Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak Santorini supeeer.... ale na to teda nemam.... :o(( na Lefkadu je v kvetnu asi jeste brzo... na Korsiku je to nejlepsi po vlastni ose a my nemam cim :o( tak jeste zvazujeme tu Mallorku... tam byl ted kolega 14dni... a z toho mu 7dni prselo :o((( ale on byl trenovat na kole, tak to zas nevadi...
Odpovědět
Profilova fotka
no a taky koukam na Madeiru
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko, je krasne, ze? a ja jsem trosku nasrana, Roba dorazil v pul 6 rano, takze ted chrape. No mazec.
Odpovědět
Profilova fotka
tady nikdo neni, Eli ma asi teda dovcu....
Odpovědět
Profilova fotka
hezke rano, trosku samomluva, ale nevadi. my tu nebudem, jedem k Laz vlackem, takze zazitek.....zatim paaaaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
uz me to tady bez vas nebavi.-... mam velkou novinku,a le dokud tu nebudete, nic nereknu
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tuuuuuuuu sem s novinooooou ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem doma... docela fajn vylet... tri dny venku na slunicku, cista hlava, zadny starosti... jen mam odreny oblicej od vetve, trochu pripaleny krk, bolavy zada a praskly kryt na mobilu... ale jinak to bylo fajn a trochu jsem se opalila.... ale ten mobil me stve... jsem ho mela v kapse u mikiny, mikinu jsem hodila do auta a asi jsem na to neco hodila... no, blbec :o((( ... asi to nemuzu uplatinit jako pracovni uraz :-N v osm jsem dorazila domu, umyla sebe i vlasy... a balila jsem veci do Kralik, zitra razime... nastesti jsme si domluvili spoustu navstev, takze u tchanovcu moc casu travit nebudeme...
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... tak dneska tu jsem :))) ale rano nezacalo dobre.. mam jet na ctyri dny pryc a ja si hned rano hodim na tricko jogurt, tak jsem ted (v praci) "prala" .... snad to uschne a nebudu tam mit flek
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak tento tyden byl plodny... Kamaradce se v utery narodil Adamek.... 4,9kg =-) a kolegovi se vcera narodila Violka... 4,1kg :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, tak ja uz jsem vzhuru....neni mi moc dobre, jeste bych spala. Kamaradi odesli cca v jednu, ufff.. no, ty uz novinku vis, Mie se narodi teta nebo strejda :-D :-D muj otec s pritelkyni cekaji mimino.. jeee, tak fajn ze Viola, oni meli naky divny jmeno pro kluka, ze?
Odpovědět
Profilova fotka
achooooj..... jsem vcera koukala, zes tu byla celou dobu sama :o(( to je hukot, ze budes mit sourozence :-D ... no, muj pravy otec ma taky nejaky maly mimi, ale my jak se nestykame, tak ja ani nevim co a jak stary.... no, kdyby byla Violka chlapecek, tak by to byl Kerblík :-D :-D :-D co jste meli za navstevu????
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
co to mas v albu za fotku??? bratri v triku??? =-) :-.
Odpovědět
Profilova fotka
byla tady Martina s Romanem, mam vas obe pozdravovat :-D jsme vcera kecali s Miomiou o tom jak byli nasi chlapi na vode atd. Tak jsem ji ukazovala fotku ze Sazavy
Odpovědět
Profilova fotka
jojoo, tak jste vineckovali??? fotka je super :))) co planujete na velikonocni vikend??
Odpovědět
Profilova fotka
jedeme zitra ke tchyni, uz se docela tesim, dlouho jsem tam nebyla. Meli bychom se sejit s Luckou a miminem, pak ja jedu do Mejta za holkama a mamou, pac ta je trosku v haji z toho decka, v nedeli grilovacka a v pondeli pohodicka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak toho mate hodne .... ja jedu taky dneska ke tchyni... a dneska budeme asi jenom spat.... zitra po obede jedeme na jednu navstevu (prijeli Petrovi kamaradi na dovolenou, zijou v Manchasteru), potom na dalsi navstevu za kamosema, zapit jejich zakladovou desku... tak to se mozna protahne do rana... v nedeli asi ke svagrovy, ma v pondeli tricetiny... no a v pondeli po obede zase domu....
