Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: tak super s tím odhadem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja za chvili mizim.... kamoska uz je na cernaku... takze s Eli jsme domluveny... a Kristi potom da vedet, kdy mame dorazit.... jen abychom to nasly :-D tak zatiiim a vecer se tesiiiim :)))
Odpovědět
Profilova fotka
vytisknu mapu fááá
Odpovědět
Profilova fotka
na to mapu asi neni potreba ;-) ;-) tak ja ted vyprovodila muze a je kliiiiiiiiiiiiiid
Odpovědět
Profilova fotka
no, my mizime, chci se stavit v Asku, jen na cumendu.... doufam,ze dorazim brzo. vinko se chladi, papu udelam az pak a hodlam si dat jeste mega dlouhou vanu
Odpovědět
Profilova fotka
oka, tak pak jen pisni sms v kolik máme dorazit
Odpovědět
Profilova fotka
jasna, driv nez na 6 to nevidim, tchyne prijde az ve 2 z prace :-| dam vedet....
Odpovědět
Profilova fotka
jasan, zatím
Odpovědět
Profilova fotka
hezky si užijte dámskou jízdu a pěkný víkend.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, holky diky moc za navstevu a darek, to budeme muset zopakovat 8-) akorat me boli hlava, ale to nevadi
Odpovědět
Profilova fotka
do kolika jste parily??? vcera to bylo super, jsem pro zopakovani akce ;-) a mas to doma fakt moc moc krasny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi v pul 2 jsme sly spat, uffff. MIusku uz mam doma, bylo mi smutno... Roba misto skoleni se vcera zrusil, takze je mu pekne zle :-S opakovacku udelame :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bry den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... byla jsem na porade.... :)) uz jsem tu, ale sla bych spat...
Odpovědět
Profilova fotka
ja ne, ja sem vyspinkana krasne.... co vikend??
Odpovědět
Profilova fotka
brééééééééééé ráááááááááááááááánko kristi: ještě jednou, máte to tam fakt bomba, seš hvězda, jsem hned ráno BObíkovi všechno popisovala x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jezis, to fakt diky.....jeste to ale neni uplne ono, vymenim zavesy a ejste ty police mi chybej, ale uz je maji na netu, i kdyz na sklade jeste nejsou, no...
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... vikend fajn, jsme v sobotu balili a stehovali nejaky veci k nasim... a vcera zase cesta domu a dalsi baleni, ale nevim, jestli bude tento tyden auto :o(( ja jsem tady doma vypravela, jaky ma Kristi super byt x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my byli v sobotu v Ikee a už tam všechno v tom ořechu maj
Odpovědět
Profilova fotka
uz asi vim, co si vyberu v Naoko http://www.naoko.cz/produkt.php?kat=0... x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé ten mám taky uložený x-)
Odpovědět
Profilova fotka
v sobotu to byl masakr, v zivote jsem tam nevidela tolik lidi, ja tam jela vyzvednout Miu, pac tchanovci k nam netrefej, takze hotovo.... a v patek jak jsem ji vezla do Miku, stavila jsem se v Picich v prodejne int. latek, tak tam snad nejak tento vikend zajdu s tapetou a neco vymyslime, pani toho mela fakt hafo
Odpovědět
Profilova fotka
jj bylo tam hafo lidí, my tam dojeli nějak v půl jedné, vystáli jsme si 20 min řadu na kuličky :-D předtím jsme byli na For Habitat
Odpovědět
Profilova fotka
a jak veletrh?? neco peknyho?
Odpovědět
Profilova fotka
ja byla v Ikee v sobotu hned jak otevreli a taky tam bylo mraky lidi.... ale ja bezela jen dolu, koupila krabice a mazala jsem pryc.... des bes ...
Odpovědět
Profilova fotka
no byla tam firma z Kladna s roletama, boží vzory, jsem se tam zamilovala, takže to vypadá, že Bobík bude mít v ložnici dřševěnou žaluzku a já v obýváku roletky x-) pak jsme se zastavili u stánku Miele, tam jsem se domluvila s paní, že jí pošlu co chci za spotřebiče a ona mi udělá cenu, tak to jsem zvědavá teda a pak jsme byli u sofaland.cz a byla tam Lena Záhrobská, z Big Brotheru, děs běs slabé slovo
Odpovědět
Profilova fotka
je, tak to jsme tam byly vsechny v sobotu... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky tam byla tahle firma s makro fotkama http://www.macroworld.cz/?str=joyobr&...
Odpovědět
Profilova fotka
hezky fotky
Odpovědět
Profilova fotka
jo, u 1981 se vcera narodilo miminko ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?