Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
haha, tak pani si tu fotku kuchyne smazala, bylo nas vic, kdo jaksi neprojevil obdiv nad tim umistenim :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jim napíšu až ted
Odpovědět
Profilova fotka
napis, schvalne co se bude dit
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, děkuji Vám za nabídku. Mám již i cenovou nabídku od jiné firmy, která je o cca 90.000,-Kč nižší, takže Vašich služeb nevyužiji. S pozdravem :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hehe, to je dobry..jeste jsi mela napsat, ze na ne mas kontakt od kamosky, a ze byla moc spokojena s jejich cenou
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to jí napíšu, jestli mi odepíše
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to by bylo super... Kiki: http://technet.idnes.cz/cermak-nepouz...
Odpovědět
Profilova fotka
co to zase je??? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
ironickej clanek ja tu reportaz videla....blbost no.
Odpovědět
Profilova fotka
zas nemaji o cem psat, ne?? oni ted vsude mluvi o tom, jak je facebook nebezpecnej a tak... ale prijde mi to teda mnohem bezpecnejsi nez kdejaky jiny veci... treba BRMS... tam si aspon muzu rict, kdo se na me muze koukat a kdo ne
Odpovědět
Profilova fotka
šiš Dobrý den p...., na tuto cenovou kalkulaci můžeme poskytnout slevu ale i tak se nedostaneme na cenu nižší o 90 000,-Kč,tzn. na 10 697,-Kč.V případě,že Vám byla takováto cena za dřevěné žaluzie wenge nabídnuta,neváhejte a využijte této výjimečné nabídky/skoro zadarmo/. Hezký den. Melinda Konya
Odpovědět
Profilova fotka
si myslí, že si z ní dělám prdel ne?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Helel, Melinda delal zaluzky mne.....tak ji napis, ze to mas ode me, a ze si snad z tebe dela prdel,ze jsem je doporucila na zaklade vl. zkusenosti....
Odpovědět
Profilova fotka
ted rolety mi delala ona.....je to naka Bulharka ci co
Odpovědět
Profilova fotka
jí seru
Odpovědět
Profilova fotka
chapu, napis..ze mas kontakt od pani Hanzlovy...schvalne. bude prdel. ze jsem s ni byla strasne spokojena a bla bla...a ze jeslti se ji to zda jako normlani, takovy ceny
Odpovědět
Profilova fotka
oka, ale jen kvůli tobě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Paní Konya, ta cenová nabídka jiné firmy není vtip. Opravdu mi zaslali takovou cenovou kalkulaci. Na Vás jsem dostala reference od paní Hanzlové, která byla s Vašim zbožím i cenou spokojená, proto mě Vaše nabídka zaskočila. S pozdravem
Odpovědět
Profilova fotka
jeste tam dej z ulice Italska, aby vedela, kdo to byl....
Odpovědět
Profilova fotka
ok
Odpovědět
Profilova fotka
ty voe, to jsem zvedava, hajzli jedni
Odpovědět
Profilova fotka
jezis... to je sranda s vama :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
no jo,vzdyt tohle jako fakt neni normalni
Odpovědět
Profilova fotka
boooože...ted mi volá muž, pre jestli nepůjdem v pátek do kina :-D a to mu tři dny říkám, že má volný pátek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jezsi, tak at prijde s tebou, no....
Odpovědět
Profilova fotka
néééé, prostě zapomněl, normálka
Odpovědět
Profilova fotka
klasika.....u nas to samy... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak ja se s vama loucim... za chvili mazu na ockovani a potom na pivinko s Mirou... tak paaa rano, snad me nebude bolet hlava ... ale po tom ockovani bych to nemela prehanet
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: fáááá, hezký večer
Odpovědět
Profilova fotka
mej se, kocko. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?