Odpovědět
Profilova fotka
my taky pojedem az v pondeli...ja se tesim na grilovacku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
trva mi to dneska, muz je jeste doma.... a donesl mi vcera novej telefonn
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsem v pondeli docetla tu knizku, cos mi pujcila.... Tajny zivot normalni matky, nebo jak se to jmenuje... docela dobry... v necem ji uplne chapu.... jak nakonci jela do toho hotelu za tim tatou, cela natesena, ze si s nim neco uzije a kdyz tam dojela, tak ji doslo, ze to vlastne vubec nechce a ze ten "super" chlap nebude uplne to pravy.... uplne ji rozumim
Odpovědět
Profilova fotka
no, je to ze zivota....ja na to Drevo nemam vubec cas, s Miou vecne venku, si to jeste necham, nevadi???
Odpovědět
Profilova fotka
nevadi... venku je krasne, se nedivim, ze jste porad na slunicku.... ja si ty tri dny taky uzivala.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mia je zrovna na terase, lita tam s kocarem atd.....
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko..... zdravim po Velikonocich :))
Odpovědět
Profilova fotka
hezke dobre rano, uz jsem se vas nemohla dockat. jak bylo? my fajn, akorat spanek se mi nejak nedaril, mame v Miku proste spatnou matraci, tak jsme byli v nedeli jak prasteny pres hubu, fakt desny. Taky proto jsme jeli domu uz v nedeli pozde vecer....ale jinak fajn, prvni grilovacka se vyvedla
Odpovědět
Profilova fotka
no... u nas celkem pohoda.... v patek jsme sli za tchanem na rybnik na ryby a potom spat... jsem byla mrtva v sobotu dopoledne jsme litali po "meste" a byla jsem nechat uvazat svagrovy kytici k narozeninam... vcera mela tricet, tak jsme koupili 30 karafiatu... pani kvetinarka (co nam delala kytky na svatbu) byla moc ochotna... rekli jsme co chceme a sli jsme domu a ona asi za hodinu zavovala, ze si pro to mame dojet... pry jsou karafiaty hodne lamavy, tak nam je vsechny nadrátkovala a uvazala obrovsky puget, že to zabralo pulku zadni sedacky v aute.... a cena?? 700,- proste pakatel odpoledne jsme odvezli kytku, potom k Petrovymu svedkovi na navastevu, byli tam kamaradi, co jsou uz druhy rok v Manchateru... tak jsme sedeli na zahrade, kecali a grilovali pstruhy... no a navecer jsme jeste jeli k dalsimu kamosovi a jeho slecne.... minuly tyden udelali zakladovou desku, tak jsme se byli podivat.... tam nas nalakali na tu motorku ;-) potom domu, mrkli jsme na Vratne lahve a spat v nedeli byla zima, rano mlha az na zem, potom teda vylezlo slunicko, ale foukalo studene z hor :o(( ... jeli jsme ke svagrovy, poprat k narozeninam... byli jsme se kouknout na salaši na maly telaka, pojedli jsme chlebicky, upletli pomlazky a kolem seste zase vyrazit na dalsi navstevu.... Petruv kamarad bydli uz druhy tyden v novem dome, tak jsme ho byli okouknout a završení dne... pivo s dalsim kamaradem... vcera uz na nic nebyla sila... Petr byl cely dopoledne pryc se synovcema a tatou s pomlazkou ( u babicek a teticek), pak jsme dali obed a odpoledne jeli domu.... bych ted potebovala den na zotaveni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, to jste to meli narocny,ale krasny.....ja uplne cumela, co ma Mia energie, my uplne mrtvy, furt samy zradlo atd..ja nechapu, jak nekdo muze celej den neustale jist... dneska budu asi jen odpocivat, a pujdem asi ven, ale az dyl... s tou masinou ja nevim, no. Aby pak Petan nejezdil sam, az budes doma eventuelne s miminem.....se poseres strachy
Odpovědět
Profilova fotka
no... ja jsem taky byla mrtva z jidla... jsem na kazdy navsetve neco uzobla a vecer uz nebyla sila na nic.... veceri jsem tvrde odmitala ... Petr by na ty masine jezdil do prace ... a mimino soupneme sousedum a pojedu s nim na vylet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.motoliberec.com/motobazar_... tady na tu motorku se chceme jet o vikendu podivat
Odpovědět
Profilova fotka
ja odmitala vse mezi obedem a veceri, tro prinesla nejdriv buchtu, chlebicky a pak jeste nanukac s jahodama a slehackou...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?