Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak nic :-D baba to prostě nechápe Paní ...., cena dřevěných žaluzií odpovídá cenové kalkulaci,kterou jsem Vám zaslala,možná si nerozumíme a vy máte na mysli horizontální žaluzie v imitaci dřeva.Cena hliníkových žaluzií v imitaci odpovídá ceně cca.10 000,-tis.Kč.Omlouvám se za nepochopení požadavku,prosím o zaslání tel.kontaktu na Vás a upřesníme veškeré nejasnosti. Konya
Odpovědět
Profilova fotka
a už mi přišla i druhá nabídky druhé firmy, a to 24000 Kč
Odpovědět
Profilova fotka
já mizím, fáááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je sila teda. My jsme byly venku, je tam docela hezky.... papa zitra
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... Eli... vesely historky se zaluziema :D jinak vecera to byl faaajn vecer u pizzy a vina x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty si nedas pokoj, vid? zitra ti dam na prdel... :-D :-D :-D my jsme dneska vstavali brzo, tak toho vyuziju a jedu do Ikei
Odpovědět
Profilova fotka
jak na prdel??? jsem byla hodna... od muze jsem to mela dovoleny.... byli jsme na Andelu U tučnáka nebo jak se to jmenuje.... probrali jsme co se dalo a sli domu spat.... jako vcera jsem cetla predpoved, ze bude vsude a cely den prset.... a ono to vypada, ze dneska bude pekne
Odpovědět
Profilova fotka
jj, rikaji ze bude hezky denska a od zitra hnus.
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim, ze vedi prd... v pristim zivote bych chtela byt meteorolog, protoze ten si v praci vzdycky neco vymysli a zadny postih ho neceka, kdyz to prepovi spatne
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... tuhle holcicku ja miluju :o))
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ta je moc krasna... :-) vcera volala Hanka, uz se na vas tesi
Odpovědět
Profilova fotka
b r é é é é é é é é
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to je dobre, my se taky tesime.... nebude mit sebou nuzky?? ;-) no ne, budeme muset udelat valecnou poradu a vymyslet, co s myma vlasama... zatim vidim vychodisko v tom, ze si koupim paruku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdur :-)
Odpovědět
Profilova fotka
achooj
Odpovědět
Profilova fotka
já už jsem včera té bulharce ani neodepisovala, nechtělo se mi rozčilovat
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste??? nam v praci netece voda... nemam co pit a potrebovala bych si jit umyt ruce, protoze jsme ted neco stehovali do sklepa :o(((
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem byla rychlovka v Ikei....
Odpovědět
Profilova fotka
zase? co tam?
Odpovědět
Profilova fotka
kos na pradlo novej, se mi rozbil....a kravinky vsak to znas
Odpovědět
Profilova fotka
my tam jedem o víkendu, švagrová chtěla něco vrátit, tak se těším, páč jsme tam nebyli tak dobrého půl roku
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja si koupila vesak na dvere,jak se zahakne seshora a hovno, nejde mi tam.....toz ho vratim
Odpovědět
Profilova fotka
ja asi skocim do Ikei v sobotu, potrebuju nejaky krabice na baleni veci.... dneska porad cekam na ten odhad, tak uz jsme psala do banky, jestli mi to mini dneska poslat, ze to uz potrebuju vedet!!!
Odpovědět
Profilova fotka
no jo a kdy se stěhujete?
Odpovědět
Profilova fotka
no... ja uplne nevim, ale zatim to vypada, ze do konce brezna budeme pryc... ale ja mam porad bobky z toho, jak vyjde ten odhad :o(
Odpovědět
Profilova fotka
a kde pak teda budete bydlet??
Odpovědět
Profilova fotka
Petr bude bydlet tam, kde bydli cely tyden...a ja budu u maminky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy a to se bojíš, že vám to odhadnout na nižší částku jo?
Odpovědět
Profilova fotka
no... ja uz se prave bojim vseho... sice si rikam, ze je to byt v Praze... ale zase neni to nic extra... ja uz se radsi nechci tesit |-|
Odpovědět
Profilova fotka
hm, verim no.... mam hlad
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?