Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.kurzvareni.cz/about.html
Odpovědět
Profilova fotka
tjo ty kurzy to je dobrý, to si musím zapamatovat na příště
Odpovědět
Profilova fotka
ještě mě napadlo, že maj rádi muzikály http://www.bontonland.cz/hudba/hudbaz...
Odpovědět
Profilova fotka
me se ty kurzy taky libi... on to dela kamosky manzel... (dela toho kuchare, co k lidem jezdi) ... a obcas je jako prekvapeni (napr. pro manzela) a to ma potom strach, ze dostane pres hubu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: a co ta motorka?
Odpovědět
Profilova fotka
no... motorka se stale resi... velke rozhodnuti asi padne o vikendu
Odpovědět
Profilova fotka
zehlim, mam toho moc :-p
Odpovědět
Profilova fotka
a jak to zatím vypadá?
Odpovědět
Profilova fotka
hele a jak to nakonec dopadlo v té bance?
Odpovědět
Profilova fotka
no.. zatim to vypada, ze motorka bude :-N a banka dopadla tak, ze vcera jsem nesla do banky vypis z katastru, ze uz je zastaveny ten byt v Praze, takze oni vymazou zastavu z naseho bytu a my potom dostaneme penize a podepiseme kupni smlouvu... a hypo budeme platit dal... takze budeme mit penize i hypoteku :-D no ale usetrili jsme tu pokutu, jen si pristi rok nemuzeme dat uroky do dani.... ale i tak to za to stalo
Odpovědět
Profilova fotka
jj tak aspon tak
Odpovědět
Profilova fotka
tojo, aspon ze to takhle vyslo.... stalo nas to cca 6tis. za ty poplatky, ale porad lepsi nez 420tis. ze? tak je zase dobry,ze penize mame na stavbu a nemusime zadat novou hypo, kdyz nam jeste nic nestoji... a pristi rok to kdyztak nejak preuverujeme uz na to co bude.... teda tak nejak to zatim planuju
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ha, přišla mi opencard
Odpovědět
Profilova fotka
sis zarizovala opencard?? tak daleko jsem jeste nepokrocila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, páč od dubna se za to platí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha... no, ja to zatim neresim.... a kdyz za to budou chtit prachy, tak budu jezdit nacerno 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no oni straší, že od ledna se bude jezdit jen na tu kartu, tak jsem si ji radši vyřídila, zabralo mi to asi 3 minuty tak co
Odpovědět
Profilova fotka
jako jestli musim mit legitku, tak snad mi to udelaji zadarmo, ne?? jako ja dam pres 10tis. rocne za jizdny a oni jeste budou prudit s tim, abych si na to koupila kartu... me klepne
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to byla kachna http://opencard.praha.eu/jnp/cz/aktua...
Odpovědět
Profilova fotka
na co to je ta karta?
Odpovědět
Profilova fotka
karta misto legitky... a pry to nekde jde pouzit i na parkovani a do knihovny... ale moc jsem to nestudovala
Odpovědět
Profilova fotka
jj přesně, kukněte na ty stránky
Odpovědět
Profilova fotka
aha, hm...tak to bych stejne nevyuzila. Ja kdyz jedu MHD, koupim si sms jizdenku
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky kristi: prosím tě a jak taková sms jízdenka funguje, když přijde revizor? =-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ded. ukazes telefon.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, Petr taky pouziva sms jizdenku... je to fajn, ze nemusis hledat trafiku a nebo drobny...
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: no a tam je jako psané od kdy do kdy to platí a na jakou trasu, jo?'
Odpovědět
Profilova fotka
na trasu ne, to je jedno...plati to tusim 1,5 hodinu v celym MHD, jakoby prestupni jizdenka....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ded, jj platí to jako normální přestupní jízdenka holky tak je to potvrzení, budou tady 23/8 RADIOHEAD x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, to jsem poslouchala driv, asi tak 3psinicky znam, takze pro me nic. Ja bych chtela na Madonnu,ale ty prachy nedam proste
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?