Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jinak, jeste, ze jsem nekupovala zadny ten zajezd na dovolenou... Petr musi prvni den, co mel mit dovolenou, do prace a druhy den musi jet do Vyskova pro vystroj (pry na tu misi... ) takze dovolena je razem o dva dny kratsi... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
tjo tak to bylo štíco
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja jsem rikala, ze s armadou je i ta dovolena pekne nejista...
Odpovědět
Profilova fotka
ty vogo, to je mazec teda. Si clovek nic nezaridi, vid? Hanku pozdravuj, kdy jdes?
Odpovědět
Profilova fotka
12/5 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jezis, ja jsem debil, dyk to tam je napsany
Odpovědět
Profilova fotka
12.5. v 13.30h x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co mas v planu?? neco novyho??
Odpovědět
Profilova fotka
nene, jen to chci nejak zastrihnout.... jinak nic velkyho..... stejne me nejvic bavi, jak mi myje vlasy a češe.... mam rada, kdyz se mi nekdo hrabe ve vlasech x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja taky, ale musi byt tepla voda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hubííís fááá
Odpovědět
Profilova fotka
prihod foto my pojedeme zase do kramu maji v akci nase vino, tak valim pokoupit
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak my razime.... mejte seeeee :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak si to uzijte :-) a neznic si nohy
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... jsem tu a ziva :))))
Odpovědět
Profilova fotka
vylet byl uuuzasny, jen jsem myslela, ze nakonec nikam nepojedu... v patek rano totiz po skoro dvou mesicich dorazila MS a takovy zacatek jsem teda jeste nezazila.... planovany odjezd byl v pul seste rano a ja se vzbudila ve tri a strasne me bolelo bricho, jsem si rekla, super, tak uz je to tady, prvni den mi nebyva nejlip... ale bolelo to tak, ze jsem vubec nemohla spat, lezet nic... nakonec jsem musela na zachod, kde jsem byla s prestavkama dve hodiny ... prujem a jeste k tomu s kyblikem na kline, protoze se mi chtelo zvracet ... byla mi zima, byla jsem cela spocena a myslela jsem, ze umru... chudak Petr se o me staral, ale taky nevedel, jak mi ma pomoct... nakonec jsem do sebe nacpala dva ruzovy prasky, vyblila jsem se a usnula jsem.... odjezd byl posunut az na poledne (nastesti jsme na patek meli v planu kratsi trasu, takze se to dalo)... vzbudila jsem se v osm a uz jsem byla v pohode :))) fakt netusim co to bylo, ale myslela jsem, ze je to moje posledni chvilka...
Odpovědět
Profilova fotka
potom teda pohoda... jeli jsme autem do Šumperka a busem na Skřítek... a potom už pěšky přes Jelení studánku na Ovčárnu... spali jsme v chatě Barborka, pár metrů pod Praděděm... na ten jsme jeste s Petrem vyběli na zapad slunce... takže jsem byla 1.5. polibena pri zapadu slunce na nejvyssim vrcholu Moravy :))) druhy den jsme sli pres Praded, Švýcarnu na Červenohorsky sedlo, kde jsme dali obed a potom jsme pokracovali pres Keprnik, Šerák až na Ramzovou... to byl narocny den, zdolali jsme dva nejvyssi vrcholy Jeseniku a sli jsme od rana od osmi do vecera do osmi.... ufuf a vcera jsme vyrazili z Ramzove pres Petrikov, kde byla bobova draha na sjezdovce :) na Paprsek a potom dolu do Stareho Mesta pod Sneznikem... a vlakem do Šumperka a autem domu.... prvni den cca 16km, druhy
Odpovědět
Profilova fotka
nejak jsem to nedopsala :)) druhy den 27km a treti 15km
Odpovědět
Profilova fotka
čus ženy jsem tu jen na skok, musím na soud, tak jsem si šla pro podklady tak snad pozdějc ;-) zatím
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jsem tu. Satyyy, vy jste blazni, ale je videt, ze to bylo asi fajn. Ja bych to neusla, resp. by me to ani nebavilo. A dobre ze mrcha prisla, i kdyz teda aby ti bylo takhle spatne, to je neskutecny.. my jsme byli v Praze, kazdy den na prochazku s Miou, na hriste a tak. A cuceli jsme na hokej a proste takova mensi dovolena
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... jsme asi blazni... jsem se ted koukla na netu do mapy, co jsme usli a divim se, ze jeste ziju.... :-D ale je to krasny, spousta kopcu, krasny panoramata a vyhledy .... :)) vcera jsem dorazila domu akorat na hokej... skoda, ze jsme nevideli to Slovensko.... to musela byt parada
Odpovědět
Profilova fotka
no, byla....Mia umi kricet gooool, ale je ji jedno kdo ho dal, takze nam to oznamuje neustale. No prca... Mia na videu http://n-joy.cz/video/klouzacka/ilkxg... http://n-joy.cz/video/kdo-neskace-nen...
Odpovědět
Profilova fotka
to je peknyyyy... mate doma zabičku ;-) jak dlouho to Robu bavilo, zvedat Miusku na klouzacku??? bych se rano uz asi nenarovnala :-N
Odpovědět
hoj holky ;-) Satyyy, vy jste borci!!!!!!! Obdivuji !!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zvedal, dokud to bavilo Miu, takze asi 30x..nicmene ja ji na tuhle velkou nedam, takze musel
Odpovědět
Profilova fotka
http://picasaweb.google.com/misakovi/... tak fotky tu sice jeste nejsou ... ale aspon trochu je tu videt ta trasa, co jsme prosli x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) mas muj obdiv
Odpovědět
Profilova fotka
me to takhle na papire prijde taky nejaky dlouhy... ale slo to... mozna jak jsem vubec netusila, co me ceka, tak jsem proste jen sla, jak robot :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to bude asi tim. Teda to je hnusne, a to jsme mely jit na Letnou, kua...
Odpovědět
Profilova fotka
je to hnus... takovy zmeny pocasi... vcera leto a dneska toto :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?