Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jdem makat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ted jsem to spocitala, mam jich tu 22 na zadani, kurvaaaaaaaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
makam, makam, uz jsem v pulce
Odpovědět
Profilova fotka
teeeda, ty jedes.... tak hlavne ze je prace.... zrovna v patek jsme kecali se sefem a rikam, ze na zacatku roku mel fakt strach, ze pro nas nebude mit praci....
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ty jo....jako brezen pry meli vcelku krizovej, ale to bych se divila, kdyby se jim to vyhlo, vis jak. Ale ted prej super, ja nevim, neptam se , vim, ze o tom doma nechce nejak moc mluvit, ma toho opravdu dost v praci
Odpovědět
Profilova fotka
hotovoooooooooooooo, teda pro dnesek, zitra to same
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja hotovo jeste nemam.... ale kdybych mela, tak utecu a jdu ven, je tam krasne :))) snad bude i zitra, kdyz zas budu dva dny venku... jen bych si potrebovala opalit nohy a v kratasech se v tom krovi merit neda.... mam nohy potom moc poskrabany :o((
Odpovědět
Profilova fotka
premyslim, kde se mam zeptat, zda nam sem daji popelnice na papir, sklo a plast...docela me to mrzi, ze to hazim vse do jednoho, ale tady nejsou ani v okoli
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, tak to taky nevim, jak zaridit popelnice na trideny odpad... :-| a kolik uz mate sousedu??? uz se to tam zabydluje?
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, prave, ze uz docela dost.....nejlip je to videt na balkonech a terasach, kde se mnozi nabytek. Asi zavolam na Prahu 2, treba budou vedet, pac i dve popelnice co tu mame budou asi brzo malo
Odpovědět
Profilova fotka
no... to vim, ze popelnice se davaji podle poctu lidi, co tam bydli... vim, ze na kazdy schuzi se aktualizuje seznam, kde kazdy napise, kolik jich bydli v byte, aby se pripadne (kdybychom se hodne rozmnozovali) pridali dalsi popelnice....
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja jsem usnula a prisel Roba, sakra. Zvonil, tukal atd....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
o ou... nacapal te, ze doma nic nedelas a spis ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, asi tak nejak. Ted uz neusnu, ze jo. Do haje
Odpovědět
Profilova fotka
to je pech.... tak vyrazit ven... ja dneska zkusim vyrazit jeste po nakupech, chtela bych si koupit boty do tech Jeseniku... ale nevim, jestli to neprehanim.... |-| jinak to vypada, ze pristi tyden uz podepiseme smlouvu a zaplatime zalohu na dum ... ted jen, aby ten projekt netrval dlouho ... a serou me delnici.... pred barakem nam kopaji teplovod a cely den tu busi zbijecky a neda se v tom pracovat !!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jako naky trekkovy boty? ty jsou docela mastny, vid? ven urcite pujdeme, ale zjistila jsem, ze zase nemame kocar, ten je v aute, tak asi jen nekde okolo. s domem jsme rychlici, hlavne je videt, ze se shodnete, pac jinak by vam to trvalo 4x dyl
Odpovědět
Profilova fotka
no... ja Petra vzdycky presvedcim... ale ono na dohodovani jeste asi dojde :-D a boty taky nejaky polo ... ja mam kotnikovy takovy zimni, ale radsi bych jeste jedny, kdyz bude hnusne, abych nemela tri dny mokry boty ... a cena tak do 2tis. vic za ne nedam.... ale jak se znam, kdyz si musim neco koupit, tak se mi nic nelibi a jdu domu s prazdnou
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja se pomalu loucim... jedu do mesta a potom domu, budu tady zase ve ctvrtek... mejte se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bry den, dneska moc nebudu, chystame se ven.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bréééééééé rááánko kristi jsem ti zapomněla říct, že jsem přečetla tu knížku Crystal, byla super... jo a mám pro tebe to víno od té kámošky za tu postýlku
Odpovědět
Profilova fotka
jezis,tak to je fajn, ze knizka dobra. Odpocinkova, vid? videlas na strese moje nove zaclony???
Odpovědět
Profilova fotka
nééé jdu čučnout
Odpovědět
Profilova fotka
no moc nejdou vidět, ale dobrý ne? hlavně, že jsi spokojená
Odpovědět
Profilova fotka
no, blbe se to foti proti svetlu, ale super....zvenku pres ne videt neni,takze budou i v obyvaku
Odpovědět
Profilova fotka
super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
co vy? jak pokracujete???
Odpovědět
Profilova fotka
no právě kukám na nové fotky na stránkách už bysme měli mít hotovou koupelnu a wc a měli by dělat podlahy a dveře, maj na to už jen měsíc už jsem psala i Hladíkovi
Odpovědět
Profilova fotka
no,tak to se to hybe krasne teda....tesite se?
Odpovědět
Profilova fotka
no jo ted už to jde, ale uteklo to stejně rychle no těšíme se hrozně moc, to víš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je mi to jasny ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?