Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
minuel jsem si koupila podprdu a v te prave zadny prsa nemam :o(( ... tak jsem si to trochu vynahradila jeeeeje, idol ma miminko... ale kdyby na to prislo, tka by to nebyla prekazka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne, to urcite nebylla... :-D :-D jeste nekde musim dohnat ty sex. partnery
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak to ja jsem to cislo, co mi vyslo v testu uz prekrocila... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslela ze to je to,co te jeste ceka...jinak jsem taky davno out :-o
Odpovědět
Profilova fotka
no... nevim jak to ten test myslel... ale bylo tam partneru za zivot.... asi uz mame vybrano :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hm, to je teda docela prekerni situace....
Odpovědět
Profilova fotka
nazdar bazar fungovalo vám odpo beremko?
Odpovědět
Profilova fotka
já včera zjistila, že se mi oženil Roger Federer a v létě čeká mímo... cs
Odpovědět
Profilova fotka
nazdaaar.... odpolendne? vcera?? nevim, myslim ze jo... no a me se 15.5. zeni bejvalej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, pomalu ale slo..... o Rogerovi vim, ze cekali mimino, ale ze se ozenil vim nekde z novin nebo zprav....rikali. satyy, kterej?
Odpovědět
Profilova fotka
nojo ve zpravach rikali, ze fanynky placou :-D aaaale, s tim jsem chodila na stredni asi tri roky... vsechno mi zakazoval, nesmela jsem nosit ani tilko a sukni, aby me nikdo neokukoval... no a potom me vymenil za mladsi a tu si ted po deseti letech bere... ve Vinicnim altanu... tak uvidim, jestli se pujdu podivat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
aspon z dalky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky potřebuju radu můj bývalý šéf z OV mě pozval na oslavu 40. narozenin jeho a jeho manželky (která mi taky šéfovala)...já si toho teda fakt vážím, ale hlavně řeším, co jim koupit? to jsou lidi co maj všechno jediné co mě napadlo, byla knížka o invazi z roku 1968 s fotkama, ale nevim nevím a tápu...chtěla bych něco společného
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja bych sla i z blizka... ale nevim, jak to pujde... je to patek :o((, ale mela bych mit dovolenou, tak nevim, jestli budeme vubec v Praze.... no, ale k fotkam se snad dostanu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, no to je tezka prace.....kolik asi investice?
Odpovědět
Profilova fotka
no já nevím, myslela jsem tak do litru
Odpovědět
Profilova fotka
no... to je kazdy rada draha... a co nejaky poukaz na masaz... treba tantrickou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty vogo, to je hodne tezky....masaz dobra. Knizka je taky fajn....takovejm lidem se to kupuju fakt hrozne... co kazdynmu pekne pero?
Odpovědět
Profilova fotka
masáž nee, to choděj i normálně pera maj hafo super drahý myslela jsem, že jim koupím pozemek na měsíci, ale prej dostali minule od dcery kousek pozemku z každého státu v Americe, tak to už by nebylo tak fajnové :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hmmmmmmmmmmmm,. sakra drat... ja bych jim koupila klidne naky vino dobry....jako hodne dobry, jiste maji i vinoteku, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
napr. http://www.vino-klub.cz/chilske-vino/... pohledej, tyhle sady jsou super...
Odpovědět
Profilova fotka
kousek pozemku z kazdeho statu v Americe??? no, to jsou mi darky :))) tady je fakt kazda rada draha.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
flaška mě taky napadla, ale těch dostanou určo hafo no
Odpovědět
Profilova fotka
asi zajdu do Luxoru a nechám si něco poradit
Odpovědět
Profilova fotka
vinem neurazis....nebo velmi dobrym sampanskym knizjka je super, akorat nevim, zda se trefis do vkusu
Odpovědět
Profilova fotka
tohle je zajima knizka http://www.kosmas.cz/knihy/62949/lete... si ji rada u nasich prohlizim
Odpovědět
Profilova fotka
ale trochu vyssi cena... a asi uz neni na skladech...
Odpovědět
Profilova fotka
tohle jsem myslela http://www.neoluxor.cz/pohadky/invaze...
Odpovědět
Profilova fotka
a mama ted objednavala kolegyni k narozeninam kurz vareni sushi ... prijedou k ni domu i s nakupem a nauci ji figle... a potom to zdlabe ...
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, to je moc pekna knizka :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?