Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kristi a jak se návštěvě spalo na sedajdě?
Odpovědět
Profilova fotka
jsem se vam ani napochlubila.... v sobotu jsme vyrazili na vecerni lyzovani :o))) ostuda jako blazen, moje druhy lyzovani v zivote.... zase jsem dostala ty kratky lyze (cca 1m) a bez hulek, abych nebyla nebezpecna... vyjeli jsme nahoru, stojim na konci vleku a nenapadne me nic lepsiho, nez je odejdu... no, s lyzema na nohou to moc dobre nejde, tak jsem sebou triskla.... vlekari si jeste hooodne dlouho budou mit o cem povidat... takze jsem byla cca 2,5hodiny na lyzich ... jeste ze byla tma a nebyla jsem moc videt.... porad jsem se valela na zemi, i kdyz na konci jsem pady eliminovala jen na dva po ceste dolu... ale i tak me boli cely clovek... zadek z toho padani... nohy a hlavne ruce od toho, jak jsem se porad zvedala ze zeme ... ja se to asi nikdy nenaucim :o((
Odpovědět
Profilova fotka
spalo se pry dobre, coz je fajn.... jeeee, lyzovacka, to se mas, ja bych jela hned, ale jaksi neni kdy
Odpovědět
Profilova fotka
no nemam... jsem proste strevo :o(((
Odpovědět
Profilova fotka
chce to nejakou mensi sjezdovku, nebo nevim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a nebo dobryho ucitele
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak to ja rikam porad... a s ucitelem i lyze... no, tak uvidime priste, jestli se nekdy dokopeme ... priste pojedu s kamoskou, ta je instruktorka lyzovani, tak me to bud nauci a nebo toho necham uz navzdy
Odpovědět
Profilova fotka
tjo to je dobrý s tím lyžováním :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na sjezdovce mi ted rikaji Šárko..... pry Záhrobská taky musela nejak zacinat.... to jsem to dopracovala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: co to je za banku?
Odpovědět
Profilova fotka
Komerčka
Odpovědět
Profilova fotka
hele a dali vám nějaké vysvětlení, proč jste dostali nejvyšší pokutu? tam je nějaké rozmezí? a podle čeho se to rozhoduje? já bych se normálně odvolala, podala bych stížnost na centrálu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vysvetleni tam neni... proste ve smlouve je napsany max. 25% z toho co dluzime... proc jsme dostali plnou to nevim... teda je mi to jasny... je krize a tak potrebuji penize od kazdyho kdo jim je da....
Odpovědět
Profilova fotka
ale našich bank se krize netýká
Odpovědět
Profilova fotka
no... asi si mysli neco jineho.... zrovna ve ctvrtek o KB psali na netu, ze prijdou o nejakou tu miliardu, protoze jim nekdo neplati... tak jim ji asi vratim ja
Odpovědět
Profilova fotka
no že oni si myslí prostě žádej podrobné vysvětlení, proč jste dostali nejvyšší možnou pokutu, když jste dosud řádně spláceli a jste potencionální klienti další hypotéky?
Odpovědět
Profilova fotka
jeste me napadlo sehnat jinou nemovitost, na kterou bychom to na ten rok mohli napsat a platit to dal...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky jen vás zdravím a přeju krásný den ... máme v práci překopaný počítače, tak instalujem a instalujem a zase instalujem ... půlka věcí nám nefunguje
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, nase dite ji.....a uz skoro vsechno, jsem radaaaaaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
to mas sikovny ditko.... to ja jsem o vikendu zase rostla, kdyz jedla Julie... v prosinci ji byli 4 a kdybyste ji videli u jidla... des bes... ona by ani nemohla do skolky, protoze se sama nenaji (nebo naji, ale za tyden), neoblikne ani si neutre zadek
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja doufam,ze to zvladneme, resp. nektery veci zvlada sama, jde ji spis svlekat se, nez oblekat, ale zase vi, co ma delat. Jidlo je ok, polivku ovsem sama jeste neda. co jde napichovat nebo jist lzickou, zvlada... dneska mela se mnou gnocchi se spenatem a sunkou...to jeste nikdy nemela a cpala to jak blazen x-)
Odpovědět
Profilova fotka
not a je hodná, že papá špenátek
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je... Laz v patek dorazi taky, supeeeeeeeer. jak by se vam to hodilo casove?? ja myslela tak 19h??? vzhledem k tomu, ze musim odvezt Miu do Mikulovic
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi... asi jak se to hodi tobe... pro mne asi cim driv tim lip.... domu z prace nepojedu, takze ja muzu klidne v 17h :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé, já myslela, že půjdu rovnou z práce, tak nif, dojedu jak bude třeba
Odpovědět
Profilova fotka
aha, to jsem jaksi nedomyslela.....no, ja to budu mit nabity s tou Miou, mam ji tam dovezt okolo 15h. tak jeslti by vam to nevadilo treba mezi tou 18-19, tak by to bodlo
Odpovědět
Profilova fotka
me to nevadi... kdyztak zajdu nekam na nakupy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy tak můžem dát předtím kafe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
udelame to takhle, mne nevadi, kdyz prijdete driv, takze ja az dorazim domu, neco malo pripravim a tak, tak vam zavolam a dorazite...
Odpovědět
Profilova fotka
oki... se srazime s Eli po praci a az das povel, tak dorazime :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?