Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je normální, ser na to
Odpovědět
Profilova fotka
jo, kaslu na to. jud uspat dite
Odpovědět
Profilova fotka
tjo venku nic moc co?
Odpovědět
Profilova fotka
no to teda, kua...vcera bylo lepe
Odpovědět
Profilova fotka
venku nic moc, ale je tam vedro.... :P pred hodinou jsme dorazili domu, pivo objednany, maso priveze mamina... a ted jsem se trochu prospala a mela bych zas neco delat.... ale nejak se mi nechce.... docela se tesim do prace :D
Odpovědět
Profilova fotka
tjo to je dovolená teda
Odpovědět
Profilova fotka
dovolena na palici... ale co, aspon jsem si trochu uzila Petana.... zitra odjede na vikend domu a zase ho tyden neuvidim.... a za dva tydny jede na 14dni na cviceni....
Odpovědět
Profilova fotka
holky já pádím jdeme na véču papa zítra
Odpovědět
Profilova fotka
juuu, veca....ty brdo. tak dobrou chut a hezky vecer... my asi nikam ven nepujdem, skocila jsem pro vinko a Marta prijde k nam
Odpovědět
Profilova fotka
bre ranko, bych spala....
Odpovědět
Profilova fotka
dobry den.... tak jsem doma z tridniho srazu.... bylo to fajn, 200 piv padlo, druhy sud jsme dopili dneska asi v pul treti rano... takze pohoda, tak akorat... bylo nas 17 , kecali jsme u ohne a pili, vcera vylet do sousedni vesnice na pout, takze i labute byly :-D super... a pilo se tak na pohodu, takze mi je dneska fajn, hlava neboli, bricho neboli... jen trochu malo spanku, ale to se dozene :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme vcera sezrali jednu celou kytu, vypili skoro celej sud,ale taky v pohode. Jsem ale rada, ze uz jsme doma, vecer to jdu vysportovat na spinn a uz se dost tesim :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dobre ranko... jsem v praci :-p Kristi - kdy jedes na tu dovolenou???
Odpovědět
Profilova fotka
bre ranko, ja uz jsem vzhuru. Jedem v patek
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsi ranni ptace.... :) dneska to vypada na krasny den, co mate v planu????? budes balit veci na dovolenou? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
odhadla jsi to naprosto presne, jeste nejdriv pojedu pro naky kraviny jako Mie mliko a chybi mi sampon a tak, ale pak budem asi doma, prat a balit jen tak lehce. A urcite pujdem ven s motorkou
Odpovědět
Profilova fotka
s motorkou??? ja musim makat, zitra jedeme zase na tri dny merit, tak at to mam pripraveny.... ufuf po dovoleny si vzdycky rikam, ze je lepsi na zadnou dovolenou nechodit, rpotoze potom je to v praci za trest
Odpovědět
Profilova fotka
s tim malym odrazedlem, je z nej na vetci a strasne ji to bavi
Odpovědět
Profilova fotka
:))) nojo, tak jeste ji tam pridelat nejaky kosik na ten nakup a nemusite mit kocarek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rovnou vozejcek, to by bylo super :-D :-D sraz super, koukam. U nas na kytaru teda neumel nikdo
Odpovědět
Profilova fotka
no, u nas umi asi tri kluci... i kdyz jeden trochu hur... ale je to fajn, kdyz tam nekdo takovy je.... i kdyz jsme teda vic kecali nez hrali
Odpovědět
Profilova fotka
na Ibize je asi tak stejny pocasi, snad nebude kosaaaaa... my sraz asi mit nebudem, vsechyn holky maji deti, a jste tam rozfrcany po cely CR, ze asi nic...
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nas taky lidi dojeli z daleka.... no, ono to i z te Prahy je asi 70km... takze jsme vlastne dojizdeli vsichni... ale jak jsme to dali na ten vikend, tak prave dorazili i ti, co na vecerni srazy do hospody v Praze nejezdi, protoze to maji daleko a nemeli by kde spat... kamos jel treba z Novy Paky jen se musi najit nekdo, kdo se do toho vrhne a zaridi to.... a pak zalezi na tom, jestli lidi chteji prijet a nebo ne... ten kdo chce tak si to volno zaridi... ale u nas ty srazy taky poradam jen proto, ze vim, ze tam ty lidi chodi... kdyby na srazy chodilo 5 lidi, tak me to taky za chvili prestane bavit... tahle je nam v hospode vzdycky tak 10-14 a tady nas bylo v patek vecer 17, v sobotu vecer dva odjeli a jeden prijel, takze pohoda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bréééé ráááánko sorry za pátek, jsem totálně nestíhala, v práci jsme slavili moje narozky, mazec
Odpovědět
Profilova fotka
cau Eli, tak povidej, co jsi dostala
Odpovědět
Profilova fotka
nádhernou kytku a poukaz do luxoru kdy razíte na dovču? satyy: to jste měli takový celovíkendový sraz jo? tak to je dobrý, to u nás nehrozí
Odpovědět
Profilova fotka
achoj Eli... nojo, od patku do nedele.... dala jsem anketu, jestli chteji vikend a nebo tradicni sraz v hospode jen na patek vecer... ale vikend vyhral :)))
Odpovědět
Profilova fotka
jinak zítra jedeme za Hladíkem na finální úpravu kuchyně, se celkem bojím :-D jsem ještě doma navrhla, abysme otočili ten výkus na tom ostrovu, ale nějak jsem se nesetkala s pochopením
Odpovědět
Profilova fotka
koukam, ze u vas ma na vzhled kuchyne Bobik vetsi slovo nez ty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ne, on furt chce tu barovku a když se ten výkus otočí směrem ke kuchyni, tak tam ta barovka bude na prd, že jo, ale já se trochu bojím, že to tam bude nebezpečné, když bude ten výkus v prostoru
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?