Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to to naše sezením vidím až po dovči aspon můžeš povykládat zážitky
Odpovědět
Profilova fotka
jo,t o bude asi lepsi. ja snad budu muset zavezt ten kocar do te prodejny, jeste ze to neni daleko
Odpovědět
Profilova fotka
na tu reklamaci?
Odpovědět
Profilova fotka
no, nejak se mi nechteji asi ozvat
Odpovědět
Profilova fotka
dobry den... nestiham nestacim... tak jen na skok, vcera jsme byli kalit u kamosky: ja, Petr, kamoska a jeji manzel... vypili jsme asi osm lahvi vina, dorazili domu ve dve rano.... jeste ze jsem dneska nemusela do prace.... odpoledne jsem byla u Hanky na barve, fotky poslu mailem jinak klidne nejakou tu zahradku muzeme spachat... ja se tesim.... pristi tyden jsem ale utery, streda pryc (zase na mereni), tak jedine ve ctvrtek.... a nebo az se Kristi vrati... zitra budu cely den neco vyrizovat na pocitaci, tak tu snad budu :))
Odpovědět
Profilova fotka
nazdar, my jsme tedka dorazily z venku, teda Mia se ani nezula a uz zase lita na terase s bublifukem.... dobrej vecirek takhle pri pondelku :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bré ránko kristi: kolik stála ta vaše kuchyn (bez spotřebičů) satyyy: ty voso 8 vín, tak to jste hustý :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdarek kocky... Eli, 107 po sleve i s drezem a baterii a vnitrnim vybavenim....
Odpovědět
Profilova fotka
jj, no tak nás to vyjde asi o dvacku víc, v tom laku
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je jako dobry docela no.....a neco noveho jste vymysleli?
Odpovědět
Profilova fotka
no vyřadili jsme tři nesmyslné výsuvy, je to i s dřezem a baterií, lacobelem, se vším
Odpovědět
Profilova fotka
tak to uz jde, no.... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no mě nic jiného nezbývá, Bobík nic jiného nechce, je to s ním těžký, doufám, že tam pak budu mít z čeho vařit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a on BObik jako vari?? pohybuje se v kuchyni zcela bezne kazdy den?
Odpovědět
Profilova fotka
no ta kocar budu muset zavezt do servisu, jsem an to zvedava, servis je nastesti na Zlicine
Odpovědět
Profilova fotka
no hele i jo, jako neříkám, že vaří, ale třeba si sám připravuje véču a tak rád krájí zeleninu na saláty apod a někdy dokonce i vaří
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo, to ma vcelku i trosku duvod ti do toho kecat :-D :-D :-D nic, my jedem na 10h k Laz, takze zatim pa jo, a fotak uz mam doma, je kua dost dobrej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
oka tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu... cele dopoledne nam nesel net... takze musim makat ted..... boooze...
Odpovědět
Profilova fotka
bry den, uz jsme doma.....paraaaaaaaaaaak. Jsem se i opalila trosku
Odpovědět
Profilova fotka
venku je jak v lete... fakt krasne... doufam, ze to vydrzi i o vikendu, mame ten tridni sraz a envim, co tam budeme ty dva dny delat, kdyz bude hnusne....
Odpovědět
Profilova fotka
my mame o vikendu zase oslavu, zase sud a zase kyty....takze program jasny. jo, jsem ti zapomnela pochvalit hlavu, moc a moc ti to slusi
Odpovědět
Profilova fotka
x-) dik... Hanka je sikula... vypada to, ze zadny dlouhy vlasy nebudou ... zustanu u teto delky (mozna jeste kratsi)... aspon pres leto :)
Odpovědět
Profilova fotka
my mame na vikend taky sudy piva a maso na gril... tak snad se sraz povede.... :)
Odpovědět
Profilova fotka
tahle dylka je moc fajn, na leto idealni, ja mela dneska zpocenou hlavu, jak jsem sedela na slunci zitra jdu vecer s Martinou (jak byla na kolaudacce) a Miou do Riegracu na pivko, uz se tesim
Odpovědět
Profilova fotka
damska jizda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jen na chvilku, chtela videt ten fotak
Odpovědět
Profilova fotka
jéé kristi a oni už bydlí?
Odpovědět
Profilova fotka
jo satyyy vidíš, já taky na vlasy zapomněla, máš to moc hezký, až na ten ksichtík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
oni bydli taky tak nejak od ledna, co to maji hotove
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?