Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, koukám že řešíte myčky... mamča má myčku, není Miele a přihrádku na každý příbor má ;-) jen mě překvapuje, že ty příbory sem tam reznou.. ale to může být i o kvalitě toho příboru, nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: držím palec
Odpovědět
Profilova fotka
jdu na o dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou, my taky bastime
Odpovědět
Profilova fotka
taky uz bastim... mam housku, cottage a rajcata... a vsechno jsem dodala do banky a zitra, nejpozdeji ve ctvrtek, by mel byt odhad hotov
Odpovědět
Profilova fotka
no tak bezva já měla kfětáček
Odpovědět
Profilova fotka
mnam.... jezis ja bych spala... aspon chvilkuuu
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem to zalomila, ale ne moc na dlouho.....musim vymyslet neco k jidlu, se mi jako nechce
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych to taky zalomila... uz mi pada hlava :o((( co takhle rizoto... to bych si dala ja x-)
Odpovědět
Profilova fotka
neji to Bobeš
Odpovědět
Profilova fotka
Bobeš :-D jak neji?? vzdyt je to jen ryze, tu urcite ji a zelenina, tu taky ji.... ne?? no, tak nevim... jsem ve ctvrtek delala muzovi k veceri krupicovou kasi 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bobeš, no... snědl by to, ale nebyl by nadšenej. Minuile si dal, pako jedno, jáhlovýž rizoto (nevedel,co to jeú, prej nejhnusnejsi jidlo,co kdy jedl
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja bych mela domu koupit kuskus, jsme ho minuly tyden dojedla... a neivm, co budu jist vecer... ted jsem zdlabala 100g platkovyho syru ... jen tak ... ze me fakt bude za chvili koule :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky furt zeru, hnusna zima...to je kvuli tomu
Odpovědět
Profilova fotka
já vůbec nevím co si mám dát k véči
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja mam k veceri jeste jeden cottage... a vic doma neni, takze mam klid... teda jestli se nepustim do cokolady
Odpovědět
Profilova fotka
toz my jdeme do kramu, pac neco jako jist musime
Odpovědět
Profilova fotka
já už za chvíli taky poběžím tak zítra fááááá
Odpovědět
Profilova fotka
ja padim na spinn... tak paaaa zitraaaa
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, stejne je to fajn, kazdej den hodit prochazku
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano
Odpovědět
Profilova fotka
brééé ráááánko
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska jdu s Mirou na pivko... takze budu spat u babi a ja jsem si zapomnela doma Duphaston, co mam jist rano a vecer :o(( no, tak snad to nevadi... zitra ho mam dobrat, tak snad vsechno bude fungovat i s tim vypadkem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no to znám, ze začátku jsem si jednou nechala prášky doma, když jsme odjeli na vánoce....já si je ale musela sehnat, páč u mě by to byl průser
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem na to myslela jeste vcera vecer, i rano pri cisteni zubu a potom nejaky vypadek pameti a proste nic ale ja doufam, ze v tomhle pripada to pruser nebude...
Odpovědět
Profilova fotka
no každopádně bych je už ale ty dva prášky nebrala
Odpovědět
Profilova fotka
no, asi ne... tak jsem zvedava, jak to moje telo zmate a kdy dorazi MS.... ale tak ono to nastesti nema uplne vliv na to aby prisla... proste ji ty prasky nevyvolavaji, tak snad to vadit nebude... proste jsem blb
Odpovědět
Profilova fotka
dobre dopoledne heee, my jsme vcera s muzem cumeli ne Sex ve meste, i se smal.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bré bré hele co veru z 81, ještě neporodila?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky... jste koukali na ten film???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?