Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko :)))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kiki, ja vstavam kvuli tobe takhle brzo, aby tady nebyla sama. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj, to jsi hodna :-) no a v kolik razis????
Odpovědět
Profilova fotka
ve 4 mame sraz na Opatove, odlitame v 7
Odpovědět
Profilova fotka
no a uz panuje cestovni horecka??? ja jsem se nacestovala vcera.... pres dve hodiny za volantem v tom hnusnym pocasi..... boli me oci z toho, jak cely dva dny foukalo :o((( a mam nejaky oslehany oblicej.... nevim, jestli od vetru a nebo jestli jsem se naaahodou neopalila ;-) a chce se mi spat
Odpovědět
Profilova fotka
neeee, nepanuje....ja nemivam tyhle stavy - nastesti :-) no,mela jsi na mereni pekne hnusny pocasi, jen co je pravda =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no,v utery to byl mazec.... jsme tam prijeli a zacala silena vanice, kdy napadly asi 2cm snehu... tak jsme sedely pres hodinu v aute a premyslely, jeslti nepojedeme domu.... a byla fakt zima, chvilema snezilo a chvili slunicko... ale brrrr vcera to nastesti uz slo... svitilo slunko a ani nebyla takova zima... no a v pondeli a utery jedu zase :-p si asi dneska pujdu koupit neco na sebe, za odmenu .... treba plavky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
plavky jsou dobrej napad.... :-D uz tedka hlasili, ze bude uz fakt pekne po vikendu kua, ja mam chut na kvetak
Odpovědět
Profilova fotka
ja jim to ale neverim... porad je tam hnusne a snezi :-p chut na kvetak?? no, ten uz jsem taky nemela sto let.... ale k obedu mam spagety od maminky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no,asi si ho udelame v nedeli, az na to debilni obalovani....a novy brambory k tomu, mnaaaaaaaaam
Odpovědět
Profilova fotka
asi k vam prijedu na obed ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
prijed ;-) oooo, skrabe ho v krku, asi umre ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nojo, tak to asi budes muset zustat doma a starat se o nej =-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi jo,vid? jeste bude dneska od 16 do zitra do dopoledne s MIou sam, haha....uz vidim ty smsky :-.
Odpovědět
Profilova fotka
si vypni telefon.... bude mit o dobrodruzstvi postarano
Odpovědět
Profilova fotka
hm, taky moznost....jezis, to bude relax, 2 dny bez deti a chlapu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
brééééééééééé ráááánko
Odpovědět
Profilova fotka
achooooj
Odpovědět
Profilova fotka
jéé já jsem si říkala, jestli kristi dneska bude
Odpovědět
Profilova fotka
no a Kristi je :-D me je dneska nejak blbe... boli me hlava a je mi tak nejak soufl :-p
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: co nového?
Odpovědět
Profilova fotka
noveho nic... v sobotu predavame byt... zatim jen na najem a az se vyridi vsechny veci, tak se podepise kupni smlouva a budeme definitivne pryc a pristi tyden budu ve ctvrtek vyrizovat a "kopat" vodovodni pripojku.... mam trochu strach
Odpovědět
Profilova fotka
takže do soboty se musíte vystěhovat?
Odpovědět
Profilova fotka
no nemusime... ale vystehujeme... tak my uz tam nic nemame, jen kytky a spacak :-D vsechno jsme stehovali o vikendu... ted tam jedeme jen v patek, dame se sousedama vino, v sobotu poklidime a nalozime posledni veci a predame byt... a mazeme k mamince... ja uz tam vlastne bydlim od pondelka...
Odpovědět
Profilova fotka
ahááááá a mamka má jak velký byt?
Odpovědět
Profilova fotka
ja si to nedovedu predstavit, bydlet s mamou :-D mne by asi jeblo a ji taky
Odpovědět
Profilova fotka
nasi maji dum... 5+1, tak se asi vejdeme... stejne ted budu casto bydlet v Klatovech, tak to snad pujde...
Odpovědět
Profilova fotka
ahááá, tak to je v klidu já bych si taky uměla představit bydlet nějakou dobu s našima
Odpovědět
Profilova fotka
v klatovech?
Odpovědět
Profilova fotka
no, v Klatovech.... jak jsem spala ted v utery ... teda ne v Klatovech v Horažďovicích... to máme trochu blíž k místu měření u nasich to taky jde... vcera jsem prijela, mama mi uvarila caj, umyla jsem se a zalezla do pokoje... dneska spim u babi... a k nasim dorazime v sobotu vecer... v pondeli zase spim v Horazdovicich... a potom jedu ve stredu s tatou do Svojsic... :))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?