Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já byla v pátek u svědkyně na kolaudačce a má to tam úžasný ... jsem jen tiše záviděla ... ale v dobrém
Odpovědět
Profilova fotka
cozeeee??? ve tri rano??? fiiiha.... tak to byl vydareny maratonek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, jsme se nejak vsichni zakecali...des a tech lahvi,co jsme vypili :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ale co, jednou za cas se to smi :-) ja v patek byla na tom pivku... ale byla to strasne zahulena hospoda, takze jsem tam moc dlouho nevydrzela a radsi jsem jela domu.... uz asi po hodine me stasne palily oci a smrdela jsem teda festovne... v sobotu jsme byli u babi na obede, potom u toho kamarada... tri hodiny jsme jezdili s kocarkem... jsem ridila :-D , potom chvili na navsteve, protoze Petr prahnul po tom si pochovat miminko, tak jsme museli jeste na dve hodiny k nim domu, aby si ji mohl očuchat :o))) nejaky ten nakup, koupila jsem si v Teranove cervenobily pruhovany rolak... no a v deset jsme byli doma a ja jsem jeste vyzkousela oblecek Santy ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
v patek jsem nic nekoupila... nemela jsem naladu, fakt jsem byla po zjisteni te vyplaty tak nasrana, ze jsem si zkousela asi deset veci a nic se mi nelibilo a ve vsem jsem si pripadala jak bedna kytu.... i kdyz to asi nebylo tak spatny... ale zase to byla dobra nalada na to, kdyz jde clovek nakupovat a nechce moc utacet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a maji koracek Roan Marita... jako jezdi se s nim docela dobre.. .... ale me se nejak moc nelibi.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem si uvarila Coldrex, tak snad mi bude lip...
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslela, ze oblecek bude az na vanoce????
Odpovědět
Profilova fotka
jsem to nevydrzela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a hlavne jsem uz 64dni nemela MS a kdo vi, jeslti to do vanoc neprijde... tak jsem musela vyuzit priznivych okolnosti 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je husty, 64 dni :-.
Odpovědět
Profilova fotka
no... je to trochu dlouho... :-x ale v patek jdu uz k doktorce... tak uvidime... snad mi nerekne: maminko, na jare cekejte miminko =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no já mla na víkend naplánováno tolik věcí a nakonec jsem skoro nic nestihla, protože jsem v sobotu až do šesti trčela v práci :-( nesehnala jsem stromeček tak jsem zaúkolovala švagra tak jsem zvědavá co donese včera slavila neteřinka 1 rok ... byla úžasná
Odpovědět
Profilova fotka
jaji, a co dostala??
Odpovědět
Profilova fotka
brééééééééééééééééééééééé jdu vás jen pozdravit, při pondělku ]-( kristi to je super s tím bytem
Odpovědět
Profilova fotka
prijde a uz je nasrana, copak??
Odpovědět
Profilova fotka
já nejsu nasraná, jen je prostě pondělí
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Eli... zase "vesele" pondeli?? jak bylo u maminky?? mate vsechno upeceno??
Odpovědět
Profilova fotka
u našich super, s mamku jsme pekly jen dva druhy, páč se mamka pro tento rok rozhodla, že cukroví koupí od známé z jižní moravy, páč u nás to jí akorát pes :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis, tak aspon jste toho moc nemusely delat :-) a co Bobik? zvladl to tady sam?
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, tak on měl v pátek vánoční večírek, v sobotu se léčil a včera byl v Sazce na tom mistrovství floorbalu
Odpovědět
Profilova fotka
ja na to koukala v telce
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem to slysela v radiu, ze mame bramborovou madaily :o((
Odpovědět
Profilova fotka
njn pešek
Odpovědět
Profilova fotka
skoda, ale finale bylo uplne super
Odpovědět
Profilova fotka
dostala dort, odrážedlo, knížku nějaký hadříky, maňáska a nějaký malý hračky ale stejně si celý odpoledne hrála s lžící za 10 dnů jsou vánoce tak jsem to nepřeháněli
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, jeste 10 dni...ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
ještě? už jenom!!!!!!!!!!!!! tyhle vánoce extrémně nestíhám, a do práce jdu i v úterý, no potřebovala bych nějak prodloužit dny
Odpovědět
Profilova fotka
hreju si obidek... ja bych taky brala, kdyby vanoce byly driv... sice je praci prace dost, ale ja chci volnoooo
Odpovědět
Profilova fotka
co mas dobreho??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?