Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, to bych taky byla pro zrcadlo
Odpovědět
Profilova fotka
i když Bobíkovi to příjde divný mít zrcadlo na záchodě ale na moji kámošku stejně nemáme, ti maj zrcadlo vedle mísy :-D :-D to jsem nějak nepochopila
Odpovědět
Profilova fotka
tak vedle misy je to divny... ale kdyz je to zrcadlo nad umyvadlem a nevidis se v nem kdyz trunis, tak v tom problem nevidim...
Odpovědět
Profilova fotka
jsem byla zmerit nase umyvatko, ma 35 cm, coz je fakt prte. Eli, ty mas nakych 50 cm, tak uz se mydlo fakt vejde
Odpovědět
Profilova fotka
jj naše je 50*25 cm
Odpovědět
Profilova fotka
my tam mame fakt pidi... Kiki, vy budete mit wc v koupelnach??? to jsem si nejak nevsimla
Odpovědět
Profilova fotka
nojo... dole v maly koupelne, ktera se teda bude spis pouzivat jako zachod a ted sprchac tam bude jen tak na prilezitostny myti drave zvere... a druhy bude nahore v koupelne...
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem tohoto teda velky nepritel, dole v pohode, ale nahore bych to teda udelala zvlast....
Odpovědět
Profilova fotka
hodila jsem to na chvili na strechu... ale v tom patre to bude trochu jinak, sprchac a zachod budou obracene...
Odpovědět
Profilova fotka
me to zas tak nevadi... v minulem byte jsme meli zachod v koupelne a prezili jsme... ja to viidm tak, ze se stejne bude pouzivat spis dole zachod, jako pres den... a nahore koupelna vecer na myti a zachod jen kdyz clovek bude potrebovat jit v noci
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme to tak meli v najmu, obcas fakt blby...a to jsme byli jen dva. v Cercanech to bylo zvlast, no problem osobne bych to dohromady uz nidky nechtela,ale pokud jsou 2 zachody, tak ok
Odpovědět
Profilova fotka
kdyby ty zachody nebyly dva, tka bych to asi taky chtela vyresit zvlast.... ale mam sikovnyho muze, naucila jsem ho zavirat zachod a neni tam po nem bordel, takze mi to v te koupelne neva
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no, to muj je taky vcelku sikovnej....ale ty deti budou problem casem.....
Odpovědět
Profilova fotka
já taky nejsem příznivcem spojeného wc, ale švagr má třeba dole normální wc s umývátkem a nahoře větší koupelnu se vším i s wc, takt o mi nepříjde, páč nahoře jsem na wc nikdy nebyla
Odpovědět
Profilova fotka
musím říct, že švagr má ten barák dobře vymyšlenej, je to blbá řadovka, ale funkčně navržená
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky doufam ze horni zachod nebudeme moc pouzivat
Odpovědět
Profilova fotka
z jineho soudku, taky vam tedka padaji tolik vlasy????
Odpovědět
Profilova fotka
mě padaj pořád stejně proč
Odpovědět
Profilova fotka
mne nejak dost tedka padaj, nevim....asi ze jaro. Musim prikoupit vitaminky
Odpovědět
Profilova fotka
tak možná se ti to zdá, páč je máš ted delší
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem nad tim premyslela, ze jsou jako vic videt, ale na kartaci toho zustava vic, no....radsi si ten Biosil koupim
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych taky rekla, ze je to tim jarem... menis srst ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ta se povedla http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto....
Odpovědět
Profilova fotka
povedena...
Odpovědět
Profilova fotka
ty woe, tak Mia usnula, a oni zacnou vrtat? mne uz fakt jebne
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, to je zivot v bytovce... u nas se taky porad vrta a to uz jsou ty lidi zabydleny dva roky
Odpovědět
Profilova fotka
jj, s tim se pocita
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: kde je Petan?
Odpovědět
Profilova fotka
jako muj muz??? nekde v centru?? byl na Vaclavaku v bance a ted asi smeruje na Masarycku?? proc??
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak to jo, já jen, že jsem ho potkala na Senovážném :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?