vpatek, presny cas nevim jeste...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko přeju všem jsem tu jen na skok než dorazí šéfík
Odpovědět
Profilova fotka
hooooooooooj jaji co nového?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jaji, jak se mas???
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Jajiiiiiiii jak se vede??? nejaky vyrazny zmeny v zivote?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nic moc... před chvílí jsem se dozvěděla že asi kvůli jádru budem muset překopat elektriku v celém bytě :-( to mám teda radost. Tak teď přemýšlím jestli na to vůbec budem mít ... teda nejdřív musím zjistit kolik by to stálo. o víkendu jsme slavili babiččino 80tku... tak jsem nechutně přejezená babička dostala novou telku - ddeček se praštil přes kapsu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tjo to je super, že si starouškové tak sami koupí něco drahého...to naši vůbec, všeho je škoda
Odpovědět
Profilova fotka
to naše babička je strašně akční, letos chce předělávat jádro, loni si nechala udělat nová okna a podlahy a děda nesmí do ničeho mluvit :-) , babi je hroznej generál :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, to je pekny, jak jsou akcni.... Petrova babicka je zase sportovec, az se clovek stydi.... letos uz najezdila na kole 800km :-N a my asi 130km Kristi - ptala jsem se kolegyne, kdy zacala stavet deti na koleckovy brusle... a rikala, ze holcicka ma narozeniny v unoru a zacala jezdit v lete po tretich narozeninach ...
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: jako jak jezdí na kole? jako normálně si udělá výlet nebo jak?
Odpovědět
Profilova fotka
no, ona jezdi na kole kazdy den... vzdycky po okoli... minulou nedeli kdyz jsme odjizdeli, tak jsme ji potkali jak se vraci... a mela za sebou 52km =-) tam u nich v tech kopcich... nechapu.... a kdyz v zime napadne snih, tak uklidi kolo a vyrazi na bezky a to ji letos v cervnu bude 74let!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak takhle akční moje babi není... nemůže na nohy... ale jinak je ok, to petrovo babi jsme museli před 14 dnama dát do ústavu, ale nejdřív musela podpálit byt aby nám sociálka věřila že se o sebe nedokáže postarat no měli jsme tady veselo ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tjo tak to je mazec satyyy teda, to čumím jak puk
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, proste stari a nemocem nejak ujizdi... fakt dobry :) Jaji, tak to je taky dobry... toho ja se desim, ze nam ty babicky zestarnou takhle moc.... a nejvic se desim toho, az mi takhle zestarnou rodice :-x
Odpovědět
Profilova fotka
jj stárnutí rodičů se taky hrozně bojím, gor když jsou tak daleko
Odpovědět
Profilova fotka
toho já se taky bojím, že člověk nebude mít dost času se o ně starat a navíc tchýně se dost začíná podobat své matce (té co šla teď do ústavu) a z toho máme všichni strach, poslední dobou byla fakt zlá a to je pak všechno mnohem těžší
Odpovědět
Profilova fotka
kiki,dik. Tak jsem si to myslela, presne za rok by uz mohla byt schopna, ona je vcelku pohybove nadana bych rekla,tak uvidime. jinak bojjim se taky moc, vseho tohohle okolo stari, starani se o mamu a tak. Ono uz ted to je slozity, takze clovek uz je chvilema i prekvapenej, jak to bere v pohode
Odpovědět
Profilova fotka
sla bych domu :-x
Odpovědět
Profilova fotka
ani ne tak domu, jako nekam na zahradku, vid?
Odpovědět
Profilova fotka
to je nadhera http://bydleni.idnes.cz/nejlepsi-loft...
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych sla asi spat.... a vcera mi mama rikala, ze bych si mela vyzehlit svoje pradlo... ale nemela jsem silu, tak me to asi ceka dneska, kdyz zas budu dva dny pryc..... ouuuuuu, se mi nechce....
Odpovědět
Profilova fotka
ja tady mam atky 3 kose a stale jeste peru, ze jo
Odpovědět
Profilova fotka
ten byt je nadherny.... asi jsem kolem nej na Smichove jezdila, kdyz jsem bydela u babi... je to tam nad kolejema... je to tam takovy moc hlucny... tech pet koleji pod oknama.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
hm, to uz se asi do hodnoceni nezapocitava, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no asi ne... ale byt je to kraaasny, takovyho svetla :)))
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja se pomalu loucim.... zitra a ve stredu nebudu, jedu merit... tak se zase uvidime ve ctvrtek :)) pokud me neodplavi bourka, co ma zitra vecer dorazit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a zda se, ze lidi pomalu dostavaji rozum http://aktualne.centrum.cz/domaci/pol... a dneska zase Paroubek dostal vajickem.... ten kluk, co to hodil, dostal pokutu 1000,- ... mozna si taky pujdu hodit, za tu tisicku to stoji 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
to zni uz lepe. Ja nenavidim ten volebni spot od CSSD http://www.youtube.com/watch?v=ZJ2nj0...
Odpovědět
Profilova fotka
tak at se ti dobre meri a mej se fajne. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem ani nedokoukala... to je fakt hnus... a jak prisli s resenim krize, ze zvednou firmam dane, aby bylo na davky pro nezamestnany.... to mi poser zada... by se clovek trefil... vzdyt jediny, k cemu to povede, bude to, ze tech nezamestnanych bude jeste vic
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?