Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kachle tam nechci
Odpovědět
Profilova fotka
t yco jsem ti poslala jsou nahodou pekny
Odpovědět
Profilova fotka
to mi ještě nepřišlo
Odpovědět
Profilova fotka
vydrz
Odpovědět
Profilova fotka
tak už to přišlo, je to hezký, ale já mám na kachle za linkou alergii
Odpovědět
Profilova fotka
hezká pracovní deska
Odpovědět
Profilova fotka
jj, mne se to libi docela dost.....
Odpovědět
Profilova fotka
jsem na tebe zvedava, co s tim nakonec vymyslite
Odpovědět
Profilova fotka
no to fakt netuším navíc ani ty ceny co mi poslal nejsou vůbec gut a tu folii mi neudělá, takže fakt nevím co budem dělat
Odpovědět
Profilova fotka
on je drahej podle mne a to dost.... mozna by to chtelo jeste pokoumat, navrh mas a udelaji ti to i jinde
Odpovědět
Profilova fotka
bych to potřebovala někam jinam poslat, abych měla srovnání, je fakt, že ta kuchyn není nejmenší
Odpovědět
Profilova fotka
a kolik ti to nacenil?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lak 134 tis lamino 125 tis bez 9% dph
Odpovědět
Profilova fotka
to je nakej malej rozdil mezi lakem a laminem, ne? + spotrebice a jsi na 230 min.
Odpovědět
Profilova fotka
no on psal, že schválně udělal tu cenu laku takovou "přijatelnou" vůči laminu, abysme upřednostnili lak, že to bude super krásné
Odpovědět
Profilova fotka
takze v laminu by to stalo min, jen si chtel ulehcit praci a delat to,co ho bavi vic. resp. dela si tu kuchyn tak nejak rpo sebe :-D :-D :-D krasne to v laku samo bude
Odpovědět
Profilova fotka
mě hlavně sere, že to nedělá ve folii, kdyby to řekl hned na začátku, tak do toho ani nejdu že jo
Odpovědět
Profilova fotka
vsak zadnou smlouvu nemas, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
ne
Odpovědět
Profilova fotka
ale asi bych mu musela zaplatit za ten návrh
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak to je tak 1500 vic to nebude
Odpovědět
Profilova fotka
si te nech schvalne nacenit jinde, no
Odpovědět
Profilova fotka
no myslím, že cena 3D studie je od 5,000
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no jo....ale ja myslela od zacatku ze jste se bavili o folii, jako nechapu, co na ni vidi spatnyho?
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, ten zlutej varic je husteeeeej http://www.novinky.cz/bydleni/tipy-a-...
Odpovědět
Profilova fotka
já se o folii bavila, ale on furt o laku, ale neřekl, že folii nedělá
Odpovědět
Profilova fotka
j d u na o dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
brou
Odpovědět
Profilova fotka
krasne dobre rano, vcera bylo nadherne co? v jakym vekdu by se mohla uz Mia postavit na in line brusle? delaji tady super cestu, kusek od baraku, tak jsem na to zvedava, rada bych sebe i ji naucila, ze ? my vikend super, v sobotu jsme jeli do Pruh.parku na prochazku, to bylo moc krasny. V nedeli jsme jeli na obed do Grosseta taky do Pruhonic, maji tam venku fajn sezeni a detsky hristatko,takze Mia byla v pohode. a vecer jsem byla na spinnu, jela holka, ale mazec totalni teda, jsem byla pekne hotova rozbil se mi kocar - uz asi po pate jsem prala ten potah a on se mi v pracce na dvou mistech protrhl, jako nevim jak, asi jak je to stary, tak jsem nasla fakturu a napsala do toho shopu, co a jak, zkusim to reklamovat, pac ten potah je psanej jako praci, tak by to nemelo byt problem. to se mi samo musi stat pred dovcou ze jo, takze jsem objednala jen takovy utikacky na dovcu http://www.babymax.cz/cosatto-comet-d... a jinak snad nic, vsechno v pohode
Odpovědět
Profilova fotka
brééé ráááááááánko
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?