Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je blbej zacatek dne, teda....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Eli... kam jdete do divadla??
Odpovědět
Profilova fotka
švandovo na Oděsu
Odpovědět
Profilova fotka
aspon mate co delat, my bude dneska samy doma, pac tata jde nekam s klukama..
Odpovědět
Profilova fotka
ježiši jak ráda bych byla doma v klídku u čaje a Herkula
Odpovědět
Profilova fotka
my valime pryc, uz mi doma sibe. takze berem auto a jedu si koupit neco na sebe na ten sraz a tak...a mam naky pochuzky, mudru, postu atd
Odpovědět
Profilova fotka
tak si uzijte napovani.... a at z vas nejsou snehulaci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi jsem vybrala darek kamosovi k narozeninam: http://www.cooldarky.cz/darky-pro-muz... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
šííííš tak to je božíííí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pekny plavecky, ze?? :-D jen nevim, jestli by si je na te oslave i vyzkousel a predvedl se
Odpovědět
Profilova fotka
no to musíííííí
Odpovědět
Profilova fotka
tady už je krásně, hned má člověk lepší náladu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo, tady uz taky vylezlo slunicko... a nastesti hned vsechno roztalo... byl to hnus... ja uz chci teplo, slunicko a satickyyyyy ted mi volal muz, ze vecer dorazi domu, ze ma zitra volno... vzdyt mel volno v pondeli ... a ted zas?? to je moralka totok
Odpovědět
Profilova fotka
no jo tak když má 35 dní
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, ale on nema dovolenou... ma nejaky volno, asi za to, jak byli minuly tyden na tri dny na cviceni v Jincich... jsou proste v praci tri dny, maji hodne hodin, tak dostanou nahradni volno
Odpovědět
Profilova fotka
a kdy jde do těch PCE?
Odpovědět
Profilova fotka
=-) v Pardubkach je od zari porad...
Odpovědět
Profilova fotka
ježiši aha, jsem asi zapomněla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jen uz tam asi dlouho nebude :o((( pry se budou pristi rok na jare stahovat do Jincu, protoze v PCich posadku rusi
Odpovědět
Profilova fotka
to je kde?
Odpovědět
Profilova fotka
to je u Příbrami ... ale jde to mimo mne... ja si s tim hlavu lamat nebudu
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš to je kapku z ruky ne
Odpovědět
Profilova fotka
kapku... ale kdo viiii, jak to vsechno bude.... poridime si kozi farmu a bude klid :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty voe, to jsem si s tim telefonem moc nepomohla, kua drat. Ja mam ulozeny cisla v telefonu, ne na simce, to jsem ale debil
Odpovědět
Profilova fotka
achaaa, tak to je chyba... ja mam teda vetsinu na simce, ale nejaky se mi tam uz nevesly a kdyz jsem v lete menila mobil, tak jsem byla docela prekvapena, ze mi tam chybely co ted s tim??
Odpovědět
Profilova fotka
já bych si pořídila psí farmu
Odpovědět
Profilova fotka
no, tam je v telefonu jeste takova mini karticka, asi prave ta pamet byh rekla, tak s tim asi do prodejny, aby mi to prehrali? to mi prijde logicke
Odpovědět
Profilova fotka
tak az takhle ten svuj telefoun prostudovanej nemam... ale zni to logicky.... tak snad to vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak prej ne, jsem volala na zak. linku.... poslete mi vase cisla do IP, please
Odpovědět
Profilova fotka
jinak já mám taky všechny čísla v telefonu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